Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. apr
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
Allerød FK
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
IF Skjold Birkerød
Jyllinge FC
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
IF Skjold Birkerød
Herstedøster IC
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
Slangerup & Omegn IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:05
IF Skjold Birkerød U11A (1)
FA 2000 U12A
ANN
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
IF Skjold Birkerød (3)
Humlebæk BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Frederiksværk Fodbold Klub
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
B.93 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
IF Skjold Birkerød (1)
LSF (1)
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
FC Holte
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
IF Skjold Birkerød
Tikøb IF
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
BSF (1)
Ølstykke FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Jyllinge FC (1)
BSF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Ølstykke FC (5)
BSF (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Jyllinge FC (2)
Ølstykke FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
B. 1973, Herlev (1)
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Ålholm IF (2)
BSF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Jyllinge FC (3)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Ishøj IF (1)
Værløse BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
IF Bytoften
BSF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Humlebæk BK
BSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
IF Skjold Birkerød (1)
Ishøj IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
AB
Ølstykke FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
IF Skjold Birkerød (3)
Ålholm IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
FC Holte
Ishøj IF (3)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
IF Skjold Birkerød (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
BSF (2)
Ålholm IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
IF Skjold Birkerød (2)
Ølstykke FC (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Ølstykke FC (4)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Oversidder
BSF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
IF Skjold Birkerød
LSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
Humlebæk BK
IF Bytoften
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
BSF (3)
Ølstykke FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
AB
Jyllinge FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
BSF
Virum-Sorgenfri BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Værløse BK
IF Bytoften
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
B. 82, Virum
FC Holte
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Bagsværd BK
B. 1973, Herlev (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
BSF (4)
Ølstykke FC (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Ølstykke FC (1)
Jyllinge FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Ølstykke FC (2)
BSF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
BSF (5)
Jyllinge FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
BSF
IF Skjold Birkerød
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
LSF
IF Bytoften
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Rosenhøj BK
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ishøj IF (1)
IF Bytoften
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
IF Skjold Birkerød (3)
BSF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ålholm IF (2)
AB
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ishøj IF (3)
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
B. 1973, Herlev (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ålholm IF (1)
IF Skjold Birkerød (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ølstykke FC (5)
Jyllinge FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
BSF (1)
Jyllinge FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ringsted IF (1)
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
BSF
LSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Ølstykke FC (3)
Jyllinge FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
BSF (3)
AB
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Værløse BK
BSF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
FC Holte
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Bagsværd BK
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Ølstykke FC (4)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Ølstykke FC (1)
BSF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
BSF (2)
IF Skjold Birkerød (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
BSF (5)
Ølstykke FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
B. 1973, Herlev (1)
Ishøj IF (3)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
FC Holte
Virum-Sorgenfri BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
IF Bytoften
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ishøj IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Ølstykke FC (3)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Jyllinge FC (3)
Ålholm IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
IF Bytoften
BSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
LSF
Humlebæk BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Jyllinge FC (2)
Ålholm IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
BSF (2)
Ølstykke FC (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Jyllinge FC (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Ølstykke FC (4)
BSF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
BSF (4)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
Ølstykke FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Ølstykke FC (2)
Ålholm IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
BSF (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
BSF
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
Værløse BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B. 82, Virum
Ishøj IF (3)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:30
IF Skjold Birkerød U11A (2)
Ølstykke FC U12A
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
Gilleleje FK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
IF Skjold Birkerød
Hundige BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Avarta
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:45
Skjold Birkerød
Fix
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
BSF (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Lynge-Uggeløse IF
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Slagslunde-Ganløse IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
Roskilde Boldklub
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Hornbæk IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Nødebo IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U13 Drenge 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
B. 1973, Herlev
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brødeskov IF
Brede IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Hørsholm-Usserød IK (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Herlev IF
IF Skjold Birkerød (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
B. 1973, Herlev
Brødeskov IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Brede IF
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Hørsholm-Usserød IK (1)
IF Skjold Birkerød (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Bagsværd BK
Hørsholm-Usserød IK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Herlev IF
Hørsholm-Usserød IK (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Espergærde IF
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Brødeskov IF
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
Brede IF
Allerød Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
IF Skjold Birkerød (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
IF Skjold Birkerød (2)
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Hørsholm-Usserød IK (2)
IF Skjold Birkerød (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
IF Skjold Birkerød
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Virum-Sorgenfri BK
Brødeskov IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B. 1973, Herlev
Brede IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Herstedøster IC
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Brede IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Gilleleje FK
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
IF Skjold Birkerød
Måløv BK
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
IF Skjold Birkerød
Østerbro IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
IF Skjold Birkerød
Helsingør IF Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
FC Hornsherred
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Kirke Helsinge IF
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:45
Skjold Birkerød
Stenløse BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Uvelse IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
IF Skjold Birkerød
Albertslund IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Brødeskov IF (ss)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Frederikssund IK
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|