U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Efterår, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
664625
1 19-08-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub VB 1968 Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
664627
1 19-08-17
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion Resultatformidling
664626
1 20-08-17
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Tikøb IF Karsemosegård Resultatformidling
664628
1 20-08-17
Kl. 10:00
IF Bytoften Kr. Værløse IF Gladsaxe skole Resultatformidling
664629
1 20-08-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
664630
2 26-08-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Helsingør IF Fodbold Sandet Stadion Resultatformidling
664632
2 26-08-17
Kl. 12:30
Tikøb IF Lundtofte Boldklub Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
664633
2 27-08-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Nivå-Kokkedal FK Lyngby Stadion Resultatformidling
664631
2 27-08-17
Kl. 12:00
VB 1968 IF Bytoften Skovbrynet Skole Resultatformidling
664634
2 27-08-17
Kl. 19:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
664638
3 Fr 01-09-17
Kl. 17:30
IF Bytoften Tikøb IF Gladsaxe skole Resultatformidling
664635
3 02-09-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF VB 1968 Sandet Stadion Resultatformidling
664636
3 02-09-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
664637
3 03-09-17
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
673101
3 03-09-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold IF Skjold Birkerød Helsingør Idrætspark Resultatformidling
682497
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 IF Bytoften Lyngby Stadion Resultatformidling
682496
4 09-09-17
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion Resultatformidling
682492
4 09-09-17
Kl. 12:30
Tikøb IF Kr. Værløse IF Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
682491
4 10-09-17
Kl. 12:00
VB 1968 Helsingør IF Fodbold Skovbrynet Skole Resultatformidling
682498
4 10-09-17
Kl. 18:30
Oversidder Lundtofte Boldklub
682499
5 16-09-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Lyngby Boldklub 1921 Sandet Stadion Resultatformidling
682500
5 16-09-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
682502
5 17-09-17
Kl. 10:00
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
682503
5 17-09-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsingør Idrætspark Resultatformidling
682501
5 17-09-17
Kl. 12:00
VB 1968 Tikøb IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
682775
6 23-09-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 VB 1968 Lyngby Stadion Resultatformidling
682506
6 23-09-17
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød IF Bytoften Birkerød Stadion Resultatformidling
682505
6 23-09-17
Kl. 12:30
Tikøb IF Helsingør IF Fodbold Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
682504
6 24-09-17
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Boldklub Karsemosegård Resultatformidling
682776
6 24-09-17
Kl. 18:00
Oversidder Kr. Værløse IF
682777
7 30-09-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF IF Skjold Birkerød Sandet Stadion Resultatformidling
682779
7 30-09-17
Kl. 12:30
Tikøb IF Lyngby Boldklub 1921 Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
682780
7 01-10-17
Kl. 10:00
IF Bytoften Nivå-Kokkedal FK Gladsaxe skole Resultatformidling
682781
7 01-10-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Lundtofte Boldklub Helsingør Idrætspark Resultatformidling
682778
7 01-10-17
Kl. 12:00
VB 1968 Oversidder Skovbrynet Skole
682782
8 07-10-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub IF Bytoften Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
682784
8 07-10-17
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød VB 1968 Birkerød Stadion Resultatformidling
682783
8 08-10-17
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Kr. Værløse IF Karsemosegård Resultatformidling
682785
8 08-10-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Helsingør Idrætspark Resultatformidling
682786
8 08-10-17
Kl. 17:30
Oversidder Tikøb IF
682787
9 14-10-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Lundtofte Boldklub Sandet Stadion Resultatformidling
682946
9 14-10-17
Kl. 12:30
Tikøb IF IF Skjold Birkerød Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
682947
9 15-10-17
Kl. 10:00
IF Bytoften Helsingør IF Fodbold Gladsaxe skole Resultatformidling
682948
9 15-10-17
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
682945
9 15-10-17
Kl. 12:00
VB 1968 Nivå-Kokkedal FK Skovbrynet Skole Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366