U13 Drenge 8-mands 4 (04) Forår, Pulje 3 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
219698
Kampfakta
1 08-04-17
Kl. 14:30
BK Friheden Taastrup FC Avedøre Stadion Kunstgræs 4-11
219697
1 On 12-04-17
Kl. 18:30
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
219694
1 15-04-17
Kl. 11:00
Høje Tåstrup IF Hundige BK Gadehaveskolen 3-0
219695
1 Ma 17-04-17
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 SB 50 Ishøj Sportspladsen i Syd 2-2
219699
2 On 19-04-17
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK BK Friheden Himmelev Idrætspark 3-1
219701
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
SB 50 Ishøj Høje Tåstrup IF Ishøj Idrætscenter 2-2
219703
2 23-04-17
Kl. 10:30
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs UHT !
219702
2 23-04-17
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Albertslund BS 72 Avedøre Stadion 9-3
219700
2 23-04-17
Kl. 12:00
Hundige BK Oversidder Hundige Boldfælled
219704
3 On 26-04-17
Kl. 17:15
Himmelev-Veddelev BK Hundige BK Himmelev Idrætspark 12-0
219708
Kampfakta
3 Fr 28-04-17
Kl. 17:30
BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter 6-3
219706
Kampfakta
3 29-04-17
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Taastrup FC Sportspladsen i Syd 1-5
219705
3 30-04-17
Kl. 11:00
Høje Tåstrup IF Rosenhøj BK Gadehaveskolen 4-7
219707
3 30-04-17
Kl. 14:30
Oversidder SB 50 Ishøj
219710
4 On 03-05-17
Kl. 19:00
SB 50 Ishøj Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætscenter 1-8
219709
4 06-05-17
Kl. 12:00
Hundige BK BK Friheden Hundige Boldfælled 5-6
219713
Kampfakta
4 06-05-17
Kl. 12:30
Taastrup FC Høje Tåstrup IF NyBolig Park 2-1
219712
4 07-05-17
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Oversidder Avedøre Stadion
219711
Kampfakta
4 07-05-17
Kl. 13:00
Greve Fodbold Albertslund BS 72 Greve Idræts Center 1-5
219733
8 On 10-05-17
Kl. 17:15
Taastrup FC SB 50 Ishøj NyBolig Park - Kunstgræs UHT !
219714
5 On 10-05-17
Kl. 18:15
Himmelev-Veddelev BK Rosenhøj BK Himmelev Idrætspark 1-2
219718
5 To 11-05-17
Kl. 17:30
BK Friheden Albertslund BS 72 Strandmarkens Fritidscenter 1-1
219716
5 13-05-17
Kl. 12:00
Hundige BK SB 50 Ishøj Hundige Boldfælled 8-7
219715
5 14-05-17
Kl. 11:00
Høje Tåstrup IF Greve Fodbold Gadehaveskolen 3-0
219717
5 14-05-17
Kl. 14:30
Oversidder Taastrup FC
219696
1 On 17-05-17
Kl. 18:30
Greve Fodbold Rosenhøj BK Greve Idræts Center 0-3
219720
6 On 17-05-17
Kl. 19:00
SB 50 Ishøj BK Friheden Ishøj Idrætscenter 0-5
219719
6 20-05-17
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Høje Tåstrup IF Sportspladsen i Syd 2-4
219722
Kampfakta
6 21-05-17
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Hundige BK Avedøre Stadion 5-1
219723
Kampfakta
6 21-05-17
Kl. 12:30
Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park - Kunstgræs 3-9
219721
6 21-05-17
Kl. 13:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
219724
7 On 24-05-17
Kl. 17:15
Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Idrætspark UHT !
219728
7 Fr 26-05-17
Kl. 17:30
BK Friheden Høje Tåstrup IF Strandmarkens Fritidscenter 7-1
219727
7 28-05-17
Kl. 14:30
Oversidder Albertslund BS 72
219726
7 Ma 29-05-17
Kl. 18:30
SB 50 Ishøj Rosenhøj BK Ishøj Idrætscenter 3-4
219725
Kampfakta
7 Ti 30-05-17
Kl. 18:00
Hundige BK Taastrup FC Hundige Boldfælled 1-4
219730
8 To 01-06-17
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Himmelev-Veddelev BK Sportspladsen i Syd HHT !
219732
Kampfakta
8 To 01-06-17
Kl. 18:30
BK Friheden Rosenhøj BK Strandmarkens Fritidscenter 9-2
219729
8 04-06-17
Kl. 11:00
Høje Tåstrup IF Oversidder Gadehaveskolen
219731
8 04-06-17
Kl. 13:00
Greve Fodbold Hundige BK Greve Idræts Center 3-11
219734
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Høje Tåstrup IF Himmelev Idrætspark 0-5
219735
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Hundige BK Albertslund BS 72 Hundige Boldfælled UHT !
219736
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
SB 50 Ishøj Greve Fodbold Ishøj Idrætscenter 0-1
219737
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Oversidder BK Friheden
219738
Kampfakta
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Rosenhøj BK Taastrup FC Avedøre Stadion 1-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk også tilmelding til sommerens sjoveste stævne: Bakkens Fodbold Festival
http://www.dbusjaelland.dk/boern_og_unge/events_og_staevner/bakkens-fodbold-festival 

Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 6
kamp 3 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 4

Finale samt 3-4 plads lørdag den 17. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 7: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 8: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6