|
996944
|
lø09-04 2022
|
13:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
996943
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
|
996941
|
lø16-04 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
|
996952
|
on20-04 2022
|
17:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
996951
|
on20-04 2022
|
17:45
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
996945
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
|
996940
|
to21-04 2022
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
996942
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Skovmarkskolen
|
|
|
|
996950
|
sø24-04 2022
|
10:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
996946
|
sø24-04 2022
|
13:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
996953
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
996955
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
996954
|
lø30-04 2022
|
12:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
996956
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
997069
|
on04-05 2022
|
17:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
997068
|
lø07-05 2022
|
12:15
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
997067
|
lø07-05 2022
|
12:30
|
|
|
Skovmarkskolen
|
|
|
|
997065
|
lø07-05 2022
|
13:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
997066
|
sø08-05 2022
|
10:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
997073
|
ti10-05 2022
|
17:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
997070
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
997111
|
sø15-05 2022
|
10:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
997072
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
997071
|
ma16-05 2022
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
996957
|
on18-05 2022
|
18:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
997116
|
to19-05 2022
|
17:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
997112
|
lø21-05 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
997115
|
lø21-05 2022
|
12:15
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
997114
|
lø21-05 2022
|
14:30
|
|
|
Skovmarkskolen
|
|
|
|
997113
|
sø22-05 2022
|
10:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
997117
|
ma23-05 2022
|
18:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
997119
|
sø29-05 2022
|
10:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
997121
|
sø29-05 2022
|
11:45
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
997118
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
997120
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
997535
|
to02-06 2022
|
17:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
997123
|
lø04-06 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
997124
|
lø04-06 2022
|
14:00
|
|
|
Skovmarkskolen
|
|
|
|
997542
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
997543
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
997544
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
997538
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
997122
|
to09-06 2022
|
18:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
997541
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
997125
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
Finale samt 3-4 plads lørdag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4