Serie 5 - Efterår, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
903226
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:30
Køge BK (1) FC Ishøj Køge Stadion Resultatformidling
903223
1 19-08-17
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup RU Ramsøhallen Resultatformidling
903225
1 20-08-17
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Skensved IF Valhøj Skole Resultatformidling
903224
1 20-08-17
Kl. 11:00
Greve BK 85 Sengeløse GI Damagerskolen Resultatformidling
903221
1 20-08-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Albertslund IF (1) Brøndby Stadion Resultatformidling
903222
1 20-08-17
Kl. 14:00
Hundige BK Ishøj IF Hundige Boldfælled Resultatformidling
903230
2 To 24-08-17
Kl. 18:00
Skensved IF Greve BK 85 Skensved Stadion Resultatformidling
903231
2 26-08-17
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) Køge BK (1) Albertslund Stadion Resultatformidling
903229
2 26-08-17
Kl. 16:00
Sengeløse GI Hundige BK Sengeløse Idrætsanlæg Resultatformidling
903228
2 27-08-17
Kl. 11:00
Ishøj IF Viby-Gadstrup Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903227
2 27-08-17
Kl. 11:30
FC Ishøj B. 77, Rødovre Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903232
2 27-08-17
Kl. 13:00
RU Brøndbyernes IF Målfeltet Resultatformidling
903234
3 02-09-17
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Brøndbyernes IF Viby Idrætsanlæg Resultatformidling
903237
3 03-09-17
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Albertslund IF (1) Valhøj Skole Resultatformidling
903238
3 03-09-17
Kl. 11:00
Køge BK (1) RU Køge Stadion Resultatformidling
903235
3 03-09-17
Kl. 11:00
Ishøj IF Sengeløse GI Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903236
3 03-09-17
Kl. 13:30
Greve BK 85 FC Ishøj Damagerskolen Resultatformidling
903233
3 03-09-17
Kl. 14:00
Hundige BK Skensved IF Hundige Boldfælled Resultatformidling
903242
4 To 07-09-17
Kl. 18:00
Skensved IF Ishøj IF Skensved Stadion Resultatformidling
903241
4 09-09-17
Kl. 16:00
Sengeløse GI Viby-Gadstrup Sengeløse Idrætsanlæg Resultatformidling
903243
4 10-09-17
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Greve BK 85 Albertslund Stadion Resultatformidling
903240
4 10-09-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Køge BK (1) Brøndby Stadion Resultatformidling
903239
4 10-09-17
Kl. 11:30
FC Ishøj Hundige BK Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903244
4 10-09-17
Kl. 13:00
RU B. 77, Rødovre Målfeltet Resultatformidling
903246
5 16-09-17
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Køge BK (1) Ramsøhallen Resultatformidling
903249
5 16-09-17
Kl. 16:00
Sengeløse GI Skensved IF Sengeløse Idrætsanlæg Resultatformidling
903250
5 17-09-17
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Brøndbyernes IF Valhøj Skole Resultatformidling
903247
5 17-09-17
Kl. 11:00
Ishøj IF FC Ishøj Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903248
5 17-09-17
Kl. 13:30
Greve BK 85 RU Damagerskolen Resultatformidling
903245
5 17-09-17
Kl. 14:00
Hundige BK Albertslund IF (1) Hundige Boldfælled Resultatformidling
903252
6 24-09-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Greve BK 85 Brøndby Stadion Resultatformidling
903254
6 24-09-17
Kl. 11:00
Køge BK (1) B. 77, Rødovre Køge Stadion Resultatformidling
903255
6 24-09-17
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Ishøj IF Albertslund Stadion Resultatformidling
903251
6 24-09-17
Kl. 11:30
FC Ishøj Sengeløse GI Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903253
6 24-09-17
Kl. 12:00
Skensved IF Viby-Gadstrup Skensved Stadion Resultatformidling
903256
6 24-09-17
Kl. 13:00
RU Hundige BK Målfeltet Resultatformidling
903258
7 30-09-17
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup B. 77, Rødovre Ramsøhallen Resultatformidling
903261
7 30-09-17
Kl. 16:00
Sengeløse GI Albertslund IF (1) Sengeløse Idrætsanlæg Resultatformidling
903259
7 01-10-17
Kl. 11:00
Ishøj IF RU Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903262
7 01-10-17
Kl. 12:00
Skensved IF FC Ishøj Skensved Stadion Resultatformidling
903260
7 01-10-17
Kl. 13:30
Greve BK 85 Køge BK (1) Damagerskolen Resultatformidling
903257
7 01-10-17
Kl. 14:00
Hundige BK Brøndbyernes IF Hundige Boldfælled Resultatformidling
903265
8 08-10-17
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Greve BK 85 Valhøj Skole Resultatformidling
903266
8 08-10-17
Kl. 11:00
Køge BK (1) Hundige BK Køge Stadion Resultatformidling
903267
8 08-10-17
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Skensved IF Albertslund Stadion Resultatformidling
903264
8 08-10-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Ishøj IF Brøndby Stadion Resultatformidling
903263
8 08-10-17
Kl. 11:30
FC Ishøj Viby-Gadstrup Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903268
8 08-10-17
Kl. 13:00
RU Sengeløse GI Målfeltet Resultatformidling
903269
9 14-10-17
Kl. 11:30
FC Ishøj Albertslund IF (1) Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903271
9 14-10-17
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Greve BK 85 Ramsøhallen Resultatformidling
903273
9 14-10-17
Kl. 16:00
Sengeløse GI Brøndbyernes IF Sengeløse Idrætsanlæg Resultatformidling
903272
9 15-10-17
Kl. 11:00
Ishøj IF Køge BK (1) Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903274
9 15-10-17
Kl. 12:00
Skensved IF RU Skensved Stadion Resultatformidling
903270
9 15-10-17
Kl. 14:00
Hundige BK B. 77, Rødovre Hundige Boldfælled Resultatformidling
903279
10 28-10-17
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Albertslund IF (1) Ramsøhallen Resultatformidling
903277
10 29-10-17
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Ishøj IF Valhøj Skole Resultatformidling
903278
10 29-10-17
Kl. 11:00
Køge BK (1) Sengeløse GI Køge Stadion Resultatformidling
903275
10 29-10-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Skensved IF Brøndby Stadion Resultatformidling
903280
10 29-10-17
Kl. 13:00
RU FC Ishøj Målfeltet Resultatformidling
903276
10 29-10-17
Kl. 13:30
Greve BK 85 Hundige BK Damagerskolen Resultatformidling
903281
11 04-11-17
Kl. 11:30
FC Ishøj Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903284
11 04-11-17
Kl. 14:00
Sengeløse GI B. 77, Rødovre Sengeløse Idrætsanlæg Resultatformidling
903283
11 05-11-17
Kl. 11:00
Ishøj IF Greve BK 85 Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
903286
11 05-11-17
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) RU Albertslund Stadion Resultatformidling
903285
11 05-11-17
Kl. 12:00
Skensved IF Køge BK (1) Skensved Stadion Resultatformidling
903282
11 05-11-17
Kl. 14:00
Hundige BK Viby-Gadstrup Hundige Boldfælled Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366