Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2020
19:00
Lundtofte Boldklub
Kr. Værløse IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
10:00
Espergærde IF
2
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
11:00
Helsinge Fodbold
12
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:15
Hareskov IF
12
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Kr. Værløse IF
6
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
10:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Espergærde IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:30
Nivå-Kokkedal FK
1
Hareskov IF
7
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
12:00
FC Rudersdal
3
Lundtofte Boldklub
5
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
18:15
Virum-Sorgenfri BK
3
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
17:30
Helsinge Fodbold
4
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Kr. Værløse IF
3
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Lundtofte Boldklub
4
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
10:00
Espergærde IF
3
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
10:30
Virum-Sorgenfri BK
2
Helsinge Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Hørsholm-Usserød IK
6
Kr. Værløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
17:30
Nivå-Kokkedal FK
5
Lundtofte Boldklub
6
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
10:00
Helsinge Fodbold
3
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
10:00
Allerød Fodbold Klub
6
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
FC Rudersdal
2
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Kr. Værløse IF
3
Nivå-Kokkedal FK
11
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Lundtofte Boldklub
3
Allerød Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:00
Espergærde IF
3
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Hareskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
10:00
FC Rudersdal
4
Hørsholm-Usserød IK
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
17:30
Hareskov IF
4
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:00
Helsinge Fodbold
7
Lundtofte Boldklub
5
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:30
Nivå-Kokkedal FK
8
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
10:00
Allerød Fodbold Klub
6
Kr. Værløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:15
Hareskov IF
6
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
17:45
Kr. Værløse IF
4
Helsinge Fodbold
12
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
17:45
Lundtofte Boldklub
2
Hareskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
10:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Nivå-Kokkedal FK
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
10:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
FC Rudersdal
1
Allerød Fodbold Klub
8
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:00
Espergærde IF
3
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:00
Helsinge Fodbold
5
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:30
Virum-Sorgenfri BK
2
Nivå-Kokkedal FK
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
Hareskov IF
9
Kr. Værløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:00
Allerød Fodbold Klub
6
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:15
Kr. Værløse IF
6
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:15
Lundtofte Boldklub
3
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:30
FC Rudersdal
4
Hareskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
18:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Helsinge Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:30
Nivå-Kokkedal FK
2
Allerød Fodbold Klub
1
|