Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. nov 2019
10:00
BK Avarta
4
Greve Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
10:00
Tune IF
1
Værløse BK
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:15
Solrød FC
6
Kirke Hyllinge IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:00
HIK (3)
1
Brøndby Strand IK
0
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
11:00
Holbæk B&I
3
FC Lejre
5
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2019
18:00
Brøndby Strand IK
3
Tune IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2019
18:30
FC Lejre
2
Solrød FC
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:50
Værløse BK
6
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:30
Kirke Hyllinge IF
8
BK Avarta
4
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
10:15
Greve Fodbold
9
HIK (3)
0
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2019
18:00
Greve Fodbold
6
Kirke Hyllinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
11:00
BK Avarta
5
FC Lejre
1
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
13:00
Holbæk B&I
2
Brøndby Strand IK
1
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
11:30
Tune IF
2
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:00
HIK (3)
2
Tune IF
9
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
11:00
Solrød FC
2
Værløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2020
18:00
Brøndby Strand IK
3
Solrød FC
4
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2020
18:30
FC Lejre
3
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:50
Værløse BK
4
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:00
Kirke Hyllinge IF
1
FC Lejre
7
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:00
BK Avarta
4
Brøndby Strand IK
7
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:00
HIK (3)
2
Holbæk B&I
9
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:45
Greve Fodbold
1
Værløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2020
18:00
Brøndby Strand IK
4
Greve Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2020
18:30
FC Lejre
3
HIK (3)
0
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:00
Tune IF
16
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:50
Værløse BK
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
13:00
Holbæk B&I
3
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2020
17:15
Solrød FC
2
Tune IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2020
17:30
FC Lejre
3
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:00
Kirke Hyllinge IF
Brøndby Strand IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:30
HIK (3)
Solrød FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
15:45
Greve Fodbold
3
Tune IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2020
18:15
Brøndby Strand IK
6
FC Lejre
1
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
12:30
Tune IF
5
Kirke Hyllinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
10:00
HIK (3)
0
Værløse BK
11
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
10:30
Solrød FC
10
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
13:00
Holbæk B&I
2
Greve Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
18:30
FC Lejre
2
Tune IF
10
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
10:50
Værløse BK
Brøndby Strand IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
11:00
Kirke Hyllinge IF
Holbæk B&I
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
12:45
BK Avarta
HIK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
10:15
Greve Fodbold
Solrød FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:00
BK Avarta
Holbæk B&I
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
12:00
Kirke Hyllinge IF
HIK (3)
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk