Turneringer og resultater

Turneringer & Stævner

U-16 drenge (96) Pokal (2012)

Kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
356998
1 13-08-11
Kl. 13:00
Allerød FK (2) Værløse BK (2) Allerød Idrætspark 10-0
356999
1 13-08-11
Kl. 13:00
Vindinge IF (3) Albertslund BS 72 (3) Vindinge Idrætspark 5-4
357000
1 13-08-11
Kl. 13:00
Melby-Liseleje IF (4) Tølløse BK (2) Melby Stadion 2-3
357001
1 13-08-11
Kl. 13:00
Gilleleje FK (2) Sorø Freja (2) Nellerupgård Stadion 2-0
357003
1 13-08-11
Kl. 13:00
Fredensborg BI (3) Herstedøster IC (2) Fredensborg Stadion 3-2
357004
1 13-08-11
Kl. 13:00
Jyllinge FC (4) Bagsværd BK (2) Spraglehøj Idrætsanlæg 0-6
357002
1 Ti 16-08-11
Kl. 18:30
Sørbymagle IF (3) Stensved IF (3) Sørbyhallen 3-4
505495
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Stensved IF (3) Herlufsholm GF (2) Stensved Stadion 3-2
505496
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Tølløse BK (2) RB 1906 (M) Tølløse Stadion 0-8
505497
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Gilleleje FK (2) Store Lyngby IF (2) Nellerupgård Stadion 4-2
505498
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
FC Storebælt (2) Kr. Værløse IF (1) Korsør Gl. Stadion 1-4
505499
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
B 1921 (1) Faxe BK (1) B1921s anlæg 1-5
505830
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
BSF (1) FC Øresund (1) Ballerup Idrætspark 3-7
505831
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Allerød FK (2) BGA (M) Allerød Idrætspark 2-5
505832
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Fårevejle BK (2) Team Egedal (M) Faarevejle Stadion 0-3
505833
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Farum BK (M) BSV (M) Farum Park 0-2
505834
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Karlslunde IF (2) Slagelse B&I (1) Karlslunde Stadion 4-0
505835
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Bagsværd BK (2) Hillerød GI (1) Bagsværd Stadion 2-4
505836
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Vindinge IF (3) Holbæk B&I (1) Vindinge Idrætspark 1-5
505837
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Fredensborg BI (3) FC Lejre (2) Fredensborg Stadion 3-1
505838
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Viby IF (2) Kalundborg GB (M) Viby Idrætsanlæg 1-10
505839
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Rosenhøj BK (1) Frem Hellebæk (M) Avedøre Stadion 3-4
505840
2 On 24-08-11
Kl. 18:15
Frederikssund FB (1) Brøndbyernes IF (M) Frederikssund Stadion 4-5
517482
3 Ti 30-08-11
Kl. 18:00
Hillerød GI (1) FC Øresund (1) Hillerød Stadion 2-4
517488
3 On 31-08-11
Kl. 18:00
Fredensborg BI (3) Team Egedal (M) Fredensborg Stadion 1-3
517481
3 On 31-08-11
Kl. 18:00
Gilleleje FK (2) RB 1906 (M) Nellerupgård Stadion 1-6
517486
3 On 31-08-11
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF (1) Brøndbyernes IF (M) Sandet Stadion 0-2
517483
3 To 01-09-11
Kl. 18:00
Stensved IF (3) Faxe BK (1) Stensved Stadion 1-22
517484
3 To 01-09-11
Kl. 18:00
BSV (M) Frem Hellebæk (M) Rundforbi Stadion 2-1
517487
3 On 21-09-11
Kl. 17:00
Karlslunde IF (2) Kalundborg GB (M) Karlslunde Stadion 3-2
517485
3 On 18-04-12
Kl. 18:00
Holbæk B&I (1) BGA (M) Holbæk Stadion 2-5
527183
4 Ti 01-05-12
Kl. 18:30
FC Øresund (1) Team Egedal (M) Karsemosegård 5-0
527184
4 Ti 01-05-12
Kl. 18:30
BSV (M) BGA (M) Rundforbi Stadion 2-5
527185
4 Ti 01-05-12
Kl. 18:30
Faxe BK (1) RB 1906 (M) Faxe Stadion Bestil sms på denne kamp
527186
4 Ti 01-05-12
Kl. 18:30
Karlslunde IF (2) Brøndbyernes IF (M) Karlslunde Stadion 2-5
448205
5 Ti 15-05-12
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (M) FC Øresund (1) Brøndby Stadion 0-2
448266
5 Ti 15-05-12
Kl. 19:00
RB 1906 (M) BGA (M) Roskilde IC (Darup) 2-3
686827
6 On 23-05-12
Kl. 19:00
BGA (M) FC Øresund (1) Såbyhallen Bestil sms på denne kamp
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366
Indtast klubbens navn eller en del af navnet
Udvidet kampsøgning
Livescore søgning
 
 
Glemt adgangskode?
Indtast dit brugernavn eller email her, så vi din adgangskode til dig.
Brugernavn / E-Mail:
ELLER
 
Lav ny profil uden Facebook