MENU

U10 dr 5-mands (10) beg.-Efterårsserie 31/8 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
436903
31-08 2019
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Køge FC (2) Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436916
31-08 2019
Kl. 10:00
Brøndby Strand IK (2) Oversidder Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436917
31-08 2019
Kl. 10:18
Toksværd Olstrup Fodbold Køge FC (1) Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436904
31-08 2019
Kl. 10:18
Rødvig G&I Brøndby Strand IK (1) Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436905
31-08 2019
Kl. 10:36
Køge FC (2) Brøndby Strand IK (2) Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436918
31-08 2019
Kl. 10:36
Oversidder Rødvig G&I Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436919
31-08 2019
Kl. 10:54
Køge FC (1) Gladsaxe-Hero BK Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436910
31-08 2019
Kl. 10:54
Brøndby Strand IK (1) Toksværd Olstrup Fodbold Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436911
31-08 2019
Kl. 11:12
Gladsaxe-Hero BK Brøndby Strand IK (2) Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436920
31-08 2019
Kl. 11:12
Køge FC (2) Oversidder Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436925
31-08 2019
Kl. 11:30
Brøndby Strand IK (1) Køge FC (1) Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436912
31-08 2019
Kl. 11:30
Rødvig G&I Toksværd Olstrup Fodbold Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436913
31-08 2019
Kl. 11:48
Gladsaxe-Hero BK Rødvig G&I Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436926
31-08 2019
Kl. 11:48
Køge FC (2) Brøndby Strand IK (1) Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436927
31-08 2019
Kl. 12:06
Oversidder Køge FC (1) Langbjergskolen Brøndby Strand IK
436915
31-08 2019
Kl. 12:06
Brøndby Strand IK (2) Toksværd Olstrup Fodbold Langbjergskolen Brøndby Strand IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Efterårsserien består af 4 stævner, bemærk datoerne for det enkelte stævne. Bemærk at der kan forekomme ændringer i kampprogrammet til de enkelte stævner, så husk at holde jer opdateret på www.dbusjaelland.dk.

Mød i god tid og tilmeld jer hos værtsklubbens stævneleder. Alle hold møder senest kl. 09.40 på dagen.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau. 
Banestørrelsen er 40x30 meter
Førstnævnte hold stiller kvalificeret bane/kampleder.

Værtsklubben bedes være opmærksom på antallet af baner, enkelte puljer er lavet til to baner pga. antallet af hold i puljen, det er noteret ud for puljenummeret, hvis der er flere baner.
Ved udeblivelser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Log ind