Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
10:00
KB (2)
7
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
11:00
Lyngby Boldklub (2)
5
Ølstykke FC
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:00
Rørby-Værslev IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:00
B 1903
1
Himmelev-Veddelev BK
6
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
12:00
Herlufsholm GF
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
16:00
Fix
3
Glostrup
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:30
FC Nakskov
3
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
17:00
Aakanden GF
3
Fix
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Lyngby Boldklub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
11:00
Glostrup
3
FC Nakskov
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
11:30
Ølstykke FC
6
Rørby-Værslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
14:00
Solrød FC
4
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
14:00
Oversidder
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:00
Lyngby Boldklub (2)
2
Solrød FC
6
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
11:30
Rørby-Værslev IF
6
Himmelev-Veddelev BK
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
10:00
B 1903
1
Glostrup
6
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
KB (2)
3
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
FC Nakskov
0
Aakanden GF
6
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
Fix
2
Gladsaxe-Hero BK
6
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:30
Himmelev-Veddelev BK
0
Ølstykke FC
13
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:00
Glostrup
3
Lyngby Boldklub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
10:00
Aakanden GF
3
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:00
Gladsaxe-Hero BK
7
FC Nakskov
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Oversidder
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Solrød FC
3
Rørby-Værslev IF
8
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
16:00
Herlufsholm GF
4
Fix
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
Gladsaxe-Hero BK
1
KB (2)
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
FC Nakskov
2
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:30
Lyngby Boldklub (2)
3
Aakanden GF
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:30
Ølstykke FC
11
Solrød FC
5
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:00
Rørby-Værslev IF
6
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
Fix
0
KB (2)
6
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
17:15
B 1903
1
Gladsaxe-Hero BK
7
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
11:00
Glostrup
0
Ølstykke FC
9
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Lyngby Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
Herlufsholm GF
4
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Aakanden GF
4
Rørby-Værslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
KB (2)
5
FC Nakskov
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
Solrød FC
4
Himmelev-Veddelev BK
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
Oversidder
Fix
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Glostrup
6
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:30
Rørby-Værslev IF
2
Gladsaxe-Hero BK
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:30
Ølstykke FC
Aakanden GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
Lyngby Boldklub (2)
3
Herlufsholm GF
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Solrød FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
17:15
B 1903
0
KB (2)
9
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
10:00
KB (2)
8
Lyngby Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:15
Glostrup
3
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
10:00
Aakanden GF
3
Himmelev-Veddelev BK
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
FC Nakskov
2
Lyngby Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
Oversidder
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
16:00
Herlufsholm GF
3
Rørby-Værslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
16:00
Fix
4
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:00
Glostrup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:30
Rørby-Værslev IF
3
KB (2)
11
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:30
Ølstykke FC
3
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
Solrød FC
3
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
B 1903
3
FC Nakskov
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Lyngby Boldklub (2)
2
Fix
12
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:45
KB (2)
0
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:00
Gladsaxe-Hero BK
11
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
10:00
Aakanden GF
6
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
14:00
Oversidder
B 1903
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
16:00
Fix
Rørby-Værslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
12:00
FC Nakskov
2
Fix
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
13:00
Herlufsholm GF
4
Himmelev-Veddelev BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
10:30
Himmelev-Veddelev BK
2
KB (2)
6
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:00
Glostrup
2
Gladsaxe-Hero BK
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Rørby-Værslev IF
2
FC Nakskov
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
14:00
Solrød FC
2
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Lyngby Boldklub (2)
0
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Aakanden GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
Ølstykke FC
2
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:00
KB (2)
7
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
11:00
Lyngby Boldklub (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
11:30
FC Nakskov
2
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:00
B 1903
5
Rørby-Værslev IF
5
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Aakanden GF
3
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Herlufsholm GF
0
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
16:00
Fix
4
Himmelev-Veddelev BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2021
18:00
Gladsaxe-Hero BK
6
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2021
18:45
Himmelev-Veddelev BK
FC Nakskov
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
13:00
Rørby-Værslev IF
7
Lyngby Boldklub (2)
3
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
Solrød FC
2
Fix
8
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
Glostrup
0
KB (2)
5
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
Aakanden GF
4
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
Oversidder
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
14:00
Ølstykke FC
3
B 1903
2
|
Pulje A og B består udelukkende af klubber med licens (puljer fastlagt efter tildelt licensplacering).
Pulje C består udelukkende af klubber uden licens.
Alle puljer afvikles som enkeltturnering. Puljerne er ikke sidestillet men fastlagt i rækkefølge A-B-C.
Efter første turneringshalvdel vil de to bedst placerede hold fra pulje B rykke op til pulje A og de tre bedst placerede hold fra pulje C rykke op til pulje B.
Fællesudvalget forbeholder sig ret til at omplacere hold til og fra LU til 2. turneringshalvdel.