|
517524
|
lø15-08 2020
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
517526
|
lø15-08 2020
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
517525
|
lø15-08 2020
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
|
517527
|
lø15-08 2020
|
14:15
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517528
|
lø15-08 2020
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
517531
|
fr21-08 2020
|
18:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
|
517530
|
lø22-08 2020
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517549
|
lø22-08 2020
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517529
|
lø22-08 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517548
|
lø22-08 2020
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
HHT
|
|
|
|
517523
|
on26-08 2020
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
517553
|
lø29-08 2020
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517551
|
lø29-08 2020
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
517554
|
lø29-08 2020
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
517556
|
lø29-08 2020
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
517559
|
fr04-09 2020
|
18:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
517561
|
lø05-09 2020
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517557
|
lø05-09 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517560
|
lø05-09 2020
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
517562
|
lø05-09 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517568
|
lø12-09 2020
|
10:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517563
|
lø12-09 2020
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
517566
|
lø12-09 2020
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
517564
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517565
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517567
|
lø12-09 2020
|
14:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
517550
|
ti15-09 2020
|
18:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517573
|
lø19-09 2020
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517569
|
lø19-09 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517571
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
517574
|
lø19-09 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517572
|
lø19-09 2020
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
517575
|
lø26-09 2020
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
517576
|
lø26-09 2020
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517577
|
lø26-09 2020
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517579
|
lø26-09 2020
|
14:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
517580
|
lø26-09 2020
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
517582
|
fr02-10 2020
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
517583
|
lø03-10 2020
|
10:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517585
|
lø03-10 2020
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517581
|
lø03-10 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517586
|
lø03-10 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517584
|
lø03-10 2020
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
517591
|
fr09-10 2020
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
517588
|
lø10-10 2020
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
517589
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517590
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517587
|
lø10-10 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517592
|
lø10-10 2020
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
517595
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
517594
|
lø17-10 2020
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517596
|
lø17-10 2020
|
14:15
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517598
|
lø17-10 2020
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517597
|
lø17-10 2020
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
517602
|
lø24-10 2020
|
10:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
517600
|
lø24-10 2020
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
517601
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517603
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
HHT
|
|
|
517604
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517599
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517659
|
fr16-04 2021
|
19:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
HHT
|
|
|
517663
|
lø17-04 2021
|
10:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517660
|
lø17-04 2021
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
517661
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517664
|
lø17-04 2021
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
517667
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
517668
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
517669
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517670
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517666
|
on21-04 2021
|
19:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
HHT
|
|
|
517673
|
lø24-04 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
517671
|
lø24-04 2021
|
11:25
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
517674
|
lø24-04 2021
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
517672
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517676
|
lø24-04 2021
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
UHT
|
|
|
517681
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517679
|
lø01-05 2021
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
517677
|
lø01-05 2021
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517682
|
lø01-05 2021
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517678
|
lø01-05 2021
|
14:45
|
|
|
Gladsaxe skole
|
HHT
|
|
|
517680
|
lø01-05 2021
|
15:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
517555
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517570
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
HHT
|
|
|
517662
|
ti04-05 2021
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
517688
|
lø08-05 2021
|
10:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517685
|
lø08-05 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517683
|
lø08-05 2021
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
517686
|
lø08-05 2021
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
UHT
|
|
|
517687
|
lø08-05 2021
|
12:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
517684
|
lø08-05 2021
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517558
|
ti11-05 2021
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
HHT
|
|
|
517693
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517689
|
lø15-05 2021
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UHT
|
|
|
517694
|
lø15-05 2021
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517690
|
lø15-05 2021
|
14:45
|
|
|
Gladsaxe skole
|
HHT
|
|
|
517692
|
lø15-05 2021
|
15:30
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
517552
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UHT
|
|
|
517691
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517578
|
ti18-05 2021
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
517697
|
lø22-05 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
517695
|
lø22-05 2021
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
517698
|
lø22-05 2021
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
517700
|
lø22-05 2021
|
12:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
517696
|
lø22-05 2021
|
13:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517701
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
HHT
|
|
|
517593
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
517704
|
lø29-05 2021
|
10:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517703
|
lø29-05 2021
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
517706
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517702
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
UHT
|
|
|
517707
|
lø29-05 2021
|
14:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
517711
|
fr04-06 2021
|
18:30
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
517710
|
lø05-06 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517709
|
lø05-06 2021
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
517819
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
517712
|
lø05-06 2021
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
517708
|
lø05-06 2021
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517705
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
517665
|
on09-06 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
517675
|
on09-06 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
518339
|
lø12-06 2021
|
10:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
518166
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
518235
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
UHT
|
|
|
517824
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
HHT
|
|
|
517919
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
517973
|
lø12-06 2021
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
517654
|
lø19-06 2021
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
517655
|
lø19-06 2021
|
11:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
517656
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
HHT
|
|
|
517657
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
UHT
|
|
|
517658
|
lø19-06 2021
|
14:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
517653
|
lø19-06 2021
|
14:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.