Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2019
19:30
Høje Tåstrup IF
4
Ishøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
19:00
FC Hvidovre
4
RB 1906 (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
14:00
Avedøre IF
3
Vestegnen FK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:00
Brøndby Strand IK
3
Torslunde-Ishøj IF
5
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:00
Mosede BK
1
Fløng Wolves F.C.
3
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
14:00
Greve Fodbold
3
Albertslund BS 72
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
13:00
Albertslund BS 72
0
FC Hvidovre
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
12:00
RB 1906 (1)
1
Høje Tåstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
13:00
Torslunde-Ishøj IF
3
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
14:00
Vestegnen FK
3
Brøndby Strand IK
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
14:00
Fløng Wolves F.C.
2
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
18:30
Mosede BK
1
RB 1906 (1)
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
19:30
Høje Tåstrup IF
0
Albertslund BS 72
5
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:00
Ishøj IF
7
Mosede BK
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Avedøre IF
Brøndby Strand IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Fløng Wolves F.C.
4
Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
14:00
Greve Fodbold
1
Vestegnen FK
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:00
Ishøj IF
0
Avedøre IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:00
RB 1906 (1)
1
Fløng Wolves F.C.
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
13:00
Torslunde-Ishøj IF
3
Høje Tåstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
13:00
Brøndby Strand IK
2
Greve Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
14:00
Vestegnen FK
1
FC Hvidovre
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
18:15
Mosede BK
4
Albertslund BS 72
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
19:30
Høje Tåstrup IF
5
Vestegnen FK
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
19:00
Ishøj IF
2
RB 1906 (1)
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:00
Avedøre IF
3
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:00
Mosede BK
1
Torslunde-Ishøj IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
14:00
Fløng Wolves F.C.
2
Albertslund BS 72
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
14:00
FC Hvidovre
2
Brøndby Strand IK
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:30
FC Hvidovre
2
Torslunde-Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Albertslund BS 72
3
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:30
RB 1906 (1)
4
Avedøre IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
12:00
Brøndby Strand IK
4
Høje Tåstrup IF
7
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
14:00
Greve Fodbold
4
FC Hvidovre
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
14:00
Vestegnen FK
2
Mosede BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
19:30
Høje Tåstrup IF
4
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
19:00
Ishøj IF
3
Torslunde-Ishøj IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Avedøre IF
3
FC Hvidovre
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
13:00
Mosede BK
Brøndby Strand IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
14:00
Fløng Wolves F.C.
7
Vestegnen FK
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
15:00
RB 1906 (1)
Albertslund BS 72
HMH
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
19:00
FC Hvidovre
2
Høje Tåstrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:30
Albertslund BS 72
1
Avedøre IF
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:00
Brøndby Strand IK
0
Fløng Wolves F.C.
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:00
Vestegnen FK
4
Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
14:00
Greve Fodbold
Mosede BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:00
RB 1906 (1)
1
Torslunde-Ishøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
10:00
Ishøj IF
4
Brøndby Strand IK
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Albertslund BS 72
0
Torslunde-Ishøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
14:00
Avedøre IF
12
Høje Tåstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:30
RB 1906 (1)
4
Vestegnen FK
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
14:00
Fløng Wolves F.C.
4
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2019
17:00
Mosede BK
FC Hvidovre
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2019
19:00
FC Hvidovre
3
Fløng Wolves F.C.
6
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:00
Avedøre IF
5
Torslunde-Ishøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
13:00
Brøndby Strand IK
1
RB 1906 (1)
7
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
14:00
Greve Fodbold
3
Ishøj IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
14:00
Vestegnen FK
3
Albertslund BS 72
7
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
19:30
Høje Tåstrup IF
0
Mosede BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Albertslund BS 72
Brøndby Strand IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
RB 1906 (1)
4
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:00
Ishøj IF
FC Hvidovre
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:00
Torslunde-Ishøj IF
12
Vestegnen FK
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:00
Mosede BK
3
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
14:00
Fløng Wolves F.C.
4
Høje Tåstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
13:00
Torslunde-Ishøj IF
1
Fløng Wolves F.C.
0
|