|
664081
|
lø17-08 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
664078
|
lø17-08 2019
|
11:45
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
|
664082
|
lø17-08 2019
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
|
664083
|
lø17-08 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
664079
|
lø17-08 2019
|
15:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
664080
|
sø18-08 2019
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
|
664089
|
to22-08 2019
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
664085
|
lø24-08 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
664084
|
lø24-08 2019
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
664086
|
lø24-08 2019
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
|
664088
|
lø24-08 2019
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
664087
|
sø25-08 2019
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
UHT
|
|
|
664093
|
lø31-08 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
664092
|
lø31-08 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
664091
|
lø31-08 2019
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
664094
|
lø31-08 2019
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
664095
|
lø31-08 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
664090
|
sø01-09 2019
|
15:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
664101
|
to05-09 2019
|
18:15
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
664097
|
lø07-09 2019
|
11:00
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
664099
|
lø07-09 2019
|
14:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
664096
|
lø07-09 2019
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
664098
|
lø07-09 2019
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664130
|
to12-09 2019
|
19:45
|
|
|
Langbjergskolen Kunstgræs
|
|
|
|
664161
|
lø14-09 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
664160
|
lø14-09 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
664163
|
lø14-09 2019
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
664162
|
lø14-09 2019
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664129
|
lø14-09 2019
|
15:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
664169
|
lø21-09 2019
|
11:00
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
664164
|
lø21-09 2019
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
664171
|
lø21-09 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
664172
|
lø21-09 2019
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
664170
|
sø22-09 2019
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
664177
|
lø28-09 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
664176
|
lø28-09 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
664179
|
lø28-09 2019
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
664174
|
lø28-09 2019
|
15:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
664178
|
lø28-09 2019
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664175
|
sø29-09 2019
|
13:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
664185
|
to03-10 2019
|
19:30
|
|
|
Top Danmark Hallen, kunstgræs
|
|
|
|
664181
|
lø05-10 2019
|
14:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
664180
|
lø05-10 2019
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
664182
|
lø05-10 2019
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
664183
|
lø05-10 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
664184
|
lø05-10 2019
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
664195
|
to10-10 2019
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
664194
|
lø12-10 2019
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664186
|
lø12-10 2019
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
664187
|
lø12-10 2019
|
15:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
664192
|
sø13-10 2019
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
664193
|
on16-10 2019
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
664229
|
to17-10 2019
|
18:45
|
|
|
Top Danmark Hallen, kunstgræs
|
|
|
|
664198
|
lø19-10 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
664196
|
lø19-10 2019
|
11:45
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
664199
|
lø19-10 2019
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
664228
|
lø19-10 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
664197
|
sø20-10 2019
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
664232
|
lø26-10 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
664233
|
lø26-10 2019
|
13:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664238
|
lø26-10 2019
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
664239
|
lø26-10 2019
|
13:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
664231
|
lø26-10 2019
|
14:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
664230
|
lø26-10 2019
|
14:15
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
664173
|
lø02-11 2019
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
664100
|
lø02-11 2019
|
13:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
664245
|
to02-04 2020
|
18:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
UDS
|
|
|
664241
|
lø04-04 2020
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
664240
|
lø04-04 2020
|
14:15
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
664242
|
lø04-04 2020
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664243
|
lø04-04 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664244
|
lø04-04 2020
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
UDS
|
|
|
664249
|
lø11-04 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
664250
|
lø11-04 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664247
|
lø11-04 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
664251
|
lø11-04 2020
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UDS
|
|
|
664248
|
sø12-04 2020
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
UDS
|
|
|
664416
|
to16-04 2020
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
UDS
|
|
|
664253
|
lø18-04 2020
|
11:00
|
|
|
Nørrekær
|
UDS
|
|
|
664252
|
lø18-04 2020
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
UDS
|
|
|
664254
|
lø18-04 2020
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664255
|
lø18-04 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664415
|
ti21-04 2020
|
18:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
UDS
|
|
|
664420
|
lø25-04 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
664419
|
lø25-04 2020
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
664421
|
lø25-04 2020
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664417
|
lø25-04 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
UDS
|
|
|
664422
|
lø25-04 2020
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UDS
|
|
|
664418
|
sø26-04 2020
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
664429
|
lø02-05 2020
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
UDS
|
|
|
664423
|
lø02-05 2020
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
UDS
|
|
|
664426
|
lø02-05 2020
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UDS
|
|
|
664428
|
lø02-05 2020
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
UDS
|
|
|
664424
|
lø02-05 2020
|
15:30
|
|
|
Nørrekær
|
UDS
|
|
|
664425
|
lø02-05 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
664433
|
lø09-05 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
664432
|
lø09-05 2020
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
664430
|
lø09-05 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
UDS
|
|
|
664436
|
lø09-05 2020
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664434
|
lø09-05 2020
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664431
|
sø10-05 2020
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
UDS
|
|
|
664534
|
to14-05 2020
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
UDS
|
|
|
664438
|
lø16-05 2020
|
11:00
|
|
|
Nørrekær
|
UDS
|
|
|
664441
|
lø16-05 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664437
|
lø16-05 2020
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
UDS
|
|
|
664442
|
lø16-05 2020
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UDS
|
|
|
664533
|
lø16-05 2020
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
664541
|
lø23-05 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
664537
|
lø23-05 2020
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
664535
|
lø23-05 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
UDS
|
|
|
664542
|
lø23-05 2020
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664543
|
lø23-05 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664536
|
sø24-05 2020
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
UDS
|
|
|
664549
|
to28-05 2020
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
UDS
|
|
|
664544
|
lø30-05 2020
|
11:00
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
664545
|
lø30-05 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
664546
|
lø30-05 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664547
|
lø30-05 2020
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UDS
|
|
|
664548
|
lø30-05 2020
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
UDS
|
|
|
664246
|
sø31-05 2020
|
12:45
|
|
|
Nørrekær
|
UDS
|
|
|
664552
|
on03-06 2020
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
664550
|
lø06-06 2020
|
14:15
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
UDS
|
|
|
664551
|
lø06-06 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
UDS
|
|
|
664553
|
lø06-06 2020
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
664554
|
lø06-06 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
664555
|
lø06-06 2020
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
UDS
|
|
|
664556
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Nørrekær
|
UDS
|
|
|
664557
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
UDS
|
|
|
664558
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
664559
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
664560
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Valhøj Skole
|
UDS
|
|
|
664561
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
UDS
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2