8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
914463
1 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
BSG Fodbold Egevoldens Idræts Club Brøndby Strand Skole Resultatformidling
914460
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
VB 1968 Kr. Værløse IF (2) Skovbrynet Skole Resultatformidling
914461
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Høje Gladsaxe IF BSF (2) Grønnemose Skole Resultatformidling
914459
1 To 17-08-17
Kl. 19:00
Hema, Ballerup Rosenhøj BK Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
914462
1 20-08-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Lejerbo BK Hundige Boldfælled Resultatformidling
914467
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
BSF (2) VB 1968 Ballerup Idrætspark Resultatformidling
914468
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
Egevoldens Idræts Club Høje Gladsaxe IF Frydenhøjskolen Resultatformidling
914465
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Hundige BK (2) Avedøre Stadion Resultatformidling
914464
2 Fr 25-08-17
Kl. 19:00
Lejerbo BK BSG Fodbold Gungehusskolen Resultatformidling
914466
2 27-08-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) Hema, Ballerup Sandet Stadion Resultatformidling
914696
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:45
BSG Fodbold Høje Gladsaxe IF Brøndby Strand Skole Resultatformidling
914471
3 On 30-08-17
Kl. 19:00
VB 1968 Egevoldens Idræts Club Skovbrynet Skole Resultatformidling
914470
3 To 31-08-17
Kl. 18:45
Hema, Ballerup BSF (2) Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
914472
3 03-09-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Kr. Værløse IF (2) Hundige Boldfælled Resultatformidling
914469
3 03-09-17
Kl. 13:00
Lejerbo BK Rosenhøj BK Gungehusskolen Resultatformidling
914699
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF VB 1968 Grønnemose Skole Resultatformidling
914700
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
BSF (2) Hundige BK (2) Ballerup Idrætspark Resultatformidling
914701
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Egevoldens Idræts Club Hema, Ballerup Frydenhøjskolen Resultatformidling
914697
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:30
Rosenhøj BK BSG Fodbold Sønderkærskolen Resultatformidling
914698
4 10-09-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) Lejerbo BK Sandet Stadion Resultatformidling
914706
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:15
BSG Fodbold VB 1968 Brøndby Strand Skole Resultatformidling
914702
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
Lejerbo BK BSF (2) Gungehusskolen Resultatformidling
914703
5 To 14-09-17
Kl. 18:15
Hema, Ballerup Høje Gladsaxe IF Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
914704
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:30
Rosenhøj BK Kr. Værløse IF (2) Sønderkærskolen Resultatformidling
914705
5 17-09-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Egevoldens Idræts Club Hundige Boldfælled Resultatformidling
914710
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
BSF (2) Rosenhøj BK Ballerup Idrætspark Resultatformidling
914711
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Egevoldens Idræts Club Lejerbo BK Frydenhøjskolen Resultatformidling
914707
6 On 20-09-17
Kl. 19:00
VB 1968 Hema, Ballerup Skovbrynet Skole Resultatformidling
914709
6 To 21-09-17
Kl. 18:00
Høje Gladsaxe IF Hundige BK (2) Grønnemose Skole Resultatformidling
914708
6 24-09-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) BSG Fodbold Sandet Stadion Resultatformidling
914716
7 Ti 26-09-17
Kl. 17:45
BSG Fodbold Hema, Ballerup Brøndby Strand Skole Resultatformidling
914713
7 Fr 29-09-17
Kl. 17:00
Rosenhøj BK Egevoldens Idræts Club Sønderkærskolen Resultatformidling
914712
7 30-09-17
Kl. 13:00
Lejerbo BK Høje Gladsaxe IF Gungehusskolen Resultatformidling
914715
7 01-10-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) VB 1968 Hundige Boldfælled Resultatformidling
914714
7 01-10-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) BSF (2) Sandet Stadion Resultatformidling
914720
8 Ti 03-10-17
Kl. 17:30
BSG Fodbold BSF (2) Brøndby Strand Skole Resultatformidling
914721
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Egevoldens Idræts Club Kr. Værløse IF (2) Frydenhøjskolen Resultatformidling
914719
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Høje Gladsaxe IF Rosenhøj BK Grønnemose Skole Resultatformidling
914718
8 On 04-10-17
Kl. 19:00
VB 1968 Lejerbo BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
914717
8 To 05-10-17
Kl. 17:30
Hema, Ballerup Hundige BK (2) Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
914726
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
BSF (2) Egevoldens Idræts Club Ballerup Idrætspark Resultatformidling
914723
9 Fr 13-10-17
Kl. 17:00
Rosenhøj BK VB 1968 Sønderkærskolen Resultatformidling
914722
9 Fr 13-10-17
Kl. 17:15
Lejerbo BK Hema, Ballerup Gungehusskolen Resultatformidling
914725
9 15-10-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) BSG Fodbold Hundige Boldfælled Resultatformidling
914724
9 15-10-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) Høje Gladsaxe IF Sandet Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366