DBU SJællands dommer kampbørs

Her vil mange af de upåsatte kampe være tilgængelige - du har mulighed for at byde ind på disse kampe ved at kontakte administrationen på nedenstående oplysninger. 

 

 

Kampene bliver løbende påsat af DBU Sjællands dommeradministration, så vi garantere ikke at kampen er ledig når du ringer eller skriver på dommer@dbusjaelland.dk - men det vil under alle omstændigheder være en kæmpe hjælp for de sjællandske klubber. 

Der tages højde for indrangering og en distance på ca. 30 km hver vej som maks. 

Peter Theis Marcussen
Dommeransvarlig Peter Theis
Koordinator for Dommer-indrangeringsgruppen og Udvikler-indrangeringsgruppen 4634 0770
Dorthe Elkjær
Dommerassistent Dorthe Elkjær
Dommerpåsætning, Koordinator for dommerudvalget og Dommer HR/Uddannelsesgruppen 4634 0733
Andreas Larsen
Dommerassistent og Bevæg Dig For Livet konsulent Andreas Larsen
Dommerpåsætning, dommerkontakt, Opstart af motionsfodboldhold og Fodbold Fitness 4634 0732
13-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
13-04-2021 397771 18:00 Føllenslev-Særslev IF Høje Tåstrup IF 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Firhøj Stadion
             
             
14-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
14-04-2021 256522 17:30 Vallensbæk IF Taastrup FC U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Vallensbæk Idrætscenter
14-04-2021 138276 18:30 Virum-Sorgenfri BK LSF 8-K+29 - Forår Virum Stadion
             
             
15-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
15-04-2021 399137 19:30 Rosenhøj BK Vallensbæk IF 8-M+32 2 - Forår Avedøre Stadion Kunstgræs
15-04-2021 404543 19:30 Virum-Sorgenfri BK Torveparkens SK 8-M+45 1 - Forår Virumgård kunstgræsbane
             
             
16-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
16-04-2021 419710 18:00 B. 73, Slagelse Svebølle BI 2016 U17 Drenge 1 (04) Forår Stadion Vest
16-04-2021 697083 18:00 Såby Fodbold Skælskør Boldklub og Idrætsforening U19 Drenge 2 (02-03) Forår Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
16-04-2021 113638 18:45 Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Virum Stadion
             
             
17-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
17-04-2021 722361 10:00 Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Allerød Idrætspark
17-04-2021 708160 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub B. 1973, Herlev U15 Drenge 1 (06) Forår Frederiksværk Stadion
17-04-2021 731840 10:00 Lejerbo BK Solrød FC U14 Drenge 4 (07) Forår Gungehusskolen
17-04-2021 256805 10:30 Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår Virum Stadion
17-04-2021 723629 10:30 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub 1921 U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Virum Stadion
17-04-2021 397722 11:00 IF Hjorten Orient GI 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Skinderskovgård
17-04-2021 909083 11:00 Ølstykke FC FC Holte Træningskamp U15 Drenge 1 / Ikke opgivet Ølstykke Stadion
17-04-2021 362812 11:00 Ølstykke-Jyllinge FC Hillerød Fodbold U16 Piger 1 (05) Forår Ølstykke Stadion
17-04-2021 714565 12:15 Espergærde IF IF Skjold Birkerød U15 Drenge 2 (06) Forår Mørdrup Idrætsanlæg
17-04-2021 492084 13:00 Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Virum Stadion
             
             
18-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
18-04-2021 168657 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Viby IF U11 Piger 3 8-mands (10) Forår Lyngby Stadion
18-04-2021 768183 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK U12 Piger 3 8-mands (09) Forår Lyngby Stadion
18-04-2021 364963 10:00 Solrød FC Vallensbæk IF U11 Drenge 2 8-mands (10) Forår Solrød Idrætscenter
18-04-2021 735499 11:00 IS Skævinge Hareskov IF U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår Baunehøj Stadion
18-04-2021 605963 11:30 Bagsværd BK Brede IF U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Bagsværd Stadion Kunstgræs
18-04-2021 124019 12:00 Måløv BK Kr. Værløse IF U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Måløv Idrætspark
18-04-2021 202640 14:30 Solrød FC Nykøbing FC U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Solrød Idrætscenter
18-04-2021 707804 15:00 B. 1973, Herlev Fredensborg BI U16 Drenge 3 (05) Forår Elverroad Kunstgræs
             
             
19-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
19-04-2021 300732 10:00 Gørlev Idrætsefterskole Haslev Idrætsefterskole Idrætsefterskole / Ikke opgivet Gørlevhallen
19-04-2021 367571 10:00 Gørlev Idrætsefterskole HIS Efterskole Drenge 1 Gørlevhallen
19-04-2021 370465 11:30 Gørlev Idrætsefterskole HIS Efterskole Piger 1 Gørlevhallen
19-04-2021 368089 13:00 Gørlev Idrætsefterskole HIS Efterskole Drenge 2 Gørlevhallen
19-04-2021 131574 19:00 Allerød Fodbold Klub Grantoften IF 8-Kvindesenior 1 - Forår Allerød Idrætspark
19-04-2021 192554 20:00 Virum-Sorgenfri BK Herlev IF 8-mands +60 - 2021 Virum Stadion
19-04-2021 405702 20:00 Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC 5-Mands +65 - Forår Virum Stadion
             
             
20-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
20-04-2021 395606 18:30 Hundige BK Tuse IF U14 Piger 2 (07) Forår Hundige Boldfælled
             
             
21-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
21-04-2021 421664 18:00 AB (Division) FC Nordsjælland (Liga) Ungdomspokal U17 Drenge (04-05) 20/21 Akademisk Boldklub
21-04-2021 202114 18:00 IF Skjold Birkerød IF Bytoften U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Birkerød Stadion
21-04-2021 419722 18:30 Benløse IF Lynge-Broby IF U17 Drenge 1 (04) Forår Benløsehallen
21-04-2021 191009 18:30 Værløse BK Høng GF U14 Drenge 1 (07) Forår Værløse Stadion
21-04-2021 192360 19:00 FC Rudersdal Fredensborg BI 8-mands +55 2 - 2021 Vedbæk Stadion Kunst
21-04-2021 402972 19:00 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK 8-M+40 2 - Forår Vedbæk Stadion
21-04-2021 146349 19:00 Haslev FC Raklev Kalundborg Pigefodbold U15 Piger 8-mands (06) Forår HFC's Klubhus
21-04-2021 397506 19:00 INVICTUS XI Vestegnen FK 8-Herresenior 1 - Forår Vallensbæk Idrætscenter kunst
21-04-2021 131576 19:00 Lejerbo BK Frederikssund IK 8-Kvindesenior 1 - Forår Gungehusskolen
21-04-2021 168110 19:00 Mern UIF Vordingborg IF VETERAN TURNERING SYD Mern Stadion
21-04-2021 112167 19:00 Vallensbæk IF Ringsted IF U13 Drenge 8-mands 1 (08) Forår Vallensbæk Idrætscenter
21-04-2021 146532 19:00 Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC U14 Piger 8-mands 2 (07) Forår Virum Stadion
21-04-2021 399282 21:00 FC Ypsilon Torslunde-Ishøj IF 8-M+32 2 - Forår NyBolig Park - Kunstgræs
             
             
22-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
22-04-2021 725806 17:30 Albertslund BS 72 Vallensbæk IF U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Sportspladsen i Syd
22-04-2021 605500 17:45 Hornbæk IF Allerød Fodbold Klub U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Pedella Park
22-04-2021 768745 18:00 VG Fodbold Roskilde Pigefodbold U12 Piger 3 8-mands (09) Forår Viby Idrætsanlæg
22-04-2021 405253 18:30 B. 77, Rødovre Vestegnen FK 8-M+45 2 - Forår Valhøj Skole
22-04-2021 403826 19:00 BK Vest, Rødovre Bosna IF 8-M+40 2 - Forår Nørrekær
22-04-2021 405222 19:00 FC Rudersdal Holte Star Club 8-M+45 2 - Forår Vedbæk Stadion Kunst
22-04-2021 776509 19:00 Glostrup 95 Grantoften IF 8-Herresenior Mester - Forår Vestskovbanerne
22-04-2021 397389 19:00 Hornbæk IF Kvistgård IF 8-Herresenior 1 - Forår Pedella Park
22-04-2021 397680 19:00 Mosede BK Grantoften IF 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Mosede-skolen
22-04-2021 138073 19:00 Nyråd IF B. Frem 8-Kvindesenior 1 - Forår Vintersbøllehallen
22-04-2021 399140 19:30 Rosenhøj BK Brøndbyernes IF 8-M+32 2 - Forår Avedøre Stadion Kunstgræs
22-04-2021 404547 20:00 Skodsborg FIF Bagsværd BK 8-M+45 1 - Forår Rudegård Stadion
22-04-2021 403015 20:15 IF Bytoften Lynge-Uggeløse IF 8-M+40 2 - Forår Gladsaxe skole
             
