|
977192
|
ma04-04 2022
|
19:00
|
|
|
Alsønderup Idrætsanlæg
|
|
|
|
977193
|
ma04-04 2022
|
19:30
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
|
977194
|
ma11-04 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
|
977190
|
on13-04 2022
|
20:20
|
|
|
Blovstrød Indendørs Hal 1
|
|
|
|
977198
|
ti19-04 2022
|
20:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
977199
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
|
977195
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
977197
|
lø23-04 2022
|
15:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
977204
|
ma25-04 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
977203
|
ma25-04 2022
|
19:30
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
|
977200
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
977202
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
977201
|
on27-04 2022
|
20:20
|
|
|
Blovstrød Indendørs Hal 1
|
|
|
|
977207
|
ma02-05 2022
|
19:00
|
|
|
Alsønderup Idrætsanlæg
|
|
|
|
977222
|
ma02-05 2022
|
20:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
977223
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
977191
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
977196
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
977205
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
977232
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
977228
|
ma09-05 2022
|
19:30
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
977224
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
977226
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
UHT
|
|
|
977225
|
on11-05 2022
|
20:20
|
|
|
Blovstrød Indendørs Hal 1
|
|
|
|
977235
|
ma16-05 2022
|
19:00
|
|
|
Alsønderup Idrætsanlæg
|
|
|
|
977236
|
ma16-05 2022
|
20:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
977237
|
on18-05 2022
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
977233
|
on18-05 2022
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
977234
|
lø21-05 2022
|
15:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
977242
|
ma23-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
977241
|
ma23-05 2022
|
19:30
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
977238
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
977239
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
977245
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
Alsønderup Idrætsanlæg
|
|
|
|
977246
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
977240
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
977247
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
UHT
|
|
|
977243
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Blovstrød Indendørs Hal 1
|
|
|
|
977244
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
UHT
|
|
|
977251
|
ti07-06 2022
|
19:30
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
977258
|
ti07-06 2022
|
20:15
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
977250
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
977248
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
977249
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
UHT
|
|
|
977206
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
Finale
Søndag den 19. juni kl. 13.15 i Borup. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2