|
822780
|
fr16-08 2019
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
822778
|
lø17-08 2019
|
15:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
822779
|
sø18-08 2019
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
|
822784
|
lø24-08 2019
|
10:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
822786
|
lø24-08 2019
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
822785
|
lø24-08 2019
|
13:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
|
822783
|
sø25-08 2019
|
10:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
822782
|
sø25-08 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
822787
|
lø31-08 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
822790
|
lø31-08 2019
|
12:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
|
822789
|
sø01-09 2019
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
822788
|
sø01-09 2019
|
15:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
822781
|
on04-09 2019
|
18:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
822777
|
on04-09 2019
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
822796
|
lø07-09 2019
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
822792
|
lø07-09 2019
|
13:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
822793
|
lø07-09 2019
|
15:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
822795
|
sø08-09 2019
|
13:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
822794
|
sø08-09 2019
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
822797
|
lø14-09 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
822801
|
lø14-09 2019
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
822800
|
lø14-09 2019
|
12:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
822799
|
lø14-09 2019
|
13:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
822798
|
sø15-09 2019
|
14:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
822803
|
lø21-09 2019
|
10:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
HHT
|
|
|
822806
|
lø21-09 2019
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
822805
|
lø21-09 2019
|
13:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
822804
|
sø22-09 2019
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
822802
|
sø22-09 2019
|
15:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
822791
|
on25-09 2019
|
18:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
822818
|
to26-09 2019
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
822811
|
lø28-09 2019
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
822809
|
lø28-09 2019
|
11:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
822810
|
sø29-09 2019
|
12:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
822807
|
sø29-09 2019
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
822813
|
to03-10 2019
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
822815
|
lø05-10 2019
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
822816
|
lø05-10 2019
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
822814
|
sø06-10 2019
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
822812
|
sø06-10 2019
|
15:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
822817
|
ti08-10 2019
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
822819
|
to10-10 2019
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
822820
|
fr11-10 2019
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
822821
|
lø12-10 2019
|
11:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
822808
|
lø26-10 2019
|
11:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
De 2 puljevindere spiller om oprykning til U15 Liga 2. Spiller ude og hjemme.
Lørdag den 26. oktober kl. 13.00. dårligste 1´er - Bedste 1´er
Lørdag den 2. november kl. 13.00. Bedste 1´er - Dårligste 1´er