U14 Drenge Øst 2 (03) forår, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
938792
1 25-03-17
Kl. 16:30
Greve Fodbold KB (2) Greve Idræts Center 3-0
938789
1 01-04-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) Vanløse Farum Park 5-1
938790
1 01-04-17
Kl. 13:30
Kalundborg GB BSF Munkesø Stadion 4-1
938791
Kampfakta
1 01-04-17
Kl. 13:30
FA 2000 Slagelse B&I Jens Jessens Vej 4-2
938787
Kampfakta
1 01-04-17
Kl. 13:30
BSV af 2016 Dragør BK Vedbæk Stadion 5-2
938788
1 01-04-17
Kl. 15:00
FC Helsingør B 1903 Helsingør Idrætspark Kunst 2-0
938796
Kampfakta
2 08-04-17
Kl. 11:00
Slagelse B&I Kalundborg GB Slagelse Stadion Kunst 4-0
938797
Kampfakta
2 08-04-17
Kl. 11:30
Dragør BK Greve Fodbold Dragør Bk 2-0
938795
2 08-04-17
Kl. 13:30
BSF FC Helsingør Ballerup Idrætspark 0-1
938793
Kampfakta
2 09-04-17
Kl. 13:30
KB (2) FA 2000 Kunst, KB, P. Bangs Vej 0-1
938800
3 22-04-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) BSV af 2016 Farum Park 4-0
938801
Kampfakta
3 22-04-17
Kl. 13:00
B 1903 BSF B1903 3-0
938804
Kampfakta
3 22-04-17
Kl. 13:00
Greve Fodbold Vanløse Greve Idræts Center 1-1
938803
Kampfakta
3 22-04-17
Kl. 13:00
FA 2000 Dragør BK Kunst, Jens Jessens Vej 5-0
938802
Kampfakta
3 22-04-17
Kl. 13:30
Kalundborg GB KB (2) Munkesø Stadion 7-0
938799
3 23-04-17
Kl. 12:30
FC Helsingør Slagelse B&I Mørdrup Idrætsanlæg 3-0
938808
Kampfakta
4 29-04-17
Kl. 11:00
Slagelse B&I B 1903 Slagelse Stadion Kunst 1-1
938810
4 29-04-17
Kl. 11:15
Vanløse FA 2000 Vanløse I P 0-3
938805
Kampfakta
4 29-04-17
Kl. 11:15
KB (2) FC Helsingør Kunst, KB, P. Bangs Vej 1-2
938806
Kampfakta
4 29-04-17
Kl. 13:30
BSV af 2016 Greve Fodbold Vedbæk Stadion 4-2
938809
Kampfakta
4 30-04-17
Kl. 11:00
Dragør BK Kalundborg GB Dragør Bk 2-2
938794
2 Ma 01-05-17
Kl. 18:45
B 1903 Farum BK (2) B1903 0-1
938811
5 Fr 05-05-17
Kl. 18:00
FC Helsingør Dragør BK Snekkersten Idrætscenter 7-1
938814
Kampfakta
5 Fr 05-05-17
Kl. 18:30
Kalundborg GB Vanløse Munkesø Stadion 3-2
938812
5 06-05-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) Greve Fodbold Farum Park 5-0
938813
Kampfakta
5 06-05-17
Kl. 13:00
B 1903 KB (2) B1903 2-0
938815
5 06-05-17
Kl. 13:30
BSF Slagelse B&I Ballerup Idrætspark 3-4
938816
5 06-05-17
Kl. 13:30
FA 2000 BSV af 2016 Jens Jessens Vej 3-0
938821
Kampfakta
6 On 10-05-17
Kl. 19:00
Dragør BK B 1903 Dragør Bk 0-5
938819
6 13-05-17
Kl. 11:00
Slagelse B&I Farum BK (2) Slagelse Stadion Kunst 1-2
938817
Kampfakta
6 13-05-17
Kl. 11:15
KB (2) BSF Kunst, KB, P. Bangs Vej 3-0
938820
6 13-05-17
Kl. 13:00
Greve Fodbold FA 2000 Greve Idræts Center 2-7
938822
Kampfakta
6 13-05-17
Kl. 13:00
Vanløse FC Helsingør Vanløse I P 1-0
938818
Kampfakta
6 13-05-17
Kl. 13:30
BSV af 2016 Kalundborg GB Vedbæk Stadion 4-3
938824
