8-Old boys 2 - Forår, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
216965
1 Ma 10-04-17
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF Måløv BK (1) KIWI-Park 4-2
216963
1 Ma 10-04-17
Kl. 18:30
Islev BK VB 1968 (1) Espelundens Idrætsanlæg 2-4
216962
1 Ma 10-04-17
Kl. 19:00
Oversidder BK Avarta
216964
1 On 12-04-17
Kl. 18:00
FC Galaksi Virum-Sorgenfri BK Nivå Centralskole 3-4
216966
1 On 12-04-17
Kl. 19:00
Veksø IF SIF Oldboys/Girls Veksø Multihal HHT !
216969
2 On 19-04-17
Kl. 18:30
VB 1968 (1) Oversidder Skovbrynet Skole
216967
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
Måløv BK (1) Veksø IF Måløv Idrætspark 3-1
216971
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls FC Galaksi Torvevej 3-1
216968
2 To 20-04-17
Kl. 19:00
BK Avarta Slagslunde-Ganløse IF Espelundens Idrætsanlæg 3-5
216970
2 To 20-04-17
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Islev BK Virum Stadion 1-1
216975
3 Ma 24-04-17
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF VB 1968 (1) KIWI-Park 0-3
216973
3 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
216974
3 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
Islev BK SIF Oldboys/Girls Espelundens Idrætsanlæg 5-3
216972
3 On 26-04-17
Kl. 19:00
Måløv BK (1) BK Avarta Måløv Idrætspark 4-0
216976
3 On 26-04-17
Kl. 19:00
Veksø IF FC Galaksi Veksø Multihal UHT !
216978
4 On 03-05-17
Kl. 19:00
VB 1968 (1) Måløv BK (1) Skovbrynet Skole 2-2
216981
4 On 03-05-17
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Oversidder Torvevej
216979
4 To 04-05-17
Kl. 18:00
FC Galaksi Islev BK Nivå Centralskole 1-10
216977
4 To 04-05-17
Kl. 19:00
BK Avarta Veksø IF Espelundens Idrætsanlæg 0-3
216980
4 To 04-05-17
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Slagslunde-Ganløse IF Virum Stadion 2-0
216985
5 Ma 08-05-17
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF SIF Oldboys/Girls KIWI-Park 2-2
216983
5 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
Oversidder FC Galaksi
216982
5 On 10-05-17
Kl. 19:00
Måløv BK (1) Virum-Sorgenfri BK Måløv Idrætspark 1-4
217068
5 On 10-05-17
Kl. 19:00
Veksø IF Islev BK Veksø Multihal 3-1
216984
5 To 11-05-17
Kl. 19:00
BK Avarta VB 1968 (1) Espelundens Idrætsanlæg 3-6
217069
6 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
Islev BK Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
217070
6 On 17-05-17
Kl. 19:00
VB 1968 (1) Veksø IF Skovbrynet Skole 7-2
217073
6 On 17-05-17
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Måløv BK (1) Torvevej 1-5
217071
6 To 18-05-17
Kl. 18:00
FC Galaksi Slagslunde-Ganløse IF Nivå Centralskole 0-6
217072
6 To 18-05-17
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK BK Avarta Virum Stadion 9-3
217077
7 Ma 22-05-17
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF Islev BK KIWI-Park 1-0
217078
7 On 24-05-17
Kl. 19:00
Veksø IF Oversidder Veksø Multihal
217074
7 On 24-05-17
Kl. 19:00
Måløv BK (1) FC Galaksi Måløv Idrætspark 2-3
217075
7 On 24-05-17
Kl. 19:00
BK Avarta SIF Oldboys/Girls Espelundens Idrætsanlæg 0-7
217076
7 On 24-05-17
Kl. 19:00
VB 1968 (1) Virum-Sorgenfri BK Skovbrynet Skole 4-1
217079
8 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Slagslunde-Ganløse IF
217080
8 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Islev BK Måløv BK (1) Espelundens Idrætsanlæg 6-2
217082
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
Veksø IF Virum-Sorgenfri BK Veksø Multihal 1-4
217083
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls VB 1968 (1) Torvevej HHT !
217081
8 To 01-06-17
Kl. 18:00
FC Galaksi BK Avarta Nivå Centralskole UHT !
217087
9 Ti 06-06-17
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Veksø IF KIWI-Park 3-2
217088
9 Ti 06-06-17
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK SIF Oldboys/Girls Virum Stadion UHT !
217084
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Måløv BK (1) Oversidder Måløv Idrætspark
217085
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
BK Avarta Islev BK Espelundens Idrætsanlæg 0-8
217086
9 To 08-06-17
Kl. 19:00
VB 1968 (1) FC Galaksi Skovbrynet Skole UHT !
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) søndag den 18. juni i Borup.

Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2