             
23-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
23-04-2021 397448 18:30 Lejerbo BK Egevoldens Idræts Club 8-Herresenior 1 - Forår Gungehusskolen
23-04-2021 419723 18:30 Svebølle BI 2016 Sorø Freja U17 Drenge 1 (04) Forår Svebølle Stadion
             
             
24-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
24-04-2021 202061 10:00 FC Rudersdal Nivå-Kokkedal FK U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Rundforbi Stadion
24-04-2021 727260 10:00 Herlufsholm GF Sorø Freja U14 Drenge 3 (07) Forår Herlufsholm Stadion
24-04-2021 719876 10:00 Himmelev-Veddelev BK Sengeløse GI U15 Drenge 3 (06) Forår Himmelev Idrætspark
24-04-2021 116358 10:00 IF Bytoften Vallensbæk IF U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Gladsaxe skole
24-04-2021 696908 10:00 Ishøj IF IF Bytoften U19 Drenge 2 (02-03) Forår Ishøj Idrætscenter
24-04-2021 731845 10:00 Lejerbo BK Albertslund IF U14 Drenge 4 (07) Forår Gungehusskolen
24-04-2021 112404 10:00 Melby-Liseleje IF Hillerød-Nødebo U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Melby Stadion
24-04-2021 605413 10:00 Vordingborg IF Ørslev GIF (V) U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Vordingborg Stadion
24-04-2021 722369 10:00 Ålholm IF FC Holte U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Ålholmskolen
24-04-2021 151725 11:00 Albertslund IF Frederiksværk Fodbold Klub U13 Piger 8-mands 3 (08) Forår Albertslund Stadion
24-04-2021 381854 11:00 Frederikssund IK Køge BK Kvindesjællandsserien - Forår Frederikssund Stadion
24-04-2021 724020 11:00 Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF U14 Drenge 2 (07) Forår Helsinge Stadion
24-04-2021 381773 11:00 Nivå-Kokkedal FK Brede IF U14 Drenge 4 (07) Forår Karsemosegård
24-04-2021 143077 11:00 Slagslunde-Ganløse IF B. 1973, Herlev U16 Piger 8-mands (05) Forår Gryden kunstgræs
24-04-2021 196259 11:00 Vallensbæk IF Rørby-Hvidebæk U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Vallensbæk Idrætscenter
24-04-2021 438138 11:00 Ølstykke FC HIK U13 Piger Liga 1 8M (08) forår Ølstykke Stadion
24-04-2021 116777 11:15 Brede IF BK Avarta U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Brede Idrætsplads
24-04-2021 395680 11:30 Herstedøster IC Hundige BK U14 Piger 2 (07) Forår Herstedøster Stadion
24-04-2021 694451 12:00 BK Friheden Hørsholm-Usserød IK U19 Drenge Mester (02-03) Forår Strandmarkens Fritidscenter
24-04-2021 492577 12:00 Farum Union U16 Drenge Øst 1 Forår (05) Farum Park
24-04-2021 438141 12:00 Farum BK BSF U13 Piger Liga 1 8M (08) forår Farum Park
24-04-2021 985821 12:00 HB Køge Pigetalent Raklev-Kalundborg Pigefodbold U18 Piger (03-04) Forår Rishøj Stadion
24-04-2021 382014 12:00 IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK Kvindeserie 1 - Forår Gladsaxe skole
24-04-2021 492575 12:00 LSF B93 U16 Drenge Øst 1 Forår (05) Smørum Idrætscenter
24-04-2021 676907 12:00 Lynge-Uggeløse IF FC Rudersdal U17 Drenge 3 (04) Forår Lyngehallen
24-04-2021 720424 12:00 Ramløse/Annisse VTF (Vejby/Tisvilde) U15 Drenge 4 (06) Forår Ramløsehallen
24-04-2021 572777 12:00 Vordingborg IF FB U16 Drenge Øst 2 Forår (05) Vordingborg Stadion
24-04-2021 253993 12:15 Måløv BK Aakanden GF U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Måløv Idrætspark
24-04-2021 124688 12:30 Hornbæk Esrum IF 8-Kvindesenior 1 - Forår Pedella Park
24-04-2021 708059 12:30 IF Frem Bjæverskov Suså IF U15 Drenge Mester (06) Forår Bjæverskov Stadion Kunstgræs
24-04-2021 438783 13:00 FC Helsingør Bk. Hekla/Sundby U14 Piger Liga 1 (07) forår Helsingør "Ny Stadion" OPV
24-04-2021 647925 13:00 FC Hornsherred FC Ballerup U17 Drenge 2 (04) Forår Skibby Stadion
24-04-2021 492085 13:00 Hareskov IF Allerød Fodbold Klub U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Birkevang
24-04-2021 193634 13:00 KFUM BK, Roskilde Stenløse BK U14 Drenge Mester (07) Forår Lillevang Idrætscenter
24-04-2021 492087 13:00 Vallensbæk IF Hillerød-Nødebo U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Vallensbæk Idrætscenter
24-04-2021 419724 13:30 B. 73, Slagelse Køge BK U17 Drenge 1 (04) Forår Stadion Vest
24-04-2021 381851 13:30 Herstedøster IC Farum BK Kvindesjællandsserien - Forår Herstedøster Stadion
24-04-2021 965975 13:30 KBK Hillerød Hørsholm-Usserød IK Kvindeserie 2 - Forår KBK Hillerød Øst-huset
24-04-2021 714577 13:30 LSF Espergærde IF U15 Drenge 2 (06) Forår Smørum Idrætscenter
24-04-2021 708064 13:30 Solrød FC Herfølge BK U15 Drenge Mester (06) Forår Solrød Idrætscenter
24-04-2021 699309 14:00 BK Friheden Greve Fodbold U17 Drenge 1 (04) Forår Strandmarkens Fritidscenter
24-04-2021 438763 14:00 Greve Fodbold B93 U14 Piger Liga 1 (07) forår Greve Idræts Center
24-04-2021 530404 14:00 Greve Fodbold Skjold U15 Drenge Liga 2 (06) forår Greve Idræts Center
24-04-2021 362814 14:00 Hillerød Fodbold Brøndbyernes IF U16 Piger 1 (05) Forår Hillerød Stadion
24-04-2021 347866 14:00 Lundtofte Boldklub Frederiksværk Fodbold Klub U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Lundtofte Idrætsplads
24-04-2021 347861 14:00 Solrød FC KB U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Solrød Idrætscenter
24-04-2021 706188 14:00 Team Odsherred Sørbymagle IF U16 Drenge 1 (05) Forår Højby Hallen
24-04-2021 696094 16:00 FC Holte Virum-Sorgenfri BK U19 Drenge 1 (02-03) Forår Rudegård Stadion
             
