U19 Drenge 1 (99-00) Efterår, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
904309
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK (1) BK Friheden Hørsholm Idrætspark 0-2
904308
1 20-08-17
Kl. 14:00
Ishøj IF Rosenhøj BK Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
904312
1 20-08-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (2) FC Ballerup (1) Skovmarkskolen Resultatformidling
904310
1 20-08-17
Kl. 15:00
Bagsværd BK B. 1973, Herlev Bagsværd Stadion Resultatformidling
904311
1 20-08-17
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub Albertslund-Glostrup Lyngby Stadion Resultatformidling
904326
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Lyngby Boldklub Avedøre Stadion Resultatformidling
904328
2 26-08-17
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Hørsholm-Usserød IK (1) Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
904325
2 27-08-17
Kl. 12:00
Albertslund-Glostrup FC Ballerup (2) Albertslund Stadion Resultatformidling
904327
2 27-08-17
Kl. 14:00
BK Friheden Ishøj IF Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
904329
2 27-08-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (1) Bagsværd BK Skovmarkskolen Resultatformidling
904332
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK (1) FC Ballerup (1) Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
904334
3 02-09-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (2) Bagsværd BK Skovmarkskolen Resultatformidling
904333
3 02-09-17
Kl. 15:00
Lyngby Boldklub BK Friheden Lyngby Stadion Resultatformidling
904330
3 03-09-17
Kl. 12:00
Albertslund-Glostrup Rosenhøj BK Albertslund Stadion Resultatformidling
904331
3 03-09-17
Kl. 14:00
Ishøj IF B. 1973, Herlev Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
904375
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
904372
4 09-09-17
Kl. 13:00
Rosenhøj BK FC Ballerup (2) Sønderkærskolen Resultatformidling
904374
4 09-09-17
Kl. 16:00
Bagsværd BK Hørsholm-Usserød IK (1) Bagsværd Stadion Resultatformidling
904376
4 10-09-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (1) Ishøj IF Skovmarkskolen Resultatformidling
904373
4 10-09-17
Kl. 14:00
BK Friheden Albertslund-Glostrup Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
904379
5 16-09-17
Kl. 12:45
Rosenhøj BK BK Friheden Sønderkærskolen Resultatformidling
904380
5 16-09-17
Kl. 15:00
Lyngby Boldklub FC Ballerup (1) Lyngby Stadion Resultatformidling
904377
5 17-09-17
Kl. 12:00
Albertslund-Glostrup B. 1973, Herlev Albertslund Stadion Resultatformidling
904378
5 17-09-17
Kl. 14:00
Ishøj IF Bagsværd BK Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
904381
5 17-09-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (2) Hørsholm-Usserød IK (1) Skovmarkskolen Resultatformidling
904382
6 On 20-09-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK (1) Ishøj IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
904385
6 23-09-17
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Rosenhøj BK Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
904384
6 23-09-17
Kl. 16:00
Bagsværd BK Lyngby Boldklub Bagsværd Stadion Resultatformidling
904386
6 24-09-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (1) Albertslund-Glostrup Skovmarkskolen Resultatformidling
904383
6 24-09-17
Kl. 14:00
BK Friheden FC Ballerup (2) Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
904388
7 30-09-17
Kl. 12:45
Rosenhøj BK FC Ballerup (1) Sønderkærskolen Resultatformidling
904387
7 01-10-17
Kl. 11:00
Albertslund-Glostrup Bagsværd BK Glostrup Idrætspark Resultatformidling
904389
7 01-10-17
Kl. 14:00
BK Friheden B. 1973, Herlev Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
904391
7 01-10-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (2) Ishøj IF Skovmarkskolen Resultatformidling
904390
7 01-10-17
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub Hørsholm-Usserød IK (1) Lyngby Stadion Resultatformidling
904393
8 On 04-10-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK (1) Albertslund-Glostrup Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
904395
8 07-10-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (2) B. 1973, Herlev Skovmarkskolen Resultatformidling
904394
8 07-10-17
Kl. 16:00
Bagsværd BK Rosenhøj BK Bagsværd Stadion Resultatformidling
904396
8 08-10-17
Kl. 14:00
FC Ballerup (1) BK Friheden Skovmarkskolen Resultatformidling
904392
8 08-10-17
Kl. 14:00
Ishøj IF Lyngby Boldklub Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
904401
9 14-10-17
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev FC Ballerup (1) Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
904398
9 14-10-17
Kl. 13:00
Rosenhøj BK Hørsholm-Usserød IK (1) Avedøre Stadion Resultatformidling
904400
9 14-10-17
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub FC Ballerup (2) Lyngby Stadion Resultatformidling
904397
9 15-10-17
Kl. 12:00
Albertslund-Glostrup Ishøj IF Glostrup Idrætspark Resultatformidling
904399
9 15-10-17
Kl. 14:00
BK Friheden Bagsværd BK Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366