|
248218
|
sø29-01 2023
|
09:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræsbane 1 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
248219
|
sø29-01 2023
|
09:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræsbane 1 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
|
248220
|
sø29-01 2023
|
09:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræsbane 1 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
|
248221
|
sø29-01 2023
|
09:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræsbane 1 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
248222
|
sø29-01 2023
|
10:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræsbane 1 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
248223
|
sø29-01 2023
|
10:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræsbane 1 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
|
248230
|
sø29-01 2023
|
11:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
248231
|
sø29-01 2023
|
11:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
248232
|
sø29-01 2023
|
11:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
248233
|
sø29-01 2023
|
11:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
|
248224
|
sø29-01 2023
|
11:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Roskilde Pigefodbold
|
|
|
248225
|
sø29-01 2023
|
11:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Roskilde Pigefodbold
|
|
|
248226
|
sø29-01 2023
|
12:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Roskilde Pigefodbold
|
|
|
248227
|
sø29-01 2023
|
12:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Roskilde Pigefodbold
|
|
|
248234
|
sø29-01 2023
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
248235
|
sø29-01 2023
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
248228
|
sø29-01 2023
|
12:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Roskilde Pigefodbold
|
|
|
248229
|
sø29-01 2023
|
12:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Roskilde Pigefodbold
|
|
|
248236
|
sø05-02 2023
|
09:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|
|
248237
|
sø05-02 2023
|
09:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
1 |
|
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|
|
248248
|
sø05-02 2023
|
09:00
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
1 |
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
248249
|
sø05-02 2023
|
09:00
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
1 |
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
248250
|
sø05-02 2023
|
09:30
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
248251
|
sø05-02 2023
|
09:30
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
1 |
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
248238
|
sø05-02 2023
|
09:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
1 |
|
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|
|
248239
|
sø05-02 2023
|
09:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|
|
248240
|
sø05-02 2023
|
10:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|
|
248241
|
sø05-02 2023
|
10:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
1 |
|
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|
|
248252
|
sø05-02 2023
|
10:00
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
1 |
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
248253
|
sø05-02 2023
|
10:00
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
1 |
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
248242
|
sø05-02 2023
|
11:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
248243
|
sø05-02 2023
|
11:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
248244
|
sø05-02 2023
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
248245
|
sø05-02 2023
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
248246
|
sø05-02 2023
|
12:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
248247
|
sø05-02 2023
|
12:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
248266
|
lø04-03 2023
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kunst 5 mands 2A |
|
Sundby Boldklub
|
|
|
248267
|
lø04-03 2023
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kunst 5 mands 2B |
|
Sundby Boldklub
|
|
|
248268
|
lø04-03 2023
|
11:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kunst 5 mands 2A |
|
Sundby Boldklub
|
|
|
248269
|
lø04-03 2023
|
11:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kunst 5 mands 2B |
|
Sundby Boldklub
|
|
|
248270
|
lø04-03 2023
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kunst 5 mands 2A |
|
Sundby Boldklub
|
|
|
248271
|
lø04-03 2023
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kunst 5 mands 2B |
|
Sundby Boldklub
|
|
|
248254
|
sø05-03 2023
|
13:30
|
|
|
Mangler arrangør
1 |
|
Dragør Boldklub
|
|
|
248255
|
sø05-03 2023
|
13:30
|
|
|
Mangler arrangør
1 |
|
Dragør Boldklub
|
|
|
248260
|
sø05-03 2023
|
13:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
Nørrebro United
|
|
|
248261
|
sø05-03 2023
|
13:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
Nørrebro United
|
|
|
248262
|
sø05-03 2023
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
Nørrebro United
|
|
|
248263
|
sø05-03 2023
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
Nørrebro United
|
|
|
248256
|
sø05-03 2023
|
14:00
|
|
|
Mangler arrangør
1 |
|
Dragør Boldklub
|
|
|
248257
|
sø05-03 2023
|
14:00
|
|
|
Mangler arrangør
1 |
|
Dragør Boldklub
|
|
|
248258
|
sø05-03 2023
|
14:30
|
|
|
Mangler arrangør
1 |
|
Dragør Boldklub
|
|
|
248259
|
sø05-03 2023
|
14:30
|
|
|
Mangler arrangør
1 |
|
Dragør Boldklub
|
|
|
248264
|
sø05-03 2023
|
14:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
Nørrebro United
|
|
|
248265
|
sø05-03 2023
|
14:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
Nørrebro United
|
|