U13 Drenge 8-mands 4 (04) Forår, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
219652
1 Ma 10-04-17
Kl. 17:45
Herstedøster IC Snekkersten IF Herstedøster Stadion 2-1
219653
1 Ti 11-04-17
Kl. 17:30
Oversidder Helsingør IF Fodbold
219658
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Bagsværd BK Helsingør Idrætspark 4-5
219655
2 To 20-04-17
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Herstedøster IC Hørsholm Idrætspark 0-3
219656
2 Fr 21-04-17
Kl. 18:30
FC Holte LSF Rudegård Stadion 2-0
219654
2 22-04-17
Kl. 13:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
219657
2 23-04-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød B. 1973, Herlev (1) Birkerød Stadion 3-6
219660
3 On 26-04-17
Kl. 18:30
LSF IF Skjold Birkerød Ledøje Idrætscenter 2-2
219659
3 On 26-04-17
Kl. 19:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter 4-7
219661
3 30-04-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev (1) Helsingør IF Fodbold Elverroad 1-5
219663
3 30-04-17
Kl. 11:15
Oversidder Bagsværd BK
219649
1 Ma 01-05-17
Kl. 18:00
LSF Hørsholm-Usserød IK Ledøje Idrætscenter 1-6
219668
4 On 03-05-17
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold LSF Helsingør Idrætspark 0-5
219665
4 Fr 05-05-17
Kl. 17:30
FC Holte Snekkersten IF Rudegård Stadion 2-7
219651
1 Fr 05-05-17
Kl. 17:30
Bagsværd BK IF Skjold Birkerød Bagsværd Stadion Kunstgræs 2-6
219650
1 06-05-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev (1) FC Holte Elverroad UHT !
219664
4 07-05-17
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
219667
4 07-05-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Herstedøster IC Birkerød Stadion 2-1
219666
4 07-05-17
Kl. 12:30
Bagsværd BK B. 1973, Herlev (1) Bagsværd Stadion Kunstgræs 7-3
219672
5 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
Herstedøster IC Helsingør IF Fodbold Herstedøster Stadion 4-0
219670
5 On 10-05-17
Kl. 18:30
LSF Bagsværd BK Ledøje Idrætscenter UHT !
219671
5 14-05-17
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK FC Holte Hørsholm Idrætspark 10-1
219673
5 14-05-17
Kl. 11:15
Oversidder B. 1973, Herlev (1)
219669
5 Ti 16-05-17
Kl. 17:30
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter HHT !
219678
6 On 17-05-17
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF Helsingør Idrætspark 3-2
219675
6 Fr 19-05-17
Kl. 17:30
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
219674
6 21-05-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev (1) LSF Elverroad 0-8
219677
6 21-05-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion UHT !
219676
6 21-05-17
Kl. 11:15
Bagsværd BK Herstedøster IC Bagsværd Stadion 1-5
219682
7 On 24-05-17
Kl. 17:45
Herstedøster IC B. 1973, Herlev (1) Herstedøster Stadion 4-1
219679
7 On 24-05-17
Kl. 19:00
Snekkersten IF Bagsværd BK Snekkersten Idrætscenter 9-2
219680
7 28-05-17
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Helsingør IF Fodbold Hørsholm Idrætspark 5-0
219683
7 28-05-17
Kl. 11:15
Oversidder LSF
219681
7 28-05-17
Kl. 11:30
FC Holte IF Skjold Birkerød Rudegård Stadion 4-3
219684
8 On 31-05-17
Kl. 18:30
LSF Herstedøster IC Ledøje Idrætscenter 3-1
219688
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold FC Holte Helsingør Idrætspark 4-1
219686
8 To 01-06-17
Kl. 18:30
Bagsværd BK Hørsholm-Usserød IK Bagsværd Stadion Kunstgræs 2-5
219687
8 04-06-17
Kl. 11:15
Oversidder IF Skjold Birkerød
219662
3 Ti 06-06-17
Kl. 17:45
Herstedøster IC FC Holte Herstedøster Stadion 6-0
219692
9 On 07-06-17
Kl. 17:45
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
219690
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev (1) Hørsholm Idrætspark 5-1
219691
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
FC Holte Bagsværd BK Rudegård Stadion 4-1
219693
9 On 07-06-17
Kl. 19:15
IF Skjold Birkerød Helsingør IF Fodbold Birkerød Stadion 1-8
219689
9 Fr 09-06-17
Kl. 18:00
Snekkersten IF LSF Snekkersten Idrætscenter 6-3
219685
8 10-06-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev (1) Snekkersten IF Elverroad UHT !
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk også tilmelding til sommerens sjoveste stævne: Bakkens Fodbold Festival
http://www.dbusjaelland.dk/boern_og_unge/events_og_staevner/bakkens-fodbold-festival 

Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 6
kamp 3 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 4

Finale samt 3-4 plads lørdag den 17. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 7: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 8: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6