Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
621269 |
fr14-08 2020
|
19:00 | Kirke Helsinge Sportsplads |
3
-
0
|
14. aug 2020
19:00
Kr. Helsinge IF
3
FC Kalundborg
0
|
||||||||||||||
621268 |
lø15-08 2020
|
13:00 | Svinninge Sportscenter |
1
-
8
|
15. aug 2020
13:00
Svinninge IF
1
Gørlev IF
8
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
621271 |
lø15-08 2020
|
13:00 | Årby Forsamlingshus |
0
-
2
|
15. aug 2020
13:00
Årby GI
0
Jyderup BK
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
621273 |
lø15-08 2020
|
15:30 | Firhøj Stadion |
1
-
5
|
15. aug 2020
15:30
Føllenslev-Særslev IF
1
Mørkøv IF
5
|
||||||||||||||
621272 |
sø16-08 2020
|
13:00 | Svebølle Stadion |
5
-
3
|
16. aug 2020
13:00
Svebølle BI 2016
5
Raklev GI
3
|
||||||||||||||
621275 |
fr21-08 2020
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
4
-
0
|
21. aug 2020
19:00
FC Kalundborg
4
Hvidebæk IF
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
621276 |
lø22-08 2020
|
13:00 | Jyderup Stadion |
1
-
1
|
22. aug 2020
13:00
Jyderup BK
1
Kr. Helsinge IF
1
|
||||||||||||||
621277 |
lø22-08 2020
|
14:00 | Svebølle Stadion |
UHT
|
22. aug 2020
14:00
Svebølle BI 2016
Årby GI
UHT
|
||||||||||||||
621274 |
lø22-08 2020
|
14:00 | Mørkøv Kunstgræs |
5
-
2
|
22. aug 2020
14:00
Mørkøv IF
5
Raklev GI
2
|
||||||||||||||
621279 |
lø22-08 2020
|
14:00 | Undløse Stadion |
1
-
2
|
22. aug 2020
14:00
Undløse BK
1
Svinninge IF
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
621278 |
lø22-08 2020
|
15:30 | Gørlevhallen |
4
-
1
|
22. aug 2020
15:30
Gørlev IF
4
Føllenslev-Særslev IF
1
|
||||||||||||||
621270 |
to27-08 2020
|
18:45 | Hvidebæk Stadion |
3
-
1
|
27. aug 2020
18:45
Hvidebæk IF
3
Undløse BK
1
|
||||||||||||||
621283 |
fr28-08 2020
|
18:30 | Årby Forsamlingshus |
3
-
0
|
28. aug 2020
18:30
Årby GI
3
Mørkøv IF
0
|
||||||||||||||
621280 |
fr28-08 2020
|
18:45 | Kirke Helsinge Sportsplads |
2
-
1
|
28. aug 2020
18:45
Kr. Helsinge IF
2
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
621282 |
fr28-08 2020
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
7
-
1
|
28. aug 2020
19:00
FC Kalundborg
7
Jyderup BK
1
|
||||||||||||||
621285 |
lø29-08 2020
|
15:30 | Firhøj Stadion |
0
-
3
|
29. aug 2020
15:30
Føllenslev-Særslev IF
0
Undløse BK
3
|
||||||||||||||
621284 |
sø30-08 2020
|
12:00 | Røsnæshallen |
3
-
9
|
30. aug 2020
12:00
Raklev GI
3
Gørlev IF
9
|
||||||||||||||
621281 |
ti01-09 2020
|
19:00 | Hvidebæk Stadion |
3
-
0
|
01. sep 2020
19:00
Hvidebæk IF
3
Svinninge IF
0
|
||||||||||||||
621287 |
lø05-09 2020
|
13:00 | Svinninge Sportscenter |
4
-
0
|
05. sep 2020
13:00
Svinninge IF
4
Føllenslev-Særslev IF
0
|
||||||||||||||
621288 |
lø05-09 2020
|
13:00 | Jyderup Stadion |
0
-
3
|
05. sep 2020
13:00
Jyderup BK
0
Hvidebæk IF
3
|
||||||||||||||
621289 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Svebølle Stadion |
0
-
4
|
05. sep 2020
14:00
Svebølle BI 2016
0
FC Kalundborg
4
|
||||||||||||||
621286 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Mørkøvhallen |
2
-
5
|
05. sep 2020
14:00
Mørkøv IF
2
Kr. Helsinge IF
5
|
||||||||||||||
621291 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Undløse Stadion |
UHT
|
05. sep 2020
14:00
Undløse BK
Raklev GI
UHT
|
||||||||||||||
621290 |
lø05-09 2020
|
15:30 | Gørlevhallen |
4
-
1
|
05. sep 2020
15:30
Gørlev IF
4
Årby GI
1
|
||||||||||||||
621292 |
fr11-09 2020
|
18:00 | Kirke Helsinge Sportsplads |
1
-
1
|
11. sep 2020
18:00
Kr. Helsinge IF
1
Gørlev IF
1
|
||||||||||||||
621295 |
fr11-09 2020
|
18:30 | Årby Forsamlingshus |
2
-
1
|
11. sep 2020
18:30
Årby GI
2
Undløse BK
1
|
||||||||||||||
621294 |
fr11-09 2020
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
3
-
2
|
11. sep 2020
19:00
FC Kalundborg
3
Mørkøv IF
2
|
||||||||||||||
621296 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Jyderup Stadion |
0
-
2
|
12. sep 2020
13:00
Jyderup BK
0
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
621293 |
lø12-09 2020
|
15:30 | Hvidebæk Stadion |
7
-
1
|
12. sep 2020
15:30
Hvidebæk IF
7
Føllenslev-Særslev IF
1
|
||||||||||||||
621297 |
sø13-09 2020
|
12:00 | Røsnæshallen |
2
-
5
|
13. sep 2020
12:00
Raklev GI
2
Svinninge IF
5
|
||||||||||||||
621299 |
lø19-09 2020
|
13:00 | Svinninge Sportscenter |
1
-
3
|
19. sep 2020
13:00
Svinninge IF
1
Årby GI
3
|
||||||||||||||
621300 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Svebølle Stadion |
1
-
4
|
19. sep 2020
14:00
Svebølle BI 2016
1
Hvidebæk IF
4
|
||||||||||||||
621303 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Undløse Stadion |
0
-
1
|
19. sep 2020
14:00
Undløse BK
0
Kr. Helsinge IF
1
|
||||||||||||||
621298 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Mørkøvhallen |
0
-
3
|
19. sep 2020
14:00
Mørkøv IF
0
Jyderup BK
3
|
||||||||||||||
621301 |
lø19-09 2020
|
15:30 | Firhøj Stadion |
0
-
2
|
19. sep 2020
15:30
Føllenslev-Særslev IF
0
Raklev GI
2
|
||||||||||||||
621302 |
lø19-09 2020
|
15:30 | Gørlevhallen |
0
-
3
|
19. sep 2020
15:30
Gørlev IF
0
FC Kalundborg
3
|
||||||||||||||
621306 |
fr25-09 2020
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
11
-
0
|
25. sep 2020
19:00
FC Kalundborg
11
Undløse BK
0
|
||||||||||||||
621308 |
lø26-09 2020
|
13:00 | Jyderup Stadion |
5
-
1
|
26. sep 2020
13:00
Jyderup BK
5
Gørlev IF
1
|
||||||||||||||
621309 |
lø26-09 2020
|
14:00 | Svebølle Stadion |
2
-
0
|
26. sep 2020
14:00
Svebølle BI 2016
2
Mørkøv IF
0
|
||||||||||||||
621304 |
lø26-09 2020
|
15:00 | Kirke Helsinge Sportsplads |
UHT
|
26. sep 2020
15:00
Kr. Helsinge IF
Svinninge IF
UHT
|
||||||||||||||
621305 |
lø26-09 2020
|
15:30 | Hvidebæk Stadion |
5
-
0
|
26. sep 2020
15:30
Hvidebæk IF
5
Raklev GI
0
|
||||||||||||||
621307 |
ti29-09 2020
|
19:00 | Årby Forsamlingshus |
4
-
1
|
29. sep 2020
19:00
Årby GI
4
Føllenslev-Særslev IF
1
|
||||||||||||||
621314 |
lø03-10 2020
|
11:30 | Gørlevhallen |
4
-
2
|
03. okt 2020
11:30
Gørlev IF
4
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
621311 |
lø03-10 2020
|
13:00 | Svinninge Sportscenter |
2
-
1
|
03. okt 2020
13:00
Svinninge IF
2
FC Kalundborg
1
|
||||||||||||||
621315 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Undløse Stadion |
0
-
5
|
03. okt 2020
14:00
Undløse BK
0
Jyderup BK
5
|
||||||||||||||
621310 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Mørkøvhallen |
1
-
4
|
03. okt 2020
14:00
Mørkøv IF
1
Hvidebæk IF
4
|
||||||||||||||
621313 |
lø03-10 2020
|
15:30 | Firhøj Stadion |
1
-
4
|
03. okt 2020
15:30
Føllenslev-Særslev IF
1
Kr. Helsinge IF
4
|
||||||||||||||
621312 |
sø04-10 2020
|
12:00 | Røsnæshallen |
4
-
5
|
04. okt 2020
12:00
Raklev GI
4
Årby GI
5
|
||||||||||||||
621319 |
fr09-10 2020
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
UHT
|
09. okt 2020
19:00
FC Kalundborg
Føllenslev-Særslev IF
UHT
|
||||||||||||||
621316 |
lø10-10 2020
|
14:00 | Mørkøvhallen |
0
-
4
|
10. okt 2020
14:00
Mørkøv IF
0
Gørlev IF
4
|
||||||||||||||
621321 |
lø10-10 2020
|
14:00 | Svebølle Stadion |
5
-
2
|
10. okt 2020
14:00
Svebølle BI 2016
5
Undløse BK
2
|
||||||||||||||
621317 |
lø10-10 2020
|
15:00 | Kirke Helsinge Sportsplads |
4
-
0
|
10. okt 2020
15:00
Kr. Helsinge IF
4
Raklev GI
0
|
||||||||||||||
621318 |
lø10-10 2020
|
15:30 | Hvidebæk Stadion |
2
-
2
|
10. okt 2020
15:30
Hvidebæk IF
2
Årby GI
2
|
||||||||||||||
621320 |
sø11-10 2020
|
13:00 | Jyderup Stadion |
4
-
0
|
11. okt 2020
13:00
Jyderup BK
4
Svinninge IF
0
|
||||||||||||||
621322 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Svinninge Sportscenter |
1
-
2
|
17. okt 2020
13:00
Svinninge IF
1
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
621324 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Årby Forsamlingshus |
2
-
5
|
17. okt 2020
13:00
Årby GI
2
Kr. Helsinge IF
5
|
||||||||||||||
621327 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Undløse Stadion |
1
-
2
|
17. okt 2020
14:00
Undløse BK
1
Mørkøv IF
2
|
||||||||||||||
621326 |
lø17-10 2020
|
15:30 | Firhøj Stadion |
1
-
3
|
17. okt 2020
15:30
Føllenslev-Særslev IF
1
Jyderup BK
3
|
||||||||||||||
621323 |
lø17-10 2020
|
15:30 | Hvidebæk Stadion |
1
-
2
|
17. okt 2020
15:30
Hvidebæk IF
1
Gørlev IF
2
|
||||||||||||||
621325 |
sø18-10 2020
|
12:00 | Røsnæshallen |
1
-
3
|
18. okt 2020
12:00
Raklev GI
1
FC Kalundborg
3
|
||||||||||||||
621330 |
fr23-10 2020
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
6
-
1
|
23. okt 2020
19:00
FC Kalundborg
6
Årby GI
1
|
||||||||||||||
621333 |
lø24-10 2020
|
13:00 | Gørlevhallen |
2
-
1
|
24. okt 2020
13:00
Gørlev IF
2
Undløse BK
1
|
||||||||||||||
621331 |
lø24-10 2020
|
13:00 | Jyderup Stadion |
6
-
0
|
24. okt 2020
13:00
Jyderup BK
6
Raklev GI
0
|
||||||||||||||
621329 |
lø24-10 2020
|
13:30 | Kirke Helsinge Sportsplads |
4
-
2
|
24. okt 2020
13:30
Kr. Helsinge IF
4
Hvidebæk IF
2
|
||||||||||||||
621332 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Svebølle Stadion |
6
-
1
|
24. okt 2020
14:00
Svebølle BI 2016
6
Føllenslev-Særslev IF
