|
|
460172
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
460173
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
|
460174
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
|
460175
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
HHT
|
|
|
460161
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
460162
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
|
460163
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
460164
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
460166
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Roskilde Pigefodbold (Øst1)
4
|
|
460167
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
HHT
|
|
|
|
460169
|
on04-09 2019
|
18:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
460170
|
on04-09 2019
|
18:30
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
460168
|
on04-09 2019
|
19:00
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
460176
|
on04-09 2019
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
460165
|
to05-09 2019
|
18:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
|
|
460160
|
ma09-09 2019
|
18:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub (Øst2)
6
|
|
|
769336
|
on02-10 2019
|
17:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
769333
|
on02-10 2019
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
769335
|
on02-10 2019
|
19:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
Allerød Fodbold Klub (Øst2)
10
|
|
769337
|
to03-10 2019
|
19:00
|
|
|
Kunst, B93
|
|
Roskilde Pigefodbold (Øst1)
1
|
|
769339
|
to03-10 2019
|
19:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
769340
|
to03-10 2019
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
769334
|
lø05-10 2019
|
13:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
769338
|
on09-10 2019
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
845343
|
lø30-11 2019
|
12:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
Allerød Fodbold Klub (Øst2)
2
|
|
845344
|
lø30-11 2019
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
845356
|
lø30-11 2019
|
12:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
845357
|
lø07-12 2019
|
10:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
|
|
|
|
|
608302
|
sø21-06 2020
|
12:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub (Øst2)
1
|
|
608303
|
sø21-06 2020
|
12:45
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
|
113708
|
fr26-06 2020
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub (Øst2)
3
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
Semifinaler 21.6.20
Finale 25.6.20
Se nyhed