|
377403
|
sø22-11 2020
|
17:00
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
377404
|
sø22-11 2020
|
17:10
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
HHT
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
|
377405
|
sø22-11 2020
|
17:20
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
|
377406
|
sø22-11 2020
|
17:30
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
UHT
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
377407
|
sø22-11 2020
|
17:40
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
377408
|
sø22-11 2020
|
17:50
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
UHT
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
|
377409
|
sø22-11 2020
|
18:00
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
377412
|
sø22-11 2020
|
18:10
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
377456
|
sø22-11 2020
|
18:20
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
HHT
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
377457
|
sø22-11 2020
|
18:30
|
|
|
Strøby-hallen
Hal 1 |
|
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|
|
|
377458
|
sø06-12 2020
|
14:00
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377874
|
sø06-12 2020
|
14:10
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
ANN
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377875
|
sø06-12 2020
|
14:20
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377876
|
sø06-12 2020
|
14:30
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
HHT
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377877
|
sø06-12 2020
|
14:40
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
UHT
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377878
|
sø06-12 2020
|
14:50
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
HHT
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377879
|
sø06-12 2020
|
15:00
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377880
|
sø06-12 2020
|
15:10
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
UHT
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377881
|
sø06-12 2020
|
15:20
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
UHT
|
Viby IF Sjælland
|
|
|
377882
|
sø06-12 2020
|
15:30
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
Hal 1 |
HHT
|
Viby IF Sjælland
|
|
Indledende: 30 hold.
A = 4 hold forbliver i række A, 1 hold rykker ned i B rækken til mellemrunden 16 eller 17. januar 2021.
B = 6 hold rykker op i A rækken, resterende bliver i B rækken til mellemrunden 16 eller 17. januar 2021.
C = 5 hold rykker op i B rækken til mellemrunden 16 eller 17. januar 2021
A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 14. marts 2021 i Strøby Hallen.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 14. marts 2021 i Strøby Hallen.
C rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 14. marts 2021 i Strøby Hallen.