1
|
||||||||||||||
621328 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Mørkøvhallen |
2
-
3
|
24. okt 2020
14:00
Mørkøv IF
2
Svinninge IF
3
|
||||||||||||||
621341 |
fr16-04 2021
|
18:30 | Kirke Helsinge Sportsplads |
4
-
1
|
16. apr 2021
18:30
Kr. Helsinge IF
4
Jyderup BK
1
|
||||||||||||||
621345 |
lø17-04 2021
|
13:00 | Firhøj Stadion |
0
-
15
|
17. apr 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF
0
Gørlev IF
15
|
||||||||||||||
621343 |
lø17-04 2021
|
13:30 | Årby Forsamlingshus |
2
-
5
|
17. apr 2021
13:30
Årby GI
2
Svebølle BI 2016
5
|
||||||||||||||
621340 |
lø17-04 2021
|
14:00 | Svinninge Sportscenter |
3
-
5
|
17. apr 2021
14:00
Svinninge IF
3
Undløse BK
5
|
||||||||||||||
621342 |
lø17-04 2021
|
15:30 | Hvidebæk Stadion |
0
-
1
|
17. apr 2021
15:30
Hvidebæk IF
0
FC Kalundborg
1
|
||||||||||||||
621344 |
sø18-04 2021
|
12:00 | Røsnæshallen |
1
-
6
|
18. apr 2021
12:00
Raklev GI
1
Mørkøv IF
6
|
||||||||||||||
621346 |
on21-04 2021
|
18:30 | Mørkøvhallen |
5
-
3
|
21. apr 2021
18:30
Mørkøv IF
5
Årby GI
3
|
||||||||||||||
621349 |
on21-04 2021
|
18:30 | Svebølle Stadion |
4
-
2
|
21. apr 2021
18:30
Svebølle BI 2016
4
Kr. Helsinge IF
2
|
||||||||||||||
621350 |
on21-04 2021
|
18:30 | Gørlevhallen |
UHT
|
21. apr 2021
18:30
Gørlev IF
Raklev GI
UHT
|
||||||||||||||
621353 |
to22-04 2021
|
18:15 | Undløse Stadion |
3
-
2
|
22. apr 2021
18:15
Undløse BK
3
Føllenslev-Særslev IF
2
|
||||||||||||||
621347 |
to22-04 2021
|
18:30 | Svinninge Sportscenter |
2
-
2
|
22. apr 2021
18:30
Svinninge IF
2
Hvidebæk IF
2
|
||||||||||||||
621356 |
fr23-04 2021
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
5
-
1
|
23. apr 2021
19:00
FC Kalundborg
5
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
621521 |
lø24-04 2021
|
13:00 | Firhøj Stadion |
0
-
4
|
24. apr 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF
0
Svinninge IF
4
|
||||||||||||||
621519 |
lø24-04 2021
|
13:30 | Årby Forsamlingshus |
1
-
7
|
24. apr 2021
13:30
Årby GI
1
Gørlev IF
7
|
||||||||||||||
621354 |
lø24-04 2021
|
15:00 | Kirke Helsinge Sportsplads |
0
-
0
|
24. apr 2021
15:00
Kr. Helsinge IF
0
Mørkøv IF
0
|
||||||||||||||
621355 |
lø24-04 2021
|
15:30 | Hvidebæk Stadion |
1
-
1
|
24. apr 2021
15:30
Hvidebæk IF
1
Jyderup BK
1
|
||||||||||||||
621520 |
sø25-04 2021
|
12:00 | Røsnæshallen |
3
-
4
|
25. apr 2021
12:00
Raklev GI
3
Undløse BK
4
|
||||||||||||||
621525 |
lø01-05 2021
|
13:00 | Firhøj Stadion |
HHT
|
01. maj 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF
Hvidebæk IF
HHT
|
||||||||||||||
621522 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Mørkøvhallen |
2
-
4
|
01. maj 2021
14:00
Mørkøv IF
2
FC Kalundborg
4
|
||||||||||||||
621523 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Svinninge Sportscenter |
3
-
1
|
01. maj 2021
14:00
Svinninge IF
3
Raklev GI
1
|
||||||||||||||
621524 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Svebølle Stadion |
2
-
2
|
01. maj 2021
14:00
Svebølle BI 2016
