U16 Drenge 1 (00) Forår, Pulje 2 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
141401
1 09-04-16
Kl. 12:00
Holbæk B&I Svogerslev BK SuRi Park 2-4
141405
1 09-04-16
Kl. 13:15
B. 73, Slagelse Fårevejle BK Stadion Vest 3-2
141403
1 09-04-16
Kl. 13:30
Køge BK Oversidder Køge Stadion
141408
2 Fr 15-04-16
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Holbæk B&I Lillevang Idrætscenter 2-6
141410
2 16-04-16
Kl. 12:00
Fårevejle BK Køge BK Faarevejle Stadion 2-0
141409
2 16-04-16
Kl. 13:30
Oversidder Raklev GI
141406
2 17-04-16
Kl. 14:00
Herfølge BK B. 73, Slagelse Herfølge Stadion 0-2
141412
3 On 20-04-16
Kl. 18:00
Holbæk B&I Oversidder SuRi Park
141414
3 23-04-16
Kl. 12:30
Svinninge IF KFUM BK, Roskilde Svinninge Sportscenter 4-2
141413
3 23-04-16
Kl. 13:00
Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen 4-3
141415
Kampfakta
3 Ma 25-04-16
Kl. 19:00
B. 73, Slagelse Køge BK Stadion Vest 9-2
141411
3 On 27-04-16
Kl. 18:30
Svogerslev BK Herfølge BK Svogerslev Idrætspark 2-1
141417
4 Fr 29-04-16
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Herfølge BK Lillevang Idrætscenter 2-4
141418
Kampfakta
4 Fr 29-04-16
Kl. 18:30
Køge BK Raklev GI Køge Stadion 2-2
141420
4 30-04-16
Kl. 11:00
Fårevejle BK Holbæk B&I Faarevejle Stadion 1-1
141419
4 30-04-16
Kl. 13:30
Oversidder Svinninge IF
141416
4 01-05-16
Kl. 11:00
Svogerslev BK B. 73, Slagelse Svogerslev Idrætspark 0-1
141407
2 On 04-05-16
Kl. 18:00
Svogerslev BK Svinninge IF Svogerslev Idrætspark 5-1
141422
Kampfakta
5 On 04-05-16
Kl. 18:00
Holbæk B&I Køge BK SuRi Park 2-3
141402
1 On 04-05-16
Kl. 19:00
Raklev GI KFUM BK, Roskilde Røsnæshallen 1-0
141425
5 07-05-16
Kl. 13:15
B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest 1-0
141421
5 08-05-16
Kl. 14:00
Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion
141424
5 Ma 09-05-16
Kl. 18:30
Svinninge IF Fårevejle BK Svinninge Sportscenter 2-2
141404
1 On 18-05-16
Kl. 19:00
Svinninge IF Herfølge BK Svinninge Sportscenter 3-0
141426
6 To 19-05-16
Kl. 19:00
Raklev GI Holbæk B&I Røsnæshallen 1-10
141427
6 Fr 20-05-16
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde B. 73, Slagelse Lillevang Idrætscenter HHT !
141428
Kampfakta
6 Fr 20-05-16
Kl. 18:30
Køge BK Svinninge IF Køge Stadion 7-2
141430
6 21-05-16
Kl. 12:00
Fårevejle BK Herfølge BK Faarevejle Stadion UHT !
141429
6 21-05-16
Kl. 13:30
Oversidder Svogerslev BK
141435
7 Ti 24-05-16
Kl. 19:00
B. 73, Slagelse Holbæk B&I Stadion Vest UHT !
141423
5 On 25-05-16
Kl. 18:00
Svogerslev BK KFUM BK, Roskilde Svogerslev Idrætspark 1-1
141432
7 28-05-16
Kl. 11:30
Svogerslev BK Fårevejle BK Svogerslev Idrætspark 4-2
141433
7 28-05-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
141434
7 Ma 30-05-16
Kl. 19:00
Svinninge IF Raklev GI Svinninge Sportscenter 2-3
141431
Kampfakta
7 Ma 30-05-16
Kl. 19:00
Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion 1-1
141436
8 On 01-06-16
Kl. 18:00
Holbæk B&I Svinninge IF SuRi Park 5-1
141438
8 Fr 03-06-16
Kl. 18:30
Køge BK Svogerslev BK Køge Stadion 5-3
141440
8 04-06-16
Kl. 12:00
Fårevejle BK KFUM BK, Roskilde Faarevejle Stadion UHT !
141439
8 04-06-16
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest
141437
8 05-06-16
Kl. 12:00
Raklev GI Herfølge BK Røsnæshallen 1-0
141443
9 Fr 10-06-16
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter HHT !
141442
9 11-06-16
Kl. 11:00
Svogerslev BK Raklev GI Svogerslev Idrætspark 3-1
141445
9 11-06-16
Kl. 13:30
Oversidder Fårevejle BK
141444
9 11-06-16
Kl. 14:00
Svinninge IF B. 73, Slagelse Svinninge Sportscenter 1-3
141441
9 12-06-16
Kl. 14:00
Herfølge BK Holbæk B&I Herfølge Stadion 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Lørdag den 25. juni kl. 15.15 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2