|
824034
|
lø17-08 2019
|
10:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
824032
|
lø17-08 2019
|
11:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
|
824033
|
lø17-08 2019
|
11:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
|
824031
|
lø17-08 2019
|
13:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
824035
|
sø18-08 2019
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
824038
|
lø24-08 2019
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
|
824039
|
lø24-08 2019
|
10:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
824036
|
lø24-08 2019
|
11:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
824037
|
lø24-08 2019
|
13:45
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
824040
|
lø24-08 2019
|
14:30
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
|
824041
|
lø31-08 2019
|
11:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
824043
|
sø01-09 2019
|
11:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
824045
|
sø01-09 2019
|
14:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
824042
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
824044
|
on04-09 2019
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
824047
|
lø07-09 2019
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
824048
|
lø07-09 2019
|
10:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
824049
|
lø07-09 2019
|
10:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
824050
|
lø07-09 2019
|
13:30
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
824046
|
lø07-09 2019
|
13:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
824054
|
on11-09 2019
|
18:15
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
824053
|
lø14-09 2019
|
10:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
824051
|
lø14-09 2019
|
11:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
824052
|
lø14-09 2019
|
13:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
824127
|
sø15-09 2019
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
824131
|
fr20-09 2019
|
18:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
824129
|
lø21-09 2019
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
824132
|
lø21-09 2019
|
13:30
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
824128
|
sø22-09 2019
|
11:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
824134
|
ti24-09 2019
|
18:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
824130
|
on25-09 2019
|
17:30
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
824135
|
lø28-09 2019
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
824136
|
lø28-09 2019
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
824133
|
lø28-09 2019
|
11:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
824137
|
sø29-09 2019
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
824140
|
lø05-10 2019
|
10:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
824142
|
lø05-10 2019
|
10:30
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
824139
|
lø05-10 2019
|
11:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
824141
|
sø06-10 2019
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
824138
|
ti08-10 2019
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
824231
|
lø12-10 2019
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
824233
|
lø12-10 2019
|
10:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
824159
|
lø12-10 2019
|
10:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
824232
|
lø12-10 2019
|
11:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
824146
|
lø12-10 2019
|
11:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
De 2 puljevindere spiller om oprykning til U14 Liga 2. Spiller ude og hjemme.
Lørdag den 26. oktober kl. 13.00. dårligste 1´er - Bedste 1´er
Lørdag den 2. november kl. 13.00. Bedste 1´er - Dårligste 1´er