7 20-05-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) FA 2000 Farum Park 3-1
938825
Kampfakta
7 20-05-17
Kl. 13:00
B 1903 Vanløse B1903 4-0
938828
Kampfakta
7 20-05-17
Kl. 13:00
Slagelse B&I KB (2) Slagelse Stadion Kunst 1-2
938827
7 20-05-17
Kl. 13:30
BSF Dragør BK Ballerup Idrætspark 2-3
938826
Kampfakta
7 21-05-17
Kl. 11:30
Kalundborg GB Greve Fodbold Munkesø Stadion 3-2
938823
Kampfakta
7 21-05-17
Kl. 12:30
FC Helsingør BSV af 2016 Mørdrup Idrætsanlæg 1-3
938834
Kampfakta
8 Ti 23-05-17
Kl. 19:00
Vanløse BSF Vanløse I P 4-3
938831
8 On 24-05-17
Kl. 19:30
FA 2000 Kalundborg GB Jens Jessens Vej 1-1
938830
Kampfakta
8 27-05-17
Kl. 13:30
BSV af 2016 B 1903 Vedbæk Stadion 0-0
938832
8 28-05-17
Kl. 13:00
Greve Fodbold FC Helsingør Greve Idræts Center 2-0
938833
8 28-05-17
Kl. 15:00
Dragør BK Slagelse B&I Dragør Bk 2-3
938829
Kampfakta
8 On 31-05-17
Kl. 19:15
KB (2) Farum BK (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej 2-2
938798
Kampfakta
2 To 01-06-17
Kl. 18:30
Vanløse BSV af 2016 Vanløse I P 2-3
938807
4 Ti 06-06-17
Kl. 18:30
BSF Farum BK (2) Ballerup Idrætspark 2-2
938835
Kampfakta
9 10-06-17
Kl. 11:15
KB (2) Dragør BK Kunst, KB, P. Bangs Vej 6-1
938837
Kampfakta
9 10-06-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) Kalundborg GB Farum Park 4-1
938840
Kampfakta
9 10-06-17
Kl. 13:00
Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion Kunst 2-0
938838
Kampfakta
9 10-06-17
Kl. 13:30
B 1903 Greve Fodbold B1903 6-0
938839
Kampfakta
9 10-06-17
Kl. 13:30
BSF BSV af 2016 Ballerup Idrætspark 1-8
938836
9 11-06-17
Kl. 12:30
FC Helsingør FA 2000 Mørdrup Idrætsanlæg 2-1
938842
Kampfakta
10 17-06-17
Kl. 11:00
Kalundborg GB FC Helsingør Munkesø Stadion 2-3
938846
Kampfakta
10 17-06-17
Kl. 11:15
Vanløse KB (2) Vanløse I P 0-0
938845
10 17-06-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) Dragør BK Farum Park UHT !
938843
Kampfakta
10 17-06-17
Kl. 13:00
FA 2000 B 1903 Jens Jessens Vej 2-3
938844
10 17-06-17
Kl. 13:00
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center 5-1
938841
Kampfakta
10 17-06-17
Kl. 15:45
BSV af 2016 Slagelse B&I Vedbæk Stadion 2-3
938847
Kampfakta
11 On 21-06-17
Kl. 18:30
KB (2) BSV af 2016 Kunst, KB, P. Bangs Vej 3-1
938848
11 On 21-06-17
Kl. 18:30
FC Helsingør Farum BK (2) Helsingør Stadion 3-2
938849
Kampfakta
11 On 21-06-17
Kl. 18:30
B 1903 Kalundborg GB B1903 1-0
938850
11 On 21-06-17
Kl. 18:30
BSF FA 2000 Ballerup Idrætspark 3-5
938851
11 On 21-06-17
Kl. 18:30
Slagelse B&I Greve Fodbold Slagelse Stadion Kunst 4-0
938852
11 On 21-06-17
Kl. 18:30
Dragør BK Vanløse Dragør Bk 3-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Pokal og medaljer

Vinderen af rækken modtager en pokal og medaljer i forbindelse med holdets sidste kamp i turneringen.

Der er ingen finale mellem de 2 puljer.