U12 Drenge 3 8-mands (05) Forår, Pulje 5 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
266280
1 Ti 04-04-17
Kl. 18:00
Solrød FC Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter 1-9
266279
Kampfakta
1 08-04-17
Kl. 11:00
Køge BK Taastrup FC Køge Stadion 3-4
266281
1 On 12-04-17
Kl. 19:00
Oversidder Hundige BK
266286
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter 4-0
266287
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
Oversidder Solrød FC
266284
2 22-04-17
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
266283
Kampfakta
2 23-04-17
Kl. 13:00
Hundige BK Karlslunde IF Hundige Boldfælled 3-7
266282
1 Ma 24-04-17
Kl. 18:30
Karlslunde IF Oversidder Karlslunde Stadion
266291
3 On 26-04-17
Kl. 19:00
Oversidder Taastrup FC
266285
2 To 27-04-17
Kl. 18:00
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs 7-2
266290
3 29-04-17
Kl. 11:00
Køge BK Oversidder Køge Stadion
266292
3 29-04-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion 1-3
266289
3 30-04-17
Kl. 10:00
Greve Fodbold Vallensbæk IF Greve Idræts Center 2-5
266288
3 30-04-17
Kl. 13:00
Hundige BK Oversidder Hundige Boldfælled
266297
4 On 03-05-17
Kl. 18:00
Oversidder Greve Fodbold
266296
4 On 03-05-17
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
266293
4 06-05-17
Kl. 10:00
Oversidder Karlslunde IF
266294
Kampfakta
4 06-05-17
Kl. 13:00
Taastrup FC Hundige BK NyBolig Park - Kunstgræs 2-5
266295
4 07-05-17
Kl. 14:30
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter 3-3
266301
5 On 10-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
266300
5 13-05-17
Kl. 10:00
Oversidder Taastrup FC
266299
5 14-05-17
Kl. 10:00
Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center 1-3
266302
5 14-05-17
Kl. 11:00
Karlslunde IF Køge BK Karlslunde Stadion 7-4
266298
Kampfakta
5 14-05-17
Kl. 13:00
Hundige BK Vallensbæk IF Hundige Boldfælled 2-2
266303
6 On 17-05-17
Kl. 18:00
Køge BK Greve Fodbold Køge Stadion 2-0
266307
6 On 17-05-17
Kl. 18:00
Oversidder Hundige BK
266306
6 On 17-05-17
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
266304
Kampfakta
6 21-05-17
Kl. 12:45
Taastrup FC Karlslunde IF NyBolig Park - Kunstgræs 0-8
266305
6 21-05-17
Kl. 14:30
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
266311
7 On 24-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Køge BK
266309
7 27-05-17
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
266312
7 28-05-17
Kl. 10:00
Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion 5-2
266310
Kampfakta
7 28-05-17
Kl. 11:15
Taastrup FC Vallensbæk IF NyBolig Park - Kunstgræs 1-7
266308
Kampfakta
7 28-05-17
Kl. 13:00
Hundige BK Solrød FC Hundige Boldfælled 3-4
266315
8 Ti 30-05-17
Kl. 18:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
266317
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Taastrup FC
266313
8 04-06-17
Kl. 10:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
266278
1 04-06-17
Kl. 10:30
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
266319
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Oversidder Køge BK
266320
Kampfakta
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park 5-3
266321
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Oversidder Karlslunde IF
266322
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
266316
8 10-06-17
Kl. 10:00
Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion 2-4
266314
Kampfakta
8 11-06-17
Kl. 11:00
Køge BK Hundige BK Køge Stadion 4-5
266318
9 Ma 12-06-17
Kl. 18:00
Hundige BK Greve Fodbold Hundige Boldfælled 1-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk også tilmelding til sommerens sjoveste stævne: Bakkens Fodbold Festival
http://www.dbusjaelland.dk/boern_og_unge/events_og_staevner/bakkens-fodbold-festival