|
111383
|
ti11-04 2023
|
18:30
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
111384
|
on12-04 2023
|
19:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
|
111385
|
on12-04 2023
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
111389
|
ma17-04 2023
|
19:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
111390
|
ti18-04 2023
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
111392
|
on19-04 2023
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
|
111391
|
on19-04 2023
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
111388
|
on19-04 2023
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
111394
|
ti25-04 2023
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
111395
|
on26-04 2023
|
18:45
|
|
|
Tinderhøj Skole
|
|
|
|
|
111397
|
on26-04 2023
|
19:00
|
|
|
Uvelse Stadion
|
|
|
|
111393
|
on26-04 2023
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
111396
|
to27-04 2023
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
111386
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
111398
|
ma01-05 2023
|
19:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
111399
|
ti02-05 2023
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
111400
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
111402
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
UHT
|
|
|
111401
|
on03-05 2023
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
111405
|
ma08-05 2023
|
19:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
111407
|
ma08-05 2023
|
19:00
|
|
|
Uvelse Stadion
|
|
|
|
111406
|
ti09-05 2023
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
111404
|
ti09-05 2023
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
111403
|
on10-05 2023
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
111408
|
ma15-05 2023
|
18:45
|
|
|
Tinderhøj Skole
|
|
|
|
111409
|
ti16-05 2023
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
111410
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
111412
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
111411
|
on17-05 2023
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
111414
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
111415
|
ti23-05 2023
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
111416
|
ti23-05 2023
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
111417
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Uvelse Stadion
|
|
|
|
111413
|
on24-05 2023
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
111418
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
111419
|
on31-05 2023
|
18:45
|
|
|
Tinderhøj Skole
|
|
|
|
111420
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
111421
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Uvelse Stadion
|
|
|
|
111422
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
111387
|
ma05-06 2023
|
19:00
|
|
|
Uvelse Stadion
|
|
|
|
111424
|
ma05-06 2023
|
19:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
111425
|
ti06-06 2023
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
111426
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
111427
|
on07-06 2023
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
111423
|
on07-06 2023
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
Finale samt 3-4 plads lørdag den 17. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4