|
381751
|
lø17-04 2021
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
381749
|
lø17-04 2021
|
10:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
|
374096
|
lø17-04 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
381750
|
lø17-04 2021
|
15:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
374097
|
sø18-04 2021
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
381772
|
to22-04 2021
|
18:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
381773
|
lø24-04 2021
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
381776
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
381775
|
sø25-04 2021
|
11:30
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
381774
|
sø25-04 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
381779
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
HMH
|
|
|
381781
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
381778
|
lø01-05 2021
|
11:00
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
381777
|
lø01-05 2021
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
381780
|
sø02-05 2021
|
12:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
381782
|
to06-05 2021
|
18:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
381783
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
381786
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
381784
|
sø09-05 2021
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
381791
|
lø15-05 2021
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
381789
|
sø16-05 2021
|
12:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
381790
|
sø16-05 2021
|
12:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
381787
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
381785
|
on19-05 2021
|
18:15
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
381788
|
to20-05 2021
|
18:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
374093
|
lø22-05 2021
|
11:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
374095
|
lø22-05 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
374091
|
sø23-05 2021
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
UHT
|
|
|
374094
|
sø23-05 2021
|
11:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
374092
|
sø23-05 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
381792
|
to27-05 2021
|
18:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
381815
|
lø29-05 2021
|
14:30
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
381793
|
sø30-05 2021
|
10:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
381819
|
sø30-05 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
381818
|
to03-06 2021
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
381824
|
lø05-06 2021
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
381822
|
lø05-06 2021
|
11:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
381820
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
381823
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UMH
|
|
|
381821
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
381825
|
to10-06 2021
|
18:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
381831
|
lø12-06 2021
|
15:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
381826
|
sø13-06 2021
|
10:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
381827
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
381830
|
ti15-06 2021
|
18:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 2/3 - Vinder pulje 1