Serie 2 , Pulje 2 (2017)

Mosede BK

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
187808
Kampfakta
1 13-08-16
Kl. 12:30
Mosede BK Bagsværd BK Tune Stadion 4-1
187857
2 20-08-16
Kl. 10:30
Avedøre IF Mosede BK Avedøre Stadion 2-2
187863
3 27-08-16
Kl. 12:30
Mosede BK LSF Tune Stadion 1-4
187878
Kampfakta
4 03-09-16
Kl. 11:00
BSF Mosede BK Ballerup Idrætspark 2-2
187897
5 10-09-16
Kl. 12:30
Mosede BK FC Albertslund Tune Stadion HHT !
187901
6 17-09-16
Kl. 13:30
FC Ishøj Mosede BK Ishøj Idrætscenter UHT !
187910
7 24-09-16
Kl. 12:30
Mosede BK Taarbæk IF Tune Stadion 0-2
187915
8 01-10-16
Kl. 14:00
Måløv BK Mosede BK Måløv Idrætspark 5-1
187921
9 08-10-16
Kl. 14:00
BFA Mosede BK Grantofteparken 2-1
188838
Kampfakta
10 15-10-16
Kl. 12:30
Mosede BK Hundige BK Tune Stadion 0-4
188881
11 22-10-16
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Mosede BK Avedøre Stadion 1-0
188887
Kampfakta
12 08-04-17
Kl. 14:00
Bagsværd BK Mosede BK Bagsværd Stadion 2-0
188961
Kampfakta
13 15-04-17
Kl. 12:00
Mosede BK Avedøre IF Tune Stadion 3-2
188964
Kampfakta
14 23-04-17
Kl. 11:00
LSF Mosede BK Ledøje Idrætscenter 2-0
188973
Kampfakta
15 To 27-04-17
Kl. 18:30
Mosede BK BSF Mosede-skolen 2-2
189046
16 29-04-17
Kl. 15:30
FC Albertslund Mosede BK Albertslund Stadion HHT !
189056
17 06-05-17
Kl. 12:00
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen 4-1
189062
Kampfakta
18 13-05-17
Kl. 13:30
Taarbæk IF Mosede BK Springforbi fodboldbaner 1-1
189074
Kampfakta
19 20-05-17
Kl. 12:00
Mosede BK Måløv BK Mosede-skolen 3-2
189117
20 27-05-17
Kl. 12:00
Mosede BK BFA Mosede-skolen 0-6
189123
21 04-06-17
Kl. 14:00
Hundige BK Mosede BK Hundige Boldfælled 2-2
189130
22 10-06-17
Kl. 14:00
Mosede BK Rosenhøj BK Tune Stadion 1-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 13. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 17. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.