|
|
217052
|
on24-08 2022
|
18:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
HHT
|
|
|
217063
|
to25-08 2022
|
18:30
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
|
217053
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
|
217054
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
217056
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
217057
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
|
217058
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
217059
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
217061
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
217064
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
Roskilde Pigefodbold (Ø1)
8
|
|
|
217065
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
HHT
|
|
|
217066
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
217067
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
217062
|
on31-08 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
217055
|
to01-09 2022
|
18:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
217060
|
to01-09 2022
|
18:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub (Ø1)
7
|
|
|
312590
|
on21-09 2022
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
312591
|
on28-09 2022
|
18:30
|
|
|
Borup Stadion
|
|
Roskilde Pigefodbold (Ø1)
8
|
|
312593
|
on28-09 2022
|
19:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
312580
|
on28-09 2022
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
312581
|
on28-09 2022
|
19:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
312583
|
on28-09 2022
|
19:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
312592
|
ti04-10 2022
|
19:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
|
384170
|
on26-10 2022
|
19:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
|
|
|
312582
|
on26-10 2022
|
19:45
|
|
|
Farum Park Kunstgræs
|
|
|
|
|
384168
|
ti08-11 2022
|
19:35
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
|
|
384169
|
on09-11 2022
|
18:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
Roskilde Pigefodbold (Ø1)
3
|
|
384167
|
on09-11 2022
|
19:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
|
742870
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
742871
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
Roskilde Pigefodbold (Ø1)
0
|
|
|
645727
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
1. runde 31.08 - Farum oversidder Lodtrækning 2.runde 2.9 12.00 facebook DBU Sjælland
2. runde 28.9 Lodtrækning 3. runde 30.9 kl 12.00 facebook DBU Sjælland
3. runde 26.10 kvartfinaler. Lodtrækning Semifinaler 25.11 kl 14.00 facebook DBU Sjælland
4. runde Semifinaler
5. Runde 14.5.23 Finale