U14 Piger 8-mands 2 (03) Forår, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
220491
Kampfakta
1 Ti 11-04-17
Kl. 17:30
BSF Jyllinge FC Ballerup Idrætspark 2-1
220490
1 Ti 11-04-17
Kl. 19:00
Ølsted IF VB 1968 Ølsted Idrætsanlæg 1-7
220492
Kampfakta
1 On 12-04-17
Kl. 18:00
Hornbæk/Snekkersten BK Avarta Pedella Park 1-1
220489
1 On 12-04-17
Kl. 19:00
Espergærde IF Rosenhøj BK Mørdrup Idrætsanlæg 3-2
220498
Kampfakta
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion 1-7
220496
2 To 20-04-17
Kl. 18:00
VB 1968 Espergærde IF Skovbrynet Skole 2-1
220494
Kampfakta
2 22-04-17
Kl. 11:00
BK Avarta KBK Hillerød Espelundens Idrætsanlæg 4-1
220495
Kampfakta
2 23-04-17
Kl. 11:30
Rosenhøj BK Hornbæk/Snekkersten Sønderkærskolen 6-1
220501
3 Ti 25-04-17
Kl. 19:00
Ølsted IF Brøndbyernes IF Ølsted Idrætsanlæg 2-11
220502
Kampfakta
3 On 26-04-17
Kl. 18:30
Hornbæk/Snekkersten VB 1968 Pedella Park 3-1
220500
3 On 26-04-17
Kl. 19:00
Espergærde IF Jyllinge FC Mørdrup Idrætsanlæg 1-0
220499
Kampfakta
3 29-04-17
Kl. 12:00
BK Avarta Rosenhøj BK Espelundens Idrætsanlæg 2-1
220503
Kampfakta
3 30-04-17
Kl. 11:00
KBK Hillerød BSF KBK Hillerød Øst-huset 0-5
220507
Kampfakta
4 30-04-17
Kl. 11:00
Jyllinge FC Hornbæk/Snekkersten Spraglehøj Idrætsanlæg 2-3
220497
2 Ti 02-05-17
Kl. 18:30
Jyllinge FC Ølsted IF Spraglehøj Idrætsanlæg 7-0
220510
Kampfakta
5 On 03-05-17
Kl. 19:00
Espergærde IF BSF Mørdrup Idrætsanlæg 2-1
220505
Kampfakta
4 To 04-05-17
Kl. 18:30
VB 1968 BK Avarta Skovbrynet Skole 2-3
220506
4 06-05-17
Kl. 12:15
BSF Ølsted IF Ballerup Idrætspark UHT !
220493
1 Ma 08-05-17
Kl. 17:30
KBK Hillerød Brøndbyernes IF KBK Hillerød Øst-huset 1-2
220509
Kampfakta
5 Ti 09-05-17
Kl. 18:30
BK Avarta Jyllinge FC Espelundens Idrætsanlæg 4-3
220513
5 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
KBK Hillerød Ølsted IF KBK Hillerød Øst-huset 5-0
220512
Kampfakta
5 Fr 12-05-17
Kl. 12:00
Hornbæk/Snekkersten Brøndbyernes IF Pedella Park 0-2
220511
5 14-05-17
Kl. 13:00
Rosenhøj BK VB 1968 Avedøre Stadion 2-1
220514
6 Ti 16-05-17
Kl. 19:00
Ølsted IF Espergærde IF Ølsted Idrætsanlæg 0-5
220504
4 Ti 16-05-17
Kl. 19:00
Rosenhøj BK KBK Hillerød Sønderkærskolen 3-0
220515
6 On 17-05-17
Kl. 18:00
VB 1968 KBK Hillerød Skovbrynet Skole 4-0
220518
Kampfakta
6 On 17-05-17
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF BK Avarta Brøndby Stadion 1-1
220517
6 To 18-05-17
Kl. 19:00
Jyllinge FC Rosenhøj BK Spraglehøj Idrætsanlæg 2-2
220521
7 Ma 22-05-17
Kl. 18:00
VB 1968 Jyllinge FC Skovbrynet Skole 1-5
220520
7 Ti 23-05-17
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Brøndbyernes IF Præstemoseskolen 0-0
220516
Kampfakta
6 Ti 23-05-17
Kl. 19:00
BSF Hornbæk/Snekkersten Ballerup Idrætspark 1-5
220523
7 27-05-17
Kl. 11:00
KBK Hillerød Espergærde IF KBK Hillerød Øst-huset 0-1
220522
7 27-05-17
Kl. 12:00
Hornbæk/Snekkersten Ølsted IF Pedella Park UHT !
220519
Kampfakta
7 28-05-17
Kl. 11:00
BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg 3-2
220508
4 Ti 30-05-17
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Espergærde IF Brøndby Stadion 2-0
220525
Kampfakta
8 Ti 30-05-17
Kl. 19:00
Ølsted IF BK Avarta Ølsted Idrætsanlæg 0-9
220524
Kampfakta
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
Espergærde IF Hornbæk/Snekkersten Mørdrup Idrætsanlæg 1-3
220526
8 03-06-17
Kl. 11:00
BSF Rosenhøj BK Ballerup Idrætspark UHT !
220530
9 On 07-06-17
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Ølsted IF Sønderkærskolen UHT !
220531
Kampfakta
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
VB 1968 BSF Skovbrynet Skole 2-7
220529
Kampfakta
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
BK Avarta Espergærde IF Espelundens Idrætsanlæg 4-1
220533
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Jyllinge FC Brøndbyernes IF Spraglehøj Idrætsanlæg 0-1
220528
Kampfakta
8 10-06-17
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF VB 1968 Brøndby Stadion 7-1
220527
8 11-06-17
Kl. 11:00
KBK Hillerød Jyllinge FC KBK Hillerød Øst-huset 0-1
220532
9 On 14-06-17
Kl. 18:30
Hornbæk/Snekkersten KBK Hillerød Pedella Park 4-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk også tilmelding til sommerens sjoveste stævne: Bakkens Fodbold Festival
http://www.dbusjaelland.dk/boern_og_unge/events_og_staevner/bakkens-fodbold-festival 

Turneringsafslutning:

Finale
Lørdag den 17. juni kl. 16.15 i Borup. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2