U15 Drenge 2 (02) Forår, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
206984
1 02-04-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI (2) Hundested IK Fredensborg Stadion 3-1
207081
7 On 05-04-17
Kl. 18:30
Hundested IK Ramløse IF Hundestedhallen 4-1
206986
1 09-04-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF Helsingør Idrætspark 6-0
206985
1 09-04-17
Kl. 12:00
BSV af 2016 Ramløse IF Vedbæk Stadion 1-7 !
206989
2 On 19-04-17
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Helsingør IF Fodbold Hørsholm Idrætspark HHT !
206988
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
Snekkersten IF Ålholm IF Snekkersten Idrætscenter 5-6
206991
2 To 20-04-17
Kl. 18:30
Ramløse IF Fredensborg BI (2) Ramløsehallen 4-1
206997
3 22-04-17
Kl. 10:00
Ålholm IF BSV af 2016 Ålholmskolen 5-0 !
206993
3 22-04-17
Kl. 13:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter 1-2 !
206996
Kampfakta
3 23-04-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Hundested IK Helsingør Idrætspark 7-4
206994
3 23-04-17
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Ramløse IF Hillerød Stadion 1-8
207002
4 29-04-17
Kl. 10:30
Brødeskov IF Hillerød Fodbold Brødeskov Stadion UHT !
206998
4 29-04-17
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF Hørsholm Idrætspark HHT !
207000
4 30-04-17
Kl. 11:30
BSV af 2016 Fredensborg BI (2) Vedbæk Stadion 0-6 !
207001
4 30-04-17
Kl. 12:00
Ramløse IF Helsingør IF Fodbold Ramløsehallen 3-3
206995
3 On 03-05-17
Kl. 18:00
Fredensborg BI (2) Brødeskov IF Fredensborg Stadion 2-3
207005
Kampfakta
5 06-05-17
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark 0-7 !
207003
5 06-05-17
Kl. 13:00
Snekkersten IF Ramløse IF Snekkersten Idrætscenter HHT !
207006
5 07-05-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Brødeskov IF Helsingør Idrætspark 3-5
207004
5 07-05-17
Kl. 12:30
Hillerød Fodbold BSV af 2016 Hillerød Stadion UHT !
206987
1 On 10-05-17
Kl. 18:30
Ålholm IF Brødeskov IF Ålholmskolen 1-5
206990
2 On 10-05-17
Kl. 18:30
Hundested IK Hillerød Fodbold Hundestedhallen 1-0
207077
6 On 10-05-17
Kl. 18:30
Ramløse IF Hørsholm-Usserød IK Ramløsehallen 0-1 !
207075
Kampfakta
6 13-05-17
Kl. 10:00
Hundested IK Ålholm IF Hundestedhallen 1-0
207074
6 14-05-17
Kl. 12:00
Fredensborg BI (2) Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion 4-2
207076
6 14-05-17
Kl. 15:30
BSV af 2016 Helsingør IF Fodbold Vedbæk Stadion HHT !
207073
5 Ti 16-05-17
Kl. 18:30
Ålholm IF Fredensborg BI (2) Ålholmskolen 0-1
206999
4 On 17-05-17
Kl. 18:15
Hundested IK Snekkersten IF Hundestedhallen UHT !
207083
7 20-05-17
Kl. 10:00
Ålholm IF Hillerød Fodbold Ålholmskolen 4-2
207080
7 20-05-17
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Brødeskov IF Hørsholm Idrætspark HHT !
207082
7 Ti 23-05-17
Kl. 18:00
Helsingør IF Fodbold Fredensborg BI (2) Helsingør Idrætspark 4-7
207078
6 On 24-05-17
Kl. 18:30
Brødeskov IF Snekkersten IF Brødeskov Stadion 2-3
206983
1 Fr 26-05-17
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK Hillerød Stadion UHT !
207088
8 27-05-17
Kl. 12:30
Brødeskov IF Hundested IK Brødeskov Stadion 4-2
207085
8 27-05-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI (2) Snekkersten IF Fredensborg Stadion 10-1
207086
8 28-05-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 Hørsholm-Usserød IK Vedbæk Stadion !
207084
8 28-05-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Helsingør IF Fodbold Hillerød Stadion 2-5
207087
8 Ma 29-05-17
Kl. 18:30
Ålholm IF Ramløse IF Ålholmskolen 0-8
207079
7 On 31-05-17
Kl. 18:30
Snekkersten IF BSV af 2016 Snekkersten Idrætscenter UHT !
206992
2 03-06-17
Kl. 11:30
Brødeskov IF BSV af 2016 Brødeskov Stadion UHT !
207093
9 To 08-06-17
Kl. 18:30
Ramløse IF Brødeskov IF Ramløsehallen 3-3
207089
9 Fr 09-06-17
Kl. 18:30
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter 6-5
207091
9 10-06-17
Kl. 09:30
Hundested IK BSV af 2016 Hundestedhallen UHT !
207090
9 10-06-17
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI (2) Hørsholm Idrætspark HHT !
207092
9 11-06-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Ålholm IF Helsingør Idrætspark 6-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) søndag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2