U11 Drenge 2 8-mands (06), Pulje 4 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
647693
Kampfakta
1 20-08-16
Kl. 09:30
Karlslunde IF KFUM BK, Roskilde Karlslunde Stadion 5-3
647691
Kampfakta
1 20-08-16
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion 3-2
647690
1 20-08-16
Kl. 11:30
Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center 2-10
647694
1 21-08-16
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Holbæk B&I Himmelev Idrætspark 3-6
647699
2 Ti 23-08-16
Kl. 18:00
Holbæk B&I Svogerslev BK SuRi Park 3-5
647697
2 On 24-08-16
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter HHT !
647695
2 Fr 26-08-16
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter 1-7
647698
Kampfakta
2 27-08-16
Kl. 10:00
RB 1906 (1) Brøndbyernes IF Roskilde Idrætspark 3-9
647692
Kampfakta
1 On 31-08-16
Kl. 17:30
Svogerslev BK RB 1906 (1) Svogerslev Idrætspark 8-1
647703
Kampfakta
3 03-09-16
Kl. 09:30
Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion 2-2
647702
Kampfakta
3 03-09-16
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Holbæk B&I Brøndby Stadion 8-3
647701
Kampfakta
3 03-09-16
Kl. 11:30
Greve Fodbold RB 1906 (1) Greve Idræts Center 8-3
647700
3 04-09-16
Kl. 10:30
KFUM BK, Roskilde Solrød FC Lillevang Idrætscenter 1-7
647709
4 Ti 06-09-16
Kl. 18:00
Holbæk B&I Greve Fodbold SuRi Park 5-1
647704
3 On 07-09-16
Kl. 17:30
Himmelev-Veddelev BK Svogerslev BK Himmelev Idrætspark 5-2
647706
4 On 07-09-16
Kl. 18:30
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter 6-4
647696
2 To 08-09-16
Kl. 18:00
Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter 4-1
647708
Kampfakta
4 10-09-16
Kl. 10:00
RB 1906 (1) Karlslunde IF Roskilde Idrætspark 3-7
647705
4 10-09-16
Kl. 10:00
Solrød FC Himmelev-Veddelev BK Solrød Idrætscenter 8-2
647710
Kampfakta
5 Fr 16-09-16
Kl. 17:00
KFUM BK, Roskilde RB 1906 (1) Lillevang Idrætscenter 8-2
647713
Kampfakta
5 17-09-16
Kl. 09:30
Karlslunde IF Holbæk B&I Karlslunde Stadion 5-2
647712
5 17-09-16
Kl. 10:00
Solrød FC Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter 9-6
647711
5 17-09-16
Kl. 11:30
Greve Fodbold Svogerslev BK Greve Idræts Center 4-1
647714
Kampfakta
5 18-09-16
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark 1-7
647719
6 Ti 20-09-16
Kl. 18:00
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde SuRi Park 1-5
647716
6 To 22-09-16
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter 3-4
647718
Kampfakta
6 24-09-16
Kl. 10:00
RB 1906 (1) Solrød FC Roskilde Idrætspark 1-9
647715
Kampfakta
6 24-09-16
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion 11-3
647717
Kampfakta
6 24-09-16
Kl. 12:00
Svogerslev BK Karlslunde IF Svogerslev Idrætspark 5-1
647733
Kampfakta
9 On 28-09-16
Kl. 17:30
Karlslunde IF Himmelev-Veddelev BK Karlslunde Stadion 3-3
647722
7 To 29-09-16
Kl. 17:30
Vallensbæk IF RB 1906 (1) Vallensbæk Idrætscenter 10-3
647723
Kampfakta
7 01-10-16
Kl. 09:30
Karlslunde IF Brøndbyernes IF Karlslunde Stadion 2-5
647721
7 01-10-16
Kl. 10:00
Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter 7-5
647720
7 02-10-16
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter 7-1
647724
7 02-10-16
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Idrætspark 7-1
647729
8 Ti 04-10-16
Kl. 18:00
Holbæk B&I Vallensbæk IF SuRi Park 2-3
647727
8 On 05-10-16
Kl. 17:30
Svogerslev BK Solrød FC Svogerslev Idrætspark 2-2
647726
Kampfakta
8 To 06-10-16
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF KFUM BK, Roskilde Brøndby Stadion 3-3
647728
Kampfakta
8 08-10-16
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK RB 1906 (1) Himmelev Idrætspark 2-4
647725
Kampfakta
8 08-10-16
Kl. 11:30
Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center 1-13
647707
Kampfakta
4 09-10-16
Kl. 12:00
Svogerslev BK Brøndbyernes IF Svogerslev Idrætspark 2-3
647730
9 On 12-10-16
Kl. 17:00
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter 3-6
647732
9 To 13-10-16
Kl. 17:00
Vallensbæk IF Svogerslev BK Vallensbæk Idrætscenter 6-3
647734
9 15-10-16
Kl. 10:00
RB 1906 (1) Holbæk B&I Roskilde Idrætspark 1-3
647731
Kampfakta
9 15-10-16
Kl. 10:00
Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter 5-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk frist for tilmelding til indefodbold og Futsal som er Søndag den 2. oktober via kluboffice.
Læs mere på http://www.dbusjaelland.dk/Nyheder/2016/September/indefodbold-2016-2017

http://www.dbusjaelland.dk/Nyheder/2016/September/futsal-2016-2017

http://www.dbusjaelland.dk/Nyheder/2016/September/indefodbold-U5-U152016-2017

 

Husk frist Vinterbold både turnering og stævner udendørs sæson 16-17 her er fristen 3. oktober. Tilmelding via kluboffice.