|
516577
|
lø24-08 2019
|
11:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
516579
|
lø24-08 2019
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
|
516578
|
lø24-08 2019
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
|
516510
|
lø24-08 2019
|
13:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
516580
|
lø24-08 2019
|
15:30
|
|
|
Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
|
|
|
|
516584
|
lø31-08 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
516581
|
lø31-08 2019
|
15:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
516582
|
sø01-09 2019
|
12:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
516585
|
sø01-09 2019
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
|
|
|
516586
|
lø07-09 2019
|
12:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
|
516587
|
lø07-09 2019
|
13:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
UHT
|
|
|
516590
|
lø07-09 2019
|
15:30
|
|
|
Rønne nord (Viking)
|
|
|
|
516589
|
sø08-09 2019
|
14:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
516583
|
to12-09 2019
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
516593
|
lø14-09 2019
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
516595
|
lø14-09 2019
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
|
|
|
516594
|
lø14-09 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
516592
|
lø14-09 2019
|
13:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
516591
|
lø14-09 2019
|
15:30
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
516598
|
lø21-09 2019
|
11:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
516596
|
lø21-09 2019
|
11:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
516597
|
lø21-09 2019
|
13:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
516600
|
lø21-09 2019
|
15:30
|
|
|
Rønne nord (Viking)
|
|
|
|
516599
|
sø22-09 2019
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
516605
|
on25-09 2019
|
18:30
|
|
|
Langbjergskolen Kunstgræs
|
|
|
|
516601
|
lø28-09 2019
|
11:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
516603
|
lø28-09 2019
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
516604
|
lø28-09 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
516602
|
lø28-09 2019
|
15:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
516609
|
lø05-10 2019
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
516606
|
lø05-10 2019
|
12:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
516608
|
lø05-10 2019
|
13:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
516610
|
lø05-10 2019
|
15:30
|
|
|
Rønne nord (Viking)
|
|
|
|
516607
|
sø06-10 2019
|
14:30
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
516588
|
on09-10 2019
|
19:15
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
516612
|
lø12-10 2019
|
11:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
516613
|
lø12-10 2019
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
516614
|
lø12-10 2019
|
15:30
|
|
|
Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
|
|
|
|
516615
|
sø13-10 2019
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
|
|
|
516611
|
to24-10 2019
|
18:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
516616
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
516617
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
516618
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
516619
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
516620
|
sø27-10 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk