Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
652668 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Akademisk Boldklub |
1
-
6
|
13. aug 2022
13:00
AB
1
Bagsværd BK
6
|
||||||||||||||
652669 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
0
-
5
|
13. aug 2022
13:00
Ballerup BK
0
Albertslund IF
5
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
652671 |
lø13-08 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion |
4
-
1
|
13. aug 2022
13:30
Lyngby BK
4
Taarbæk IF Sunshine
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
652673 |
lø13-08 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
1
-
2
|
13. aug 2022
13:30
Frederiksværk FK
1
Værløse
2
|
||||||||||||||
652672 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Nordkysthallen |
3
-
2
|
13. aug 2022
14:00
Frem Hellebæk
3
Orient GI
2
|
||||||||||||||
652670 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
3
-
1
|
13. aug 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
3
LSF
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
652667 |
lø13-08 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
2
-
1
|
13. aug 2022
14:30
Jyllinge FC
2
Stenløse BK
1
|
||||||||||||||
652676 |
to18-08 2022
|
18:45 | Springforbi fodboldbaner |
0
-
5
|
18. aug 2022
18:45
Taarbæk IF Sunshine
0
Frem Hellebæk
5
|
||||||||||||||
652679 |
to18-08 2022
|
18:45 | Bagsværd Stadion |
2
-
1
|
18. aug 2022
18:45
Bagsværd BK
2
Ballerup BK
1
|
||||||||||||||
652675 |
lø20-08 2022
|
11:00 | Islev Skole kunst |
2
-
2
|
20. aug 2022
11:00
Orient GI
2
Frederiksværk FK
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
652677 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
5
-
1
|
20. aug 2022
13:00
LSF
5
Lyngby BK
1
|
||||||||||||||
652674 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Stenløse Stadion |
4
-
1
|
20. aug 2022
13:00
Stenløse BK
4
AB
1
|
||||||||||||||
652678 |
lø20-08 2022
|
13:30 | Albertslund Stadion |
3
-
3
|
20. aug 2022
13:30
Albertslund IF
3
Gladsaxe-Hero BK
3
|
||||||||||||||
652680 |
lø20-08 2022
|
13:30 | Værløse Stadion |
2
-
1
|
20. aug 2022
13:30
Værløse
2
Jyllinge FC
1
|
||||||||||||||
652686 |
to25-08 2022
|
18:30 | Gladsaxe Stadion |
0
-
1
|
25. aug 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
0
Bagsværd BK
1
|
||||||||||||||
652690 |
lø27-08 2022
|
11:00 | Islev Skole kunst |
4
-
2
|
27. aug 2022
11:00
Orient GI
4
Værløse
2
|
||||||||||||||
652682 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
1
-
4
|
27. aug 2022
13:00
Ballerup BK
1
Stenløse BK
4
|
||||||||||||||
652687 |
lø27-08 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion |
4
-
2
|
27. aug 2022
13:30
Lyngby BK
4
Albertslund IF
2
|
||||||||||||||
652688 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Nordkysthallen |
2
-
4
|
27. aug 2022
14:00
Frem Hellebæk
2
LSF
4
|
||||||||||||||
652681 |
lø27-08 2022
|
14:30 | Akademisk Boldklub |
1
-
2
|
27. aug 2022
14:30
AB
1
Jyllinge FC
2
|
||||||||||||||
652691 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Stenløse Stadion |
1
-
1
|
03. sep 2022
13:00
Stenløse BK
1
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
652697 |
lø03-09 2022
|
13:30 | Værløse Stadion |
6
-
1
|
03. sep 2022
13:30
Værløse
6
AB
1
|
||||||||||||||
652693 |
lø03-09 2022
|
13:30 | Springforbi fodboldbaner |
3
-
2
|
03. sep 2022
13:30
Taarbæk IF Sunshine
3
Orient GI
2
|
||||||||||||||
652695 |
lø03-09 2022
|
13:30 | Albertslund Stadion |
0
-
3
|
03. sep 2022
13:30
Albertslund IF
0
Frem Hellebæk
3
|
||||||||||||||
652696 |
lø03-09 2022
|
14:15 | Bagsværd Stadion |
2
-
2
|
03. sep 2022
14:15
Bagsværd BK
2
Lyngby BK
2
|
||||||||||||||
652692 |
lø03-09 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
2
-
3
|
03. sep 2022
14:30
Jyllinge FC
2
Ballerup BK
3
|
||||||||||||||
652694 |
ti06-09 2022
|
18:00 | Smørum Idrætscenter |
1
-
2
|
06. sep 2022
18:00
LSF
1
Frederiksværk FK
2
|
||||||||||||||
652703 |
fr09-09 2022
|
18:00 | Islev Skole kunst |
2
-
4
|
09. sep 2022
18:00
Orient GI
2
LSF
4
|
||||||||||||||
652698 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
3
-
1
|
10. sep 2022
13:00
Ballerup BK
3
AB
1
|
||||||||||||||
652700 |
lø10-09 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion |
2
-
3
|
10. sep 2022
13:30
Lyngby BK
2
Stenløse BK
3
|
||||||||||||||
652702 |
lø10-09 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
1
-
2
|
10. sep 2022
13:30
Frederiksværk FK
1
Albertslund IF
2
|
||||||||||||||
652744 |
lø10-09 2022
|
13:30 | Springforbi fodboldbaner |
3
-
1
|
10. sep 2022
13:30
Taarbæk IF Sunshine
3
Værløse
1
|
||||||||||||||
652701 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Nordkysthallen |
1
-
0
|
10. sep 2022
14:00
Frem Hellebæk
1
Bagsværd BK
0
|
||||||||||||||
652699 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
1
|
10. sep 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Jyllinge FC
1
|
||||||||||||||
652745 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Stenløse Stadion |
1
-
2
|
17. sep 2022
13:00
Stenløse BK
1
Frem Hellebæk
2
|
||||||||||||||
652748 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
0
-
1
|
17. sep 2022
13:00
LSF
0
Taarbæk IF Sunshine
1
|
||||||||||||||
652749 |
lø17-09 2022
|
13:30 | Albertslund Stadion |
0
-
3
|
17. sep 2022
13:30
Albertslund IF
0
Orient GI
3
|
||||||||||||||
652751 |
lø17-09 2022
|
13:30 | Værløse Stadion |
6
-
1
|
17. sep 2022
13:30
Værløse
6
Ballerup BK
1
|
||||||||||||||
652750 |
lø17-09 2022
|
14:15 | Bagsværd Stadion |
1
-
3
|
17. sep 2022
14:15
Bagsværd BK
1
Frederiksværk FK
3
|
||||||||||||||
652746 |
lø17-09 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
0
-
1
|
17. sep 2022
14:30
Jyllinge FC
0
Lyngby BK
1
|
||||||||||||||
652747 |
lø17-09 2022
|
14:30 | Akademisk Boldklub |
1
-
2
|
17. sep 2022
14:30
AB
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
||||||||||||||
652689 |
ti20-09 2022
|
19:30 | Frederiksværk Stadion |
1
-
3
|
20. sep 2022
19:30
Frederiksværk FK
1
Taarbæk IF Sunshine
3
|
||||||||||||||
652756 |
lø24-09 2022
|
11:00 | Islev Skole kunst |
1
-
4
|
24. sep 2022
11:00
Orient GI
1
Bagsværd BK
4
|
||||||||||||||
652758 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
1
-
2
|
24. sep 2022
13:00
LSF
1
Værløse
2
|
||||||||||||||
652757 |
lø24-09 2022
|
13:30 | Springforbi fodboldbaner |
2
-
1
|
24. sep 2022
13:30
Taarbæk IF Sunshine
2
Albertslund IF
1
|
||||||||||||||
652755 |
lø24-09 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
3
-
1
|
24. sep 2022
13:30
Frederiksværk FK
3
Stenløse BK
1
|
||||||||||||||
652753 |
lø24-09 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion |
3
-
1
|
24. sep 2022
13:30
Lyngby BK
3
AB
1
|
||||||||||||||
652754 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Nordkysthallen |
3
-
1
|
24. sep 2022
14:00
Frem Hellebæk
3
Jyllinge FC
1
|
||||||||||||||
652752 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
3
|
24. sep 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Ballerup BK
3
|
||||||||||||||
652759 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Stenløse Stadion |
4
-
1
|
01. okt 2022
13:00
Stenløse BK
4
Orient GI
1
|
||||||||||||||
652867 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
0
-
2
|
01. okt 2022
13:00
Ballerup BK
0
Lyngby BK
2
|
||||||||||||||
652868 |
lø01-10 2022
|
13:30 | Albertslund Stadion |
0
-
2
|
01. okt 2022
13:30
Albertslund IF
0
LSF
2
|
||||||||||||||
652955 |
lø01-10 2022
|
13:30 | Værløse Stadion |
2
-
1
|
01. okt 2022
13:30
Værløse
2
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
652954 |
lø01-10 2022
|
14:15 | Bagsværd Stadion |
2
-
0
|
01. okt 2022
14:15
Bagsværd BK
2
Taarbæk IF Sunshine
0
|
||||||||||||||
652760 |
lø01-10 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
0
-
0
|
01. okt 2022
14:30
Jyllinge FC
0
Frederiksværk FK
0
|
||||||||||||||
652761 |
sø02-10 2022
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
3
|
02. okt 2022
12:00
AB
2
Frem Hellebæk
3
|
||||||||||||||
652960 |
lø08-10 2022
|
11:00 | Islev Skole kunst |
3
-
4
|
08. okt 2022
11:00
Orient GI
3
Jyllinge FC
4
|
||||||||||||||
652963 |
lø08-10 2022
|
13:30 | Albertslund Stadion Kunstgræs |
0
-
1
|
08. okt 2022
13:30
Albertslund IF
0
Værløse
1
|
||||||||||||||
652956 |
lø08-10 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion |
3
-
2
|
08. okt 2022
13:30
Lyngby BK
3
Gladsaxe-Hero BK
2
|
||||||||||||||
652959 |
lø08-10 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
3
-
1
|
08. okt 2022
13:30
Frederiksværk FK
3
AB
1
|
||||||||||||||
652957 |
lø08-10 2022
|
14:00 | Nordkysthallen |
7
-
1
|
08. okt 2022
14:00
Frem Hellebæk
7
Ballerup BK
1
|
||||||||||||||
652962 |
ti11-10 2022
|
19:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
3
|
11. okt 2022
19:00
LSF
2
Bagsværd BK
3
|
||||||||||||||
652961 |
on12-10 2022
|
19:30 | Lyngby Stadion |
5
-
3
|
12. okt 2022
19:30
Taarbæk IF Sunshine
5
Stenløse BK
3
|
||||||||||||||
652964 |
lø15-10 2022
|
13:00 | Stenløse Stadion |
1
-
2
|
15. okt 2022
13:00
Stenløse BK
1
LSF
2
|
||||||||||||||
652967 |
lø15-10 2022
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
4
-
3
|
15. okt 2022
13:00
Ballerup BK
4
Frederiksværk FK
3
|
||||||||||||||
652970 |
lø15-10 2022
|
13:30 | Værløse Stadion |
3
-
1
|
15. okt 2022
13:30
Værløse
3
Lyngby BK
1
|
||||||||||||||
652968 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
2
-
1
|
15. okt 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Frem Hellebæk
1
|
||||||||||||||
652969 |
lø15-10 2022
|
14:15 | Bagsværd Stadion |
1
-
0
|
15. okt 2022
14:15
Bagsværd BK
1
Albertslund IF
0
|
||||||||||||||
652965 |
lø15-10 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
1
-
4
|
15. okt 2022
14:30
Jyllinge FC
1
Taarbæk IF Sunshine
4
|
||||||||||||||
652966 |
sø16-10 2022
|
13:00 | Akademisk Boldklub |
1
-
3
|
16. okt 2022
13:00
AB
1
Orient GI
3
|
||||||||||||||
652973 |
lø22-10 2022
|
11:00 | Espelunden Kunstgræs |
1
-
4
|
22. okt 2022
11:00
Orient GI
1
Ballerup BK
4
|
||||||||||||||
652975 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
0
-
1
|
22. okt 2022
13:00
LSF
0
Jyllinge FC
1
|
||||||||||||||
652976 |
lø22-10 2022
|
13:30 | Albertslund Stadion Kunstgræs |
5
-
5
|
22. okt 2022
13:30
Albertslund IF
5
Stenløse BK
5
|
||||||||||||||
652974 |
lø22-10 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion |
0
-
0
|
22. okt 2022
13:30
Taarbæk IF Sunshine
0
AB
0
|
||||||||||||||
652972 |
lø22-10 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
1
-
5
|
22. okt 2022
13:30
Frederiksværk FK
1
Gladsaxe-Hero BK
5
|
||||||||||||||
652971 |
lø22-10 2022
|
14:00 | Nordkysthallen |
3
-
1
|
22. okt 2022
14:00
Frem Hellebæk
3
Lyngby BK
1
|
||||||||||||||
652977 |
lø22-10 2022
|
14:15 | Bagsværd Stadion |
4
-
0
|
22. okt 2022
14:15
Bagsværd BK
4
Værløse
0
|
||||||||||||||
652981 |
lø29-10 2022
|
12:45 | Top Danmark Hallen, kunstgræs |
3
-
0
|
29. okt 2022
12:45
Ballerup BK
3
Taarbæk IF Sunshine
0
|
||||||||||||||
652978 |
lø29-10 2022
|
13:00 | Stenløse Stadion |
0
-
3
|
29. okt 2022
13:00
Stenløse BK
0
Bagsværd BK
3
|
||||||||||||||
652980 |
lø29-10 2022
|
13:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
1
|
29. okt 2022
13:00
AB
2
LSF
1
|
||||||||||||||
652983 |
lø29-10 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion |
2
-
3
|
29. okt 2022
13:30
Lyngby BK
2
Frederiksværk FK
3
|
||||||||||||||
652984 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Nordkysthallen |
3
-
1
|
29. okt 2022
14:00
Frem Hellebæk
3
Værløse
1
|
||||||||||||||
652982 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
4
-
2
|
29. okt 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
4
Orient GI
2
|
||||||||||||||
652979 |
lø29-10 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
2
-
0
|
29. okt 2022
14:30
Jyllinge FC
2
Albertslund IF
0
|
||||||||||||||
653017 |
ti01-11 2022
|
19:00 | Lyngby Stadion |
2
-
0
|
01. nov 2022
19:00
Taarbæk IF Sunshine
2
Gladsaxe-Hero BK
0
|
||||||||||||||
652986 |
lø05-11 2022
|
12:00 | Espelunden Kunstgræs |
0
-
4
|
05. nov 2022
12:00
Orient GI
0
Lyngby BK
4
|
||||||||||||||
653018 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
7
-
2
|
05. nov 2022
13:00
LSF
7
Ballerup BK
2
|
||||||||||||||
653019 |
lø05-11 2022
|
13:30 | Albertslund Stadion Kunstgræs |
2
-
1
|
05. nov 2022
13:30
Albertslund IF
2
AB
1
|
||||||||||||||
652985 |
lø05-11 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion, Kunstgræs |
0
-
4
|
05. nov 2022
13:30
Frederiksværk FK
0
Frem Hellebæk
4
|
||||||||||||||
653021 |
lø05-11 2022
|
13:30 | Værløse Stadion |
1
-
4
|
05. nov 2022
13:30
Værløse
1
Stenløse BK
4
|
||||||||||||||
653020 |
lø05-11 2022
|
14:00 | Bagsværd Stadion |
1
-
0
|
05. nov 2022
14:00
Bagsværd BK
1
Jyllinge FC
0
|
||||||||||||||
653022 |
lø18-03 2023
|
13:00 | Stenløse Stadion |
0
-
2
|
18. mar 2023
13:00
Stenløse BK
0
Jyllinge FC
2
|
||||||||||||||
653025 |
lø18-03 2023
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
3
|
18. mar 2023
13:00
LSF
2
Gladsaxe-Hero BK
3
|
||||||||||||||
653026 |
lø18-03 2023
|
13:30 | Albertslund Stadion |
4
-
0
|
18. mar 2023
13:30
Albertslund IF
4
Ballerup BK
0
|
||||||||||||||
653024 |
lø18-03 2023
|
13:30 | Lyngby Stadion |
5
-
0
|
18. mar 2023
13:30
Taarbæk IF Sunshine
5
Lyngby BK
0
|
||||||||||||||
653028 |
lø18-03 2023
|
14:00 | Værløse Stadion Kunstgræs |
2
-
1
|
18. mar 2023
14:00
Værløse
2
Frederiksværk FK
1
|
||||||||||||||
653027 |
lø18-03 2023
|
16:15 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
2
-
0
|
18. mar 2023
16:15
Bagsværd BK
2
AB
0
|
||||||||||||||
653031 |
lø25-03 2023
|
12:45 | Top Danmark Hallen, kunstgræs |
4
-
4
|
25. mar 2023
12:45
Ballerup BK
4
Bagsværd BK
4
|
||||||||||||||
653029 |
lø25-03 2023
|
13:00 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
4
-
0
|
25. mar 2023
13:00
Jyllinge FC
4
Værløse
0
|
||||||||||||||
653030 |
lø25-03 2023
|
13:00 | Akademisk Boldklub |
0
-
5
|
25. mar 2023
13:00
AB
0
Stenløse BK
5
|
||||||||||||||
653033 |
lø25-03 2023
|
13:30 | Lyngby Stadion |
1
-
1
|
25. mar 2023
13:30
Lyngby BK
1
LSF
1
|
||||||||||||||
653035 |
lø25-03 2023
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
0
-
0
|
25. mar 2023
13:30
Frederiksværk FK
0
Orient GI
0
|
||||||||||||||
653034 |
lø25-03 2023
|
14:00 | Nordkysthallen |
6
-
3
|
25. mar 2023
14:00
Frem Hellebæk
6
Taarbæk IF Sunshine
3
|
||||||||||||||
653023 |
ti28-03 2023
|
19:30 | Espelunden Kunstgræs |
2
-
5
|
28. mar 2023
19:30
Orient GI
2
Frem Hellebæk
5
|
||||||||||||||
653036 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Stenløse Stadion |
1
-
0
|
01. apr 2023
13:00
Stenløse BK
1
Ballerup BK
0
|
||||||||||||||
653039 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
1
|
01. apr 2023
13:00
LSF
2
Frem Hellebæk
1
|
||||||||||||||
653040 |
lø01-04 2023
|
13:30 | Albertslund Stadion |
7
-
1
|
01. apr 2023
13:30
Albertslund IF
7
Lyngby BK
1
|
||||||||||||||
653038 |
lø01-04 2023
|
13:30 | Lyngby Stadion |
1
-
3
|
01. apr 2023
13:30
Taarbæk IF Sunshine
1
Frederiksværk FK
3
|
||||||||||||||
653042 |
lø01-04 2023
|
13:30 | Værløse Stadion |
2
-
0
|
01. apr 2023
13:30
Værløse
2
Orient GI
0
|
||||||||||||||
653037 |
lø01-04 2023
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
2
-
0
|
01. apr 2023
14:30
Jyllinge FC
2
AB
0
|
||||||||||||||
653041 |
lø01-04 2023
|
16:15 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
2
-
0
|
01. apr 2023
16:15
Bagsværd BK
2
Gladsaxe-Hero BK
0
|
||||||||||||||
653045 |
ti04-04 2023
|
19:30 | Top Danmark Hallen, kunstgræs |
1
-
1
|
04. apr 2023
19:30
Ballerup BK
1
Jyllinge FC
1
|
||||||||||||||
653043 |
to06-04 2023
|
11:00 | Akademisk Boldklub |
0
-
0
|
06. apr 2023
11:00
AB
0
Værløse
0
|
||||||||||||||
653046 |
to06-04 2023
|
11:00 | Gladsaxe Stadion |
2
-
4
|
06. apr 2023
11:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Stenløse BK
4
|
||||||||||||||
653047 |
to06-04 2023
|
11:00 | Lyngby Stadion |
1
-
8
|
06. apr 2023
11:00
Lyngby BK
1
Bagsværd BK
8
|
||||||||||||||
653048 |
to06-04 2023
|
11:00 | Nordkysthallen |
2
-
1
|
06. apr 2023
11:00
Frem Hellebæk
2
Albertslund IF
1
|
||||||||||||||
653049 |
to06-04 2023
|
11:00 | Frederiksværk Stadion |
4
-
2
|
06. apr 2023
11:00
Frederiksværk FK
4
LSF
2
|
||||||||||||||
653050 |
to06-04 2023
|
11:00 | Espelunden Kunstgræs |
5
-
6
|
06. apr 2023
11:00
Orient GI
5
Taarbæk IF Sunshine
6
|
||||||||||||||
653053 |
to13-04 2023
|
18:30 | Akademisk Boldklub |
1
-
0
|
13. apr 2023
18:30
AB
1
Ballerup BK
0
|
||||||||||||||
653051 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Stenløse Stadion |
6
-
0
|
15. apr 2023
13:00
Stenløse BK
6
Lyngby BK
0
|
||||||||||||||
653054 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
3
-
2
|
15. apr 2023
13:00
LSF
3
Orient GI
2
|
||||||||||||||
653055 |
lø15-04 2023
|
13:30 | Albertslund Stadion |
1
-
6
|
15. apr 2023
13:30
Albertslund IF
1
Frederiksværk FK
6
|
||||||||||||||
653057 |
lø15-04 2023
|
13:30 | Værløse Stadion |
2
-
1
|
15. apr 2023
13:30
Værløse
2
Taarbæk IF Sunshine
1
|
||||||||||||||
653056 |
lø15-04 2023
|
14:00 | Bagsværd Stadion |
1
-
1
|
15. apr 2023
14:00
Bagsværd BK
1
Frem Hellebæk
1
|
||||||||||||||
653052 |
lø15-04 2023
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
1
-
2
|
15. apr 2023
14:30
Jyllinge FC
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
||||||||||||||
653058 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Top Danmark Hallen, kunstgræs |
1
-
1
|
22. apr 2023
13:00
Ballerup BK
1
Værløse
1
|
||||||||||||||
653062 |
lø22-04 2023
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
2
-
0
|
22. apr 2023
13:30
Frederiksværk FK
2
Bagsværd BK
0
|
||||||||||||||
653064 |
lø22-04 2023
|
13:30 | Springforbi fodboldbaner |
1
-
0
|
22. apr 2023
13:30
Taarbæk IF Sunshine
1
LSF
0
|
||||||||||||||
653060 |
lø22-04 2023
|
13:30 | Lyngby Stadion |
3
-
1
|
22. apr 2023
13:30
Lyngby BK
3
Jyllinge FC
1
|
||||||||||||||
653061 |
lø22-04 2023
|
14:00 | Nordkysthallen |
4
-
2
|
22. apr 2023
14:00
Frem Hellebæk
4
Stenløse BK
2
|
||||||||||||||
653059 |
lø22-04 2023
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
2
|
22. apr 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
AB
2
|
||||||||||||||
653063 |
ti25-04 2023
|
19:15 | Espelunden Kunstgræs |
2
-
2
|
25. apr 2023
19:15
Orient GI
2
Albertslund IF
2
|
||||||||||||||
653067 |
to27-04 2023
|
18:30 | Akademisk Boldklub |
2
-
2
|
27. apr 2023
18:30
AB
2
Lyngby BK
2
|
||||||||||||||
653065 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Stenløse Stadion |
3
-
1
|
29. apr 2023
13:00
Stenløse BK
3
Frederiksværk FK
1
|
||||||||||||||
653068 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
6
-
1
|
29. apr 2023
13:00
Ballerup BK
6
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
653069 |
lø29-04 2023
|
13:30 | Albertslund Stadion |
2
-
1
|
29. apr 2023
13:30
Albertslund IF
2
Taarbæk IF Sunshine
1
|
||||||||||||||
653071 |
lø29-04 2023
|
13:30 | Værløse Stadion |
2
-
2
|
29. apr 2023
13:30
Værløse
2
LSF
2
|
||||||||||||||
653070 |
lø29-04 2023
|
14:15 | Bagsværd Stadion |
4
-
0
|
29. apr 2023
14:15
Bagsværd BK
4
Orient GI
0
|
||||||||||||||
653066 |
lø29-04 2023
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
2
-
1
|
29. apr 2023
14:30
Jyllinge FC
2
Frem Hellebæk
1
|
||||||||||||||
653076 |
lø06-05 2023
|
11:00 | Espelundens Idrætsanlæg |
0
-
4
|
06. maj 2023
11:00
Orient GI
0
Stenløse BK
4
|
||||||||||||||
653078 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
0
-
0
|
06. maj 2023
13:00
LSF
0
Albertslund IF
0
|
||||||||||||||
653077 |
lø06-05 2023
|
13:30 | Springforbi fodboldbaner |
0
-
4
|
06. maj 2023
13:30
Taarbæk IF Sunshine
0
Bagsværd BK
4
|
||||||||||||||
653075 |
lø06-05 2023
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
0
-
2
|
06. maj 2023
13:30
Frederiksværk FK
0
Jyllinge FC
2
|
||||||||||||||
653073 |
lø06-05 2023
|
13:30 | Lyngby Stadion |
2
-
3
|
06. maj 2023
13:30
Lyngby BK
2
Ballerup BK
3
|
||||||||||||||
653074 |
lø06-05 2023
|
14:00 | Nordkysthallen |
5
-
2
|
06. maj 2023
14:00
Frem Hellebæk
5
AB
2
|
||||||||||||||
653072 |
lø06-05 2023
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
0
|
06. maj 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Værløse
0
|
||||||||||||||
653032 |
ti09-05 2023
|
18:30 | Gladsaxe Stadion |
0
-
3
|
09. maj 2023
18:30
Gladsaxe-Hero BK
0
Albertslund IF
3
|
||||||||||||||
653081 |
to11-05 2023
|
19:00 | Akademisk Boldklub |
0
-
6
|
11. maj 2023
19:00
AB
0
Frederiksværk FK
6
|
||||||||||||||
653079 |
lø13-05 2023
|
13:00 | Stenløse Stadion |
2
-
3
|
13. maj 2023
13:00
Stenløse BK
2
Taarbæk IF Sunshine
3
|
||||||||||||||
653082 |
lø13-05 2023
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
1
-
2
|
13. maj 2023
13:00
Ballerup BK
1
Frem Hellebæk
2
|
||||||||||||||
653085 |
lø13-05 2023
|
13:30 | Værløse Stadion |
1
-
2
|
13. maj 2023
13:30
Værløse
1
Albertslund IF
2
|
||||||||||||||
653083 |
lø13-05 2023
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
0
|
13. maj 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Lyngby BK
0
|
||||||||||||||
653084 |
lø13-05 2023
|
14:15 | Bagsværd Stadion |
2
-
2
|
13. maj 2023
14:15
Bagsværd BK
2
LSF
2
|
||||||||||||||
653080 |
lø13-05 2023
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
3
-
1
|
13. maj 2023
14:30
Jyllinge FC
3
Orient GI
1
|
||||||||||||||
653090 |
lø20-05 2023
|
11:00 | Espelundens Idrætsanlæg |
4
-
1
|
20. maj 2023
11:00
Orient GI
4
AB
1
|
||||||||||||||
653092 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
1
|
20. maj 2023
13:00
LSF
2
Stenløse BK
1
|
||||||||||||||
653093 |
lø20-05 2023
|
13:30 | Albertslund Stadion |
2
-
0
|
20. maj 2023
13:30
Albertslund IF
2
Bagsværd BK
0
|
||||||||||||||
653086 |
lø20-05 2023
|
13:30 | Lyngby Stadion |
2
-
1
|
20. maj 2023
13:30
Lyngby BK
2
Værløse
1
|
||||||||||||||
653088 |
lø20-05 2023
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
2
-
0
|
20. maj 2023
13:30
Frederiksværk FK
2
Ballerup BK
0
|
||||||||||||||
653087 |
lø20-05 2023
|
14:00 | Nordkysthallen |
1
-
1
|
20. maj 2023
14:00
Frem Hellebæk
1
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
653096 |
to25-05 2023
|
18:30 | Akademisk Boldklub |
1
-
5
|
25. maj 2023
18:30
AB
1
Taarbæk IF Sunshine
5
|
||||||||||||||
653100 |
lø27-05 2023
|
12:00 | Værløse Stadion |
1
-
1
|
27. maj 2023
12:00
Værløse
1
Bagsværd BK
1
|
||||||||||||||
653097 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
7
-
4
|
27. maj 2023
13:00
Ballerup BK
7
Orient GI
4
|
||||||||||||||
653094 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Stenløse Stadion |
3
-
0
|
27. maj 2023
13:00
Stenløse BK
3
Albertslund IF
0
|
||||||||||||||
653099 |
lø27-05 2023
|
13:30 | Lyngby Stadion |
1
-
2
|
27. maj 2023
13:30
Lyngby BK
1
Frem Hellebæk
2
|
||||||||||||||
653098 |
lø27-05 2023
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
0
|
27. maj 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Frederiksværk FK
0
|
||||||||||||||
653095 |
lø27-05 2023
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
3
-
0
|
27. maj 2023
14:30
Jyllinge FC
3
LSF
0
|
||||||||||||||
653103 |
to01-06 2023
|
19:00 | Springforbi fodboldbaner |
2
-
3
|
01. jun 2023
19:00
Taarbæk IF Sunshine
2
Ballerup BK
3
|
||||||||||||||
653102 |
lø03-06 2023
|
11:00 | Espelundens Idrætsanlæg |
1
-
2
|
03. jun 2023
11:00
Orient GI
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
||||||||||||||
653104 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
5
-
0
|
03. jun 2023
13:00
LSF
5
AB
0
|
||||||||||||||
653105 |
lø03-06 2023
|
13:30 | Glostrup Idrætspark |
2
-
2
|
03. jun 2023
13:30
Albertslund IF
2
Jyllinge FC
2
|
||||||||||||||
653101 |
lø03-06 2023
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
4
-
2
|
03. jun 2023
13:30
Frederiksværk FK
4
Lyngby BK
2
|
||||||||||||||
653107 |
lø03-06 2023
|
13:30 | Værløse Stadion |
2
-
2
|
03. jun 2023
13:30
Værløse
2
Frem Hellebæk
2
|
||||||||||||||
653106 |
lø03-06 2023
|
14:30 | Bagsværd Stadion |
5
-
1
|
03. jun 2023
14:30
Bagsværd BK
5
Stenløse BK
1
|
||||||||||||||
653091 |
ti06-06 2023
|
19:00 | Springforbi fodboldbaner |
1
-
4
|
06. jun 2023
19:00
Taarbæk IF Sunshine
1
Jyllinge FC
4
|
||||||||||||||
653108 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Stenløse Stadion |
1
-
1
|
10. jun 2023
14:00
Stenløse BK
1
Værløse
1
|
||||||||||||||
653109 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
1
-
2
|
10. jun 2023
14:00
Jyllinge FC
1
Bagsværd BK
2
|
||||||||||||||
653110 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Akademisk Boldklub |
HHT
|
10. jun 2023
14:00
AB
Albertslund IF
HHT
|
||||||||||||||
653111 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Ballerup Idrætsby |
1
-
1
|
10. jun 2023
14:00
Ballerup BK
1
LSF
1
|
||||||||||||||
653112 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
3
-
1
|
10. jun 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
3
Taarbæk IF Sunshine
1
|
||||||||||||||
653113 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Lyngby Stadion |
9
-
6
|
10. jun 2023
14:00
Lyngby BK
9
Orient GI
6
|
||||||||||||||
653114 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Nordkysthallen |
3
-
0
|
10. jun 2023
14:00
Frem Hellebæk
3
Frederiksværk FK
0
|
Turneringsafslutning:
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 17. juni 2022 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.