2
Jyderup BK
2
|
||||||||||||||
621527 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Undløse Stadion |
3
-
2
|
01. maj 2021
14:00
Undløse BK
3
Årby GI
2
|
||||||||||||||
621526 |
lø01-05 2021
|
15:30 | Gørlevhallen |
5
-
1
|
01. maj 2021
15:30
Gørlev IF
5
Kr. Helsinge IF
1
|
||||||||||||||
621531 |
to06-05 2021
|
18:30 | Årby Forsamlingshus |
2
-
3
|
06. maj 2021
18:30
Årby GI
2
Svinninge IF
3
|
||||||||||||||
621528 |
fr07-05 2021
|
19:00 | Kirke Helsinge Sportsplads |
4
-
1
|
07. maj 2021
19:00
Kr. Helsinge IF
4
Undløse BK
1
|
||||||||||||||
621530 |
fr07-05 2021
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
3
-
6
|
07. maj 2021
19:00
FC Kalundborg
3
Gørlev IF
6
|
||||||||||||||
621532 |
lø08-05 2021
|
13:00 | Jyderup Stadion |
6
-
0
|
08. maj 2021
13:00
Jyderup BK
6
Mørkøv IF
0
|
||||||||||||||
621529 |
lø08-05 2021
|
15:30 | Hvidebæk Stadion |
1
-
4
|
08. maj 2021
15:30
Hvidebæk IF
1
Svebølle BI 2016
4
|
||||||||||||||
621533 |
on12-05 2021
|
19:00 | Røsnæshallen |
0
-
0
|
12. maj 2021
19:00
Raklev GI
0
Føllenslev-Særslev IF
0
|
||||||||||||||
621348 |
to13-05 2021
|
13:00 | Jyderup Stadion |
3
-
6
|
13. maj 2021
13:00
Jyderup BK
3
FC Kalundborg
6
|
||||||||||||||
621537 |
lø15-05 2021
|
13:00 | Firhøj Stadion |
3
-
1
|
15. maj 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF
3
Årby GI
1
|
||||||||||||||
621539 |
lø15-05 2021
|
14:00 | Undløse Stadion |
1
-
5
|
15. maj 2021
14:00
Undløse BK
1
FC Kalundborg
5
|
||||||||||||||
621534 |
lø15-05 2021
|
14:00 | Mørkøvhallen |
0
-
3
|
15. maj 2021
14:00
Mørkøv IF
0
Svebølle BI 2016
3
|
||||||||||||||
621535 |
lø15-05 2021
|
14:00 | Svinninge Sportscenter |
1
-
5
|
15. maj 2021
14:00
Svinninge IF
1
Kr. Helsinge IF
5
|
||||||||||||||
621536 |
lø15-05 2021
|
14:00 | Røsnæshallen |
3
-
1
|
15. maj 2021
14:00
Raklev GI
3
Hvidebæk IF
1
|
||||||||||||||
621538 |
lø15-05 2021
|
15:30 | Gørlevhallen |
3
-
0
|
15. maj 2021
15:30
Gørlev IF
3
Jyderup BK
0
|
||||||||||||||
621540 |
fr21-05 2021
|
19:00 | Kirke Helsinge Sportsplads |
UHT
|
21. maj 2021
19:00
Kr. Helsinge IF
Føllenslev-Særslev IF
UHT
|
||||||||||||||
621542 |
fr21-05 2021
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
10
-
2
|
21. maj 2021
19:00
FC Kalundborg
10
Svinninge IF
2
|
||||||||||||||
621544 |
lø22-05 2021
|
13:00 | Jyderup Stadion |
4
-
0
|
22. maj 2021
13:00
Jyderup BK
4
Undløse BK
0
|
||||||||||||||
621543 |
lø22-05 2021
|
13:30 | Årby Forsamlingshus |
2
-
2
|
22. maj 2021
13:30
Årby GI
2
Raklev GI
2
|
||||||||||||||
621545 |
lø22-05 2021
|
14:00 | Svebølle Stadion |
1
-
11
|
22. maj 2021
14:00
Svebølle BI 2016
1
Gørlev IF
11
|
||||||||||||||
621541 |
lø22-05 2021
|
15:30 | Hvidebæk Stadion |
4
-
2
|
22. maj 2021
15:30
Hvidebæk IF
4
Mørkøv IF
2
|
||||||||||||||
621549 |
lø29-05 2021
|
13:00 | Firhøj Stadion |
0
-
14
|
29. maj 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF
0
FC Kalundborg
14
|
||||||||||||||
621547 |
lø29-05 2021
|
13:30 | Årby Forsamlingshus |
