U11 Drenge 1 8-mands (06), Pulje 3 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
647238
1 On 17-08-16
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Himmelev-Veddelev BK Gladsaxe Stadion 1-6
647237
1 On 17-08-16
Kl. 18:30
RB 1906 Oversidder Roskilde Idrætspark
647252
4 20-08-16
Kl. 12:30
Oversidder Brøndbyernes IF (1)
647240
1 21-08-16
Kl. 11:00
Frederikssund FB (1) Lyngby Boldklub 1921 (1) Frederikssund Stadion 6-1
647241
1 21-08-16
Kl. 12:30
Brøndbyernes IF (1) BSV af 2016 Brøndby Stadion 9-2
647244
2 Ti 23-08-16
Kl. 17:30
Himmelev-Veddelev BK RB 1906 Himmelev Idrætspark 1-3
647246
2 On 24-08-16
Kl. 19:00
BSV af 2016 BSF (1) Rundforbi Stadion 11-0
647245
2 27-08-16
Kl. 10:00
Farum BK (1) Gladsaxe-Hero BK Farum Park 5-4
647242
2 27-08-16
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Brøndbyernes IF (1) Lyngby Stadion 3-5
647243
2 27-08-16
Kl. 12:00
Oversidder Frederikssund FB (1)
647260
5 28-08-16
Kl. 09:30
Frederikssund FB (1) BSV af 2016 Frederikssund Stadion 4-0
647251
3 On 31-08-16
Kl. 18:15
Brøndbyernes IF (1) BSF (1) Brøndby Stadion 11-1
647248
3 On 31-08-16
Kl. 18:30
RB 1906 Farum BK (1) Roskilde Idrætspark 9-2
647250
3 To 01-09-16
Kl. 18:00
Frederikssund FB (1) Himmelev-Veddelev BK Frederikssund Stadion 11-0
647247
3 03-09-16
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Oversidder Lyngby Stadion
647254
4 On 07-09-16
Kl. 18:00
BSF (1) Gladsaxe-Hero BK Ballerup Idrætspark 2-7
647249
3 10-09-16
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK BSV af 2016 Gladsaxe Stadion 2-4
647253
4 11-09-16
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Lyngby Boldklub 1921 (1) Himmelev Idrætspark 3-5
647255
4 11-09-16
Kl. 13:00
Farum BK (1) Frederikssund FB (1) Farum Park 1-8
647258
5 On 14-09-16
Kl. 17:30
RB 1906 BSF (1) Roskilde Idrætspark 9-2
647256
4 17-09-16
Kl. 10:00
BSV af 2016 RB 1906 Rundforbi Stadion 1-6
647261
5 17-09-16
Kl. 10:30
Brøndbyernes IF (1) Gladsaxe-Hero BK Brøndby Stadion 5-2
647257
5 17-09-16
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Farum BK (1) Lyngby Stadion 5-4
647259
5 17-09-16
Kl. 12:00
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
647263
6 Ti 20-09-16
Kl. 17:30
Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF (1) Himmelev Idrætspark 1-8
647264
6 On 21-09-16
Kl. 18:00
BSF (1) Frederikssund FB (1) Ballerup Idrætspark 0-11
647265
6 On 21-09-16
Kl. 18:00
Farum BK (1) Oversidder Farum Park
647266
6 On 21-09-16
Kl. 18:00
BSV af 2016 Lyngby Boldklub 1921 (1) Rundforbi Stadion 4-3
647262
6 On 21-09-16
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK RB 1906 Gladsaxe Stadion 2-3
647270
7 To 29-09-16
Kl. 17:30
Frederikssund FB (1) Gladsaxe-Hero BK Frederikssund Stadion 5-2
647269
7 01-10-16
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Farum BK (1) Himmelev Idrætspark 1-7
647268
7 01-10-16
Kl. 12:00
Oversidder BSV af 2016
647271
7 Ti 04-10-16
Kl. 16:30
Brøndbyernes IF (1) RB 1906 Brøndby Stadion 5-1
647273
8 On 05-10-16
Kl. 17:15
Gladsaxe-Hero BK Lyngby Boldklub 1921 (1) Gladsaxe Stadion 3-3
647239
1 On 05-10-16
Kl. 17:30
BSF (1) Farum BK (1) Ballerup Idrætspark 3-9
647267
7 08-10-16
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) BSF (1) Lyngby Stadion 15-0
647274
8 08-10-16
Kl. 11:00
BSF (1) Oversidder Ballerup Idrætspark
647275
8 08-10-16
Kl. 12:30
Brøndbyernes IF (1) Farum BK (1) Brøndby Stadion 3-2
647272
8 09-10-16
Kl. 10:00
RB 1906 Frederikssund FB (1) Roskilde Idrætspark 3-7
647276
8 09-10-16
Kl. 13:00
BSV af 2016 Himmelev-Veddelev BK Rundforbi Stadion 4-3
647280
9 On 12-10-16
Kl. 17:00
Frederikssund FB (1) Brøndbyernes IF (1) Frederikssund Stadion 0-3
647279
9 On 12-10-16
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK BSF (1) Himmelev Idrætspark 6-4
647277
9 15-10-16
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) RB 1906 Lyngby Stadion 3-3
647278
9 15-10-16
Kl. 12:00
Oversidder Gladsaxe-Hero BK
647281
9 30-10-16
Kl. 13:00
BSV af 2016 Farum BK (1) Rundforbi Stadion 3-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk frist for tilmelding til indefodbold og Futsal som er Søndag den 2. oktober via kluboffice.
Læs mere på http://www.dbusjaelland.dk/Nyheder/2016/September/indefodbold-2016-2017

http://www.dbusjaelland.dk/Nyheder/2016/September/futsal-2016-2017

http://www.dbusjaelland.dk/Nyheder/2016/September/indefodbold-U5-U152016-2017

 

Husk frist Vinterbold både turnering og stævner udendørs sæson 16-17 her er fristen 3. oktober. Tilmelding via kluboffice.