|
102167
|
ti04-04 2023
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
102172
|
ti11-04 2023
|
18:00
|
|
|
|
UHT
|
|
|
|
102171
|
on12-04 2023
|
18:45
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
|
102170
|
to13-04 2023
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
102169
|
ma17-04 2023
|
18:00
|
|
|
Dianalund Stadion
|
|
|
|
102175
|
ma17-04 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
|
102173
|
ti18-04 2023
|
18:30
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
102174
|
lø22-04 2023
|
12:30
|
|
|
Tinderhøj Skole
|
|
|
|
102176
|
ti25-04 2023
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
102177
|
ti25-04 2023
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
|
102178
|
ti25-04 2023
|
18:30
|
|
|
Dianalund Stadion
|
|
|
|
102181
|
ma01-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
102180
|
on03-05 2023
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
102184
|
ma08-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
102179
|
ti09-05 2023
|
18:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
102182
|
ti09-05 2023
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
102183
|
on10-05 2023
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
102185
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Mørkøvhallen
|
UHT
|
|
|
102187
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Dianalund Stadion
|
UHT
|
|
|
102186
|
sø21-05 2023
|
12:00
|
|
|
Tinderhøj Skole
|
HHT
|
|
|
102188
|
ti23-05 2023
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
UHT
|
|
|
102228
|
ti23-05 2023
|
18:30
|
|
|
Dianalund Stadion
|
|
|
|
102227
|
on24-05 2023
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
102248
|
ti30-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
102238
|
on31-05 2023
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
102230
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Tinderhøj Skole
|
HHT
|
|
|
102249
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
UHT
|
|
|
102250
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
102251
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Dianalund Stadion
|
|
|
|
102168
|
ma12-06 2023
|
18:30
|
|
|
Rødovre Stadion Kunst
|
HHT
|
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.