|
798264
|
ti12-04 2022
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
798266
|
ti12-04 2022
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
|
798262
|
on13-04 2022
|
18:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
|
798263
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
798265
|
on13-04 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
798267
|
ti19-04 2022
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
|
798270
|
ti19-04 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
798271
|
ti19-04 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
798268
|
to21-04 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
798272
|
ti26-04 2022
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
|
798276
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
798273
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
798274
|
to28-04 2022
|
18:30
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
798275
|
to28-04 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
798278
|
ma02-05 2022
|
18:45
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
798279
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
798280
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
798281
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
798277
|
to05-05 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
798269
|
ma09-05 2022
|
18:45
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
798282
|
ti10-05 2022
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
798542
|
ti10-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
798540
|
to12-05 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
798283
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
798541
|
to12-05 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
798544
|
ma16-05 2022
|
18:45
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
798546
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
798547
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
798548
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
798550
|
ma23-05 2022
|
18:45
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
798552
|
ti24-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
798549
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
798551
|
on25-05 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
798554
|
ma30-05 2022
|
18:30
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
798545
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
798555
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
798556
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
798557
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
798553
|
to02-06 2022
|
18:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
798558
|
ti07-06 2022
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UHT
|
|
|
798560
|
ti07-06 2022
|
18:45
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
798559
|
to09-06 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
798562
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
798561
|
to09-06 2022
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
798543
|
sø12-06 2022
|
11:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
UHT
|
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.