Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
18:30
Albertslund BS 72
0
Ejby IF 1968
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Hvalsø IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
LSF (2)
2
Torveparkens SK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
18:30
Ishøj IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:30
Grantoften IF
0
Ishøj IF
5
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:30
Albertslund BS 72
2
LSF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:45
Oversidder
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:45
Oversidder
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
18:30
Grantoften IF
Torveparkens SK
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
LSF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Ejby IF 1968
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
3
Albertslund BS 72
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:30
Albertslund BS 72
Grantoften IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Hvalsø IF
3
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Oversidder
LSF (2)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Torveparkens SK
1
Ishøj IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Grantoften IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
LSF (2)
6
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Torveparkens SK
0
Albertslund BS 72
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
7
Grantoften IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
18:30
Albertslund BS 72
3
Ishøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Hvalsø IF
2
Allerød Fodbold Klub (1)
8
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Oversidder
Torveparkens SK
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Oversidder
Grantoften IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Ejby IF 1968
1
LSF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Torveparkens SK
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
Grantoften IF
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
Albertslund BS 72
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Torveparkens SK
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
8
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
LSF (2)
0
Allerød Fodbold Klub (1)
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Ejby IF 1968
7
Grantoften IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Hvalsø IF
Torveparkens SK
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
19:00
Ishøj IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
19:00
Oversidder
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:30
Grantoften IF
LSF (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
4
Ishøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Albertslund BS 72
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
18:30
Grantoften IF
Allerød Fodbold Klub (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
18:30
Ejby IF 1968
8
Albertslund BS 72
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Oversidder
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Oversidder
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Torveparkens SK
0
LSF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
19:00
Ishøj IF
Hvalsø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
LSF (2)
4
Albertslund BS 72
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Ejby IF 1968
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Hvalsø IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Ishøj IF
Grantoften IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
9
Torveparkens SK
0
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2021
19:00
Ishøj IF
9
LSF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
19:00
Torveparkens SK
0
Ejby IF 1968
3
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:30
Ishøj IF
1
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
18:30
Albertslund BS 72
0
Allerød Fodbold Klub (1)
6
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Hvalsø IF
0
Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Oversidder
LSF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Oversidder
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Torveparkens SK
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:45
Ejby IF 1968
3
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
LSF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:45
Ishøj IF
3
Torveparkens SK
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:30
Ejby IF 1968
4
Ishøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:30
Albertslund BS 72
3
Torveparkens SK
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:30
Oversidder
Grantoften IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:30
Oversidder
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Hvalsø IF
0
LSF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:15
Grantoften IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:15
Torveparkens SK
0
Oversidder
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:00
LSF (2)
4
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
19:00
Ishøj IF
7
Albertslund BS 72
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
3
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Oversidder
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Oversidder
Torveparkens SK
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Ejby IF 1968
2
Allerød Fodbold Klub (1)
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
19:00
Hvalsø IF
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
19:00
LSF (2)
2
Ishøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
Grantoften IF
Ejby IF 1968
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
Torveparkens SK
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:30
Albertslund BS 72
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
17:45
Oversidder
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
1
LSF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
17:30
Ejby IF 1968
3
Torveparkens SK
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:00
Hvalsø IF
0
Albertslund BS 72
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:00
LSF (2)
Grantoften IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
17:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:00
Ishøj IF
0
Allerød Fodbold Klub (1)
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
10:00
Albertslund BS 72
Grantoften IF
UHT
|
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen
Vinderen af kampen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.