HHT
|
29. maj 2021
13:30
Årby GI
Hvidebæk IF
HHT
|
||||||||||||||
621546 |
lø29-05 2021
|
14:00 | Svinninge Sportscenter |
1
-
5
|
29. maj 2021
14:00
Svinninge IF
1
Jyderup BK
5
|
||||||||||||||
621550 |
lø29-05 2021
|
15:30 | Gørlevhallen Kunst |
9
-
0
|
29. maj 2021
15:30
Gørlev IF
9
Mørkøv IF
0
|
||||||||||||||
621548 |
sø30-05 2021
|
12:00 | Røsnæshallen |
2
-
8
|
30. maj 2021
12:00
Raklev GI
2
Kr. Helsinge IF
8
|
||||||||||||||
621553 |
fr04-06 2021
|
19:00 | Kirke Helsinge Sportsplads |
6
-
1
|
04. jun 2021
19:00
Kr. Helsinge IF
6
Årby GI
1
|
||||||||||||||
621555 |
lø05-06 2021
|
13:00 | Jyderup Stadion |
7
-
0
|
05. jun 2021
13:00
Jyderup BK
7
Føllenslev-Særslev IF
0
|
||||||||||||||
621552 |
lø05-06 2021
|
14:00 | Mørkøvhallen |
1
-
1
|
05. jun 2021
14:00
Mørkøv IF
1
Undløse BK
1
|
||||||||||||||
621557 |
lø05-06 2021
|
15:30 | Gørlevhallen Kunst |
5
-
0
|
05. jun 2021
15:30
Gørlev IF
5
Hvidebæk IF
0
|
||||||||||||||
621554 |
ma07-06 2021
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
UHT
|
07. jun 2021
19:00
FC Kalundborg
Raklev GI
UHT
|
||||||||||||||
621556 |
on09-06 2021
|
19:00 | Svebølle Stadion |
3
-
2
|
09. jun 2021
19:00
Svebølle BI 2016
3
Svinninge IF
2
|
||||||||||||||
621559 |
lø12-06 2021
|
11:00 | Hvidebæk Stadion |
1
-
2
|
12. jun 2021
11:00
Hvidebæk IF
1
Kr. Helsinge IF
2
|
||||||||||||||
621560 |
lø12-06 2021
|
11:00 | Årby Forsamlingshus |
0
-
3
|
12. jun 2021
11:00
Årby GI
0
FC Kalundborg
3
|
||||||||||||||
621617 |
lø12-06 2021
|
11:00 | Røsnæshallen |
1
-
5
|
12. jun 2021
11:00
Raklev GI
1
Jyderup BK
5
|
||||||||||||||
621618 |
lø12-06 2021
|
13:00 | Firhøj Stadion |
2
-
4
|
12. jun 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF
2
Svebølle BI 2016
4
|
||||||||||||||
621619 |
lø12-06 2021
|
13:00 | Undløse Stadion |
1
-
2
|
12. jun 2021
13:00
Undløse BK
1
Gørlev IF
2
|
||||||||||||||
621558 |
lø12-06 2021
|
14:00 | Svinninge Sportscenter |
4
-
3
|
12. jun 2021
14:00
Svinninge IF
4
Mørkøv IF
3
|
||||||||||||||
621551 |
ti15-06 2021
|
18:45 | Undløse Stadion |
5
-
4
|
15. jun 2021
18:45
Undløse BK
5
Svebølle BI 2016
4
|
||||||||||||||
621335 |
fr18-06 2021
|
19:00 | Munkesø Stadion Kunst |
4
-
0
|
18. jun 2021
19:00
FC Kalundborg
4
Kr. Helsinge IF
0
|
||||||||||||||
621337 |
lø19-06 2021
|
11:00 | Røsnæshallen Kunstgræs |
1
-
3
|
19. jun 2021
11:00
Raklev GI
1
Svebølle BI 2016
3
|
||||||||||||||
621336 |
lø19-06 2021
|
13:00 | Jyderup Stadion |
UHT
|
19. jun 2021
13:00
Jyderup BK
Årby GI
UHT
|
||||||||||||||
621334 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Mørkøvhallen |
UHT
|
19. jun 2021
14:00
Mørkøv IF
Føllenslev-Særslev IF
UHT
|
||||||||||||||
621339 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Undløse Stadion |
UHT
|
19. jun 2021
14:00
Undløse BK
Hvidebæk IF
UHT
|
||||||||||||||
621338 |
lø19-06 2021
|
15:30 | Gørlevhallen Kunst |
11
-
1
|
19. jun 2021
15:30
Gørlev IF
11
Svinninge IF
1
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1