Serie 5 - Efterår, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
903021
1 Fr 18-08-17
Kl. 19:00
Orient GI Stenløse BK Islev Skole Resultatformidling
903020
1 19-08-17
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF VB 1968 (2) Sandet Stadion Resultatformidling
903016
1 20-08-17
Kl. 11:00
Måløv BK BK Avarta Måløv Idrætspark Resultatformidling
903019
1 20-08-17
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Lyngby BK Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
903017
1 20-08-17
Kl. 14:00
IF Bytoften (1) Veksø IF Gladsaxe skole Resultatformidling
903018
1 20-08-17
Kl. 16:00
B. 1973, Herlev (1) Herstedøster IC Elverroad Resultatformidling
903026
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:45
BK Avarta Orient GI Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
903025
2 On 23-08-17
Kl. 19:15
VB 1968 (2) Hema, Ballerup Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
903027
2 26-08-17
Kl. 13:30
Herstedøster IC Måløv BK Herstedøster Stadion Resultatformidling
903023
2 27-08-17
Kl. 11:00
Veksø IF B. 1973, Herlev (1) Veksø Multihal Resultatformidling
903022
2 27-08-17
Kl. 13:30
Stenløse BK Kr. Værløse IF Stenløse Stadion Resultatformidling
903024
2 27-08-17
Kl. 15:30
Lyngby BK IF Bytoften (1) Lyngby Stadion Resultatformidling
903033
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Orient GI Herstedøster IC Islev Skole Resultatformidling
903032
3 02-09-17
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF BK Avarta Sandet Stadion Resultatformidling
903030
3 03-09-17
Kl. 11:00
Veksø IF Lyngby BK Veksø Multihal Resultatformidling
903031
3 03-09-17
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Stenløse BK Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
903028
3 03-09-17
Kl. 16:00
IF Bytoften (1) VB 1968 (2) Gladsaxe skole Resultatformidling
903029
3 03-09-17
Kl. 16:00
B. 1973, Herlev (1) Måløv BK Elverroad Resultatformidling
903037
4 On 06-09-17
Kl. 19:15
VB 1968 (2) Veksø IF Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
903097
4 09-09-17
Kl. 13:30
Herstedøster IC Kr. Værløse IF Herstedøster Stadion Resultatformidling
903035
4 10-09-17
Kl. 11:00
Måløv BK Orient GI Måløv Idrætspark Resultatformidling
903034
4 10-09-17
Kl. 13:30
Stenløse BK IF Bytoften (1) Stenløse Stadion Resultatformidling
903036
4 10-09-17
Kl. 15:30
Lyngby BK B. 1973, Herlev (1) Lyngby Stadion Resultatformidling
903096
4 Ti 12-09-17
Kl. 17:45
BK Avarta Hema, Ballerup Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
903103
5 16-09-17
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF Måløv BK Sandet Stadion Resultatformidling
903100
5 17-09-17
Kl. 11:00
Veksø IF Stenløse BK Veksø Multihal Resultatformidling
903101
5 17-09-17
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Herstedøster IC Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
903102
5 17-09-17
Kl. 15:30
Lyngby BK VB 1968 (2) Lyngby Stadion Resultatformidling
903098
5 17-09-17
Kl. 16:00
IF Bytoften (1) BK Avarta Gladsaxe skole Resultatformidling
903099
5 17-09-17
Kl. 16:00
B. 1973, Herlev (1) Orient GI Elverroad Resultatformidling
903106
6 On 20-09-17
Kl. 19:15
VB 1968 (2) B. 1973, Herlev (1) Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
903109
6 23-09-17
Kl. 15:30
Herstedøster IC IF Bytoften (1) Herstedøster Stadion Resultatformidling
903105
6 24-09-17
Kl. 11:00
Måløv BK Hema, Ballerup Måløv Idrætspark Resultatformidling
903104
6 24-09-17
Kl. 13:30
Stenløse BK Lyngby BK Stenløse Stadion Resultatformidling
903107
6 24-09-17
Kl. 14:00
Orient GI Kr. Værløse IF Islev Skole Resultatformidling
903108
6 Ti 26-09-17
Kl. 17:15
BK Avarta Veksø IF Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
903115
7 On 27-09-17
Kl. 19:15
VB 1968 (2) Stenløse BK Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
903112
7 01-10-17
Kl. 11:00
Veksø IF Herstedøster IC Veksø Multihal Resultatformidling
903113
7 01-10-17
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Orient GI Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
903114
7 01-10-17
Kl. 15:30
Lyngby BK BK Avarta Lyngby Stadion Resultatformidling
903110
7 01-10-17
Kl. 16:00
IF Bytoften (1) Måløv BK Gladsaxe skole Resultatformidling
903111
7 01-10-17
Kl. 16:00
B. 1973, Herlev (1) Kr. Værløse IF Elverroad Resultatformidling
903120
8 Ti 03-10-17
Kl. 19:00
BK Avarta VB 1968 (2) Espelunden Kunstgræs Resultatformidling
903118
8 07-10-17
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF Hema, Ballerup Sandet Stadion Resultatformidling
903121
8 07-10-17
Kl. 15:30
Herstedøster IC Lyngby BK Herstedøster Stadion Resultatformidling
903117
8 08-10-17
Kl. 11:00
Måløv BK Veksø IF Måløv Idrætspark Resultatformidling
903116
8 08-10-17
Kl. 13:30
Stenløse BK B. 1973, Herlev (1) Stenløse Stadion Resultatformidling
903119
8 08-10-17
Kl. 14:00
Orient GI IF Bytoften (1) Islev Skole Resultatformidling
903127
9 On 11-10-17
Kl. 19:15
VB 1968 (2) Herstedøster IC Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
903123
9 14-10-17
Kl. 16:00
IF Bytoften (1) Kr. Værløse IF Gladsaxe skole Resultatformidling
903125
9 15-10-17
Kl. 11:00
Veksø IF Orient GI Veksø Multihal Resultatformidling
903122
9 15-10-17
Kl. 13:30
Stenløse BK BK Avarta Stenløse Stadion Resultatformidling
903126
9 15-10-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Måløv BK Lyngby Stadion Resultatformidling
903124
9 15-10-17
Kl. 16:00
B. 1973, Herlev (1) Hema, Ballerup Elverroad Resultatformidling
903128
10 Fr 27-10-17
Kl. 18:30
Måløv BK VB 1968 (2) Måløv Idrætspark, Kunstgræs Resultatformidling
903130
10 28-10-17
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF Veksø IF Sandet Stadion Resultatformidling
903132
10 28-10-17
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev (1) BK Avarta Elverroad Resultatformidling
903133
10 28-10-17
Kl. 15:30
Herstedøster IC Stenløse BK Herstedøster Stadion Resultatformidling
903131
10 29-10-17
Kl. 12:00
Orient GI Lyngby BK Islev Skole Resultatformidling
903129
10 29-10-17
Kl. 12:00
Hema, Ballerup IF Bytoften (1) Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
903139
11 Ti 31-10-17
Kl. 19:00
BK Avarta Herstedøster IC Espelunden Kunstgræs Resultatformidling
903138
11 On 01-11-17
Kl. 19:15
VB 1968 (2) Orient GI Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
903135
11 04-11-17
Kl. 10:00
IF Bytoften (1) B. 1973, Herlev (1) Gladsaxe skole Resultatformidling
903136
11 04-11-17
Kl. 15:30
Veksø IF Hema, Ballerup Veksø Multihal Resultatformidling
903134
11 05-11-17
Kl. 13:30
Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion Resultatformidling
903137
11 05-11-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Kr. Værløse IF Lyngby Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366