|
873126
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
873127
|
sø03-04 2022
|
12:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
|
873124
|
ti05-04 2022
|
17:45
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
|
873123
|
on06-04 2022
|
18:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
873170
|
lø09-04 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
873172
|
lø09-04 2022
|
16:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
873171
|
sø10-04 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
873179
|
lø23-04 2022
|
10:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
873176
|
lø23-04 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
873178
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
|
873180
|
sø24-04 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
873185
|
fr29-04 2022
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
873181
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
873183
|
sø01-05 2022
|
12:30
|
|
|
|
|
|
|
873184
|
sø01-05 2022
|
13:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
873182
|
sø01-05 2022
|
14:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
873177
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
873227
|
lø07-05 2022
|
10:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
873229
|
lø07-05 2022
|
10:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
873226
|
lø07-05 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
873231
|
sø08-05 2022
|
10:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
873228
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
873175
|
on11-05 2022
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
873174
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
873236
|
lø14-05 2022
|
11:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
873233
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
873234
|
sø15-05 2022
|
12:30
|
|
|
|
|
|
|
873232
|
sø15-05 2022
|
15:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
873235
|
on18-05 2022
|
18:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
873298
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
873295
|
lø21-05 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
873297
|
lø21-05 2022
|
16:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
UHT
|
|
|
873296
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
873300
|
lø28-05 2022
|
10:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
873302
|
lø28-05 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
873301
|
sø29-05 2022
|
13:30
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
873304
|
sø29-05 2022
|
14:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
873303
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
873299
|
lø04-06 2022
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
873125
|
lø04-06 2022
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
873309
|
fr10-06 2022
|
18:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
873305
|
lø11-06 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
873307
|
lø11-06 2022
|
16:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
873306
|
sø12-06 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
873308
|
to16-06 2022
|
18:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
HMH
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2