Turneringer og resultater

Turneringer & Stævner

U-16 drenge (96) Pokal (2012)

Kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
357003
1 13-08-11
Kl. 13:00
Fredensborg BI (3) Herstedøster IC (2) Fredensborg Stadion 3-2
357001
1 13-08-11
Kl. 13:00
Gilleleje FK (2) Sorø Freja (2) Nellerupgård Stadion 2-0
357004
1 13-08-11
Kl. 13:00
Jyllinge FC (4) Bagsværd BK (2) Spraglehøj Idrætsanlæg 0-6
357000
1 13-08-11
Kl. 13:00
Melby-Liseleje IF (4) Tølløse BK (2) Melby Stadion 2-3
356999
1 13-08-11
Kl. 13:00
Vindinge IF (3) Albertslund BS 72 (3) Vindinge Idrætspark 5-4
356998
1 13-08-11
Kl. 13:00
Allerød FK (2) Værløse BK (2) Allerød Idrætspark 10-0
357002
1 Ti 16-08-11
Kl. 18:30
Sørbymagle IF (3) Stensved IF (3) Sørbyhallen 3-4
505496
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Tølløse BK (2) RB 1906 (M) Tølløse Stadion 0-8
505838
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Viby IF (2) Kalundborg GB (M) Viby Idrætsanlæg 1-10
505831
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Allerød FK (2) BGA (M) Allerød Idrætspark 2-5
505836
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Vindinge IF (3) Holbæk B&I (1) Vindinge Idrætspark 1-5
505499
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
B 1921 (1) Faxe BK (1) B1921s anlæg 1-5
505840
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Frederikssund FB (1) Brøndbyernes IF (M) Frederikssund Stadion 4-5
505498
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
FC Storebælt (2) Kr. Værløse IF (1) Korsør Gl. Stadion 1-4
505495
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Stensved IF (3) Herlufsholm GF (2) Stensved Stadion 3-2
505834
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Karlslunde IF (2) Slagelse B&I (1) Karlslunde Stadion 4-0
505497
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Gilleleje FK (2) Store Lyngby IF (2) Nellerupgård Stadion 4-2
505837
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Fredensborg BI (3) FC Lejre (2) Fredensborg Stadion 3-1
505832
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Fårevejle BK (2) Team Egedal (M) Faarevejle Stadion 0-3
505833
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Farum BK (M) BSV (M) Farum Park 0-2
505839
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Rosenhøj BK (1) Frem Hellebæk (M) Avedøre Stadion 3-4
505835
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Bagsværd BK (2) Hillerød GI (1) Bagsværd Stadion 2-4
505830
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
BSF (1) FC Øresund (1) Ballerup Idrætspark 3-7
517482
3 Ti 30-08-11
Kl. 18:00
Hillerød GI (1) FC Øresund (1) Hillerød Stadion 2-4
517481
3 On 31-08-11
Kl. 18:00
Gilleleje FK (2) RB 1906 (M) Nellerupgård Stadion 1-6
517488
3 On 31-08-11
Kl. 18:00
Fredensborg BI (3) Team Egedal (M) Fredensborg Stadion 1-3
517486
3 On 31-08-11
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF (1) Brøndbyernes IF (M) Sandet Stadion 0-2
517483
3 To 01-09-11
Kl. 18:00
Stensved IF (3) Faxe BK (1) Stensved Stadion 1-22
517484
3 To 01-09-11
Kl. 18:00
BSV (M) Frem Hellebæk (M) Rundforbi Stadion 2-1
517487
3 On 21-09-11
Kl. 17:00
Karlslunde IF (2) Kalundborg GB (M) Karlslunde Stadion 3-2
517485
3 On 18-04-12
Kl. 18:00
Holbæk B&I (1) BGA (M) Holbæk Stadion 2-5
527186
4 Ti 01-05-12
Kl. 18:30
Karlslunde IF (2) Brøndbyernes IF (M) Karlslunde Stadion 2-5
527185
4 Ti 01-05-12
Kl. 18:30
Faxe BK (1) RB 1906 (M) Faxe Stadion Bestil sms på denne kamp
527184
4 Ti 01-05-12
Kl. 18:30
BSV (M) BGA (M) Rundforbi Stadion 2-5
527183
4 Ti 01-05-12
Kl. 18:30
FC Øresund (1) Team Egedal (M) Karsemosegård 5-0
448266
5 Ti 15-05-12
Kl. 19:00
RB 1906 (M) BGA (M) Roskilde IC (Darup) 2-3
448205
5 Ti 15-05-12
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (M) FC Øresund (1) Brøndby Stadion 0-2
686827
6 On 23-05-12
Kl. 19:00
BGA (M) FC Øresund (1) Såbyhallen Bestil sms på denne kamp
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366
Indtast klubbens navn eller en del af navnet
Udvidet kampsøgning
Livescore søgning
 
 
Glemt adgangskode?
Indtast dit brugernavn eller email her, så vi din adgangskode til dig.
Brugernavn / E-Mail:
ELLER
 
Lav ny profil uden Facebook