|
|
166334
|
ti17-08 2021
|
18:30
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
167306
|
ti24-08 2021
|
17:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
167517
|
ti24-08 2021
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
HMH
|
|
|
|
167520
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
167523
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
167524
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
|
167310
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
165208
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
OK+ stadion
|
|
|
|
165209
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
165211
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
|
165212
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
165214
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK (Liga 2)
1
|
|
165215
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
KFUM BK, Roskilde (Liga 2)
2
|
|
165216
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
0
|
|
165221
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
165225
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
4
|
|
165237
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
HHT
|
|
|
165705
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
166333
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
166335
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
166762
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
166764
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
166868
|
on25-08 2021
|
18:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
HHT
|
|
|
165248
|
on25-08 2021
|
18:15
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
166778
|
to26-08 2021
|
18:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
6
|
|
165210
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
HHT
|
|
|
165213
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
St. Merløse Idrætsplads
|
|
Roskilde Boldklub (Liga 2)
11
|
|
165220
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
165385
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
166796
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
|
|
167308
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe-Hero BK (Liga 2)
4
|
|
167309
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
|
430409
|
ti07-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
430411
|
ti07-09 2021
|
18:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
430401
|
on08-09 2021
|
17:30
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
430402
|
on08-09 2021
|
17:45
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
8
|
|
430403
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe-Hero BK (Liga 2)
4
|
|
430404
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
430406
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
430408
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
430410
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
430112
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
430113
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
430115
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
2
|
|
430116
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
430400
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
|
|
430413
|
on15-09 2021
|
18:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
430405
|
ti21-09 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub (Liga 2)
0
|
|
|
234951
|
to14-10 2021
|
17:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
0
|
|
234952
|
ti26-10 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
234949
|
on27-10 2021
|
17:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
7
|
|
234953
|
lø30-10 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
234954
|
lø30-10 2021
|
10:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
234955
|
lø30-10 2021
|
12:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
234948
|
on03-11 2021
|
18:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
234950
|
lø06-11 2021
|
13:45
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
|
856172
|
lø13-11 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
UHT
|
|
|
852888
|
lø13-11 2021
|
13:15
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
1
|
|
852889
|
ti16-11 2021
|
18:15
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
856170
|
ti23-11 2021
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
586717
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
586718
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
HIK
|
|
|
|
|
581953
|
sø22-05 2022
|
12:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
1. runde 24.8 - 2 oversiddere - Lodtrækning næste runde 27.8 kl.- 12.00
2. runde 8.9 - Lodtrækning næste runde 10.9.kl.- 12.00
3. runde 30.10 - Lodtrækning næste runde 29.10 kl.- 12.00
4. runde 13.11 - Lodtrækning næste runde 3.12 kl.- 12.00
Semifinale 26.4.22
finale 2022 22.5.22
Husk lodtrækning foregår live på DBU Sjælland facebook.