             
25-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
25-04-2021 214887 10:00 Brede IF Brødeskov IF U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Brede Idrætsplads
25-04-2021 112514 10:00 IF Skjold Birkerød Helsinge Fodbold U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Birkerød Stadion
25-04-2021 151724 10:00 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK U13 Piger 8-mands 3 (08) Forår Birkerød Stadion
25-04-2021 202113 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Lyngby Stadion
25-04-2021 207026 10:00 Lyngby Boldklub 1921 FC Holte U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Lyngby Stadion
25-04-2021 151710 10:00 Rosenhøj BK Slangerup & Omegn IF U13 Piger 8-mands 3 (08) Forår Avedøre Stadion
25-04-2021 186380 10:00 Vallensbæk IF VG Fodbold U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Vallensbæk Idrætscenter
25-04-2021 364969 10:00 Vallensbæk IF BK Friheden U11 Drenge 2 8-mands (10) Forår Vallensbæk Idrætscenter
25-04-2021 256637 10:30 Greve Fodbold Næstved I.F. U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Greve Idræts Center
25-04-2021 492090 10:30 Ishøj IF BSF U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
25-04-2021 124458 10:30 Løve IF FC Lejre U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Løve Skole
25-04-2021 724021 11:00 Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF U14 Drenge 2 (07) Forår Allerød Idrætspark
25-04-2021 438139 11:00 Brøndbyernes IF Sundby Bk. U13 Piger Liga 1 8M (08) forår Brøndby Stadion
25-04-2021 191017 11:00 Farum BK B. 73, Slagelse U14 Drenge 1 (07) Forår Farum Park
25-04-2021 776446 11:00 Frem Hellebæk Høje Tåstrup IF 8-Herresenior Mester - Forår Nordkysthallen
25-04-2021 166058 11:00 Glostrup AC Amager Academy U14 Drenge Liga 2 (07) forår Glostrup Idrætspark
25-04-2021 492086 11:00 Herfølge BK Virum-Sorgenfri BK U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Herfølge Stadion
25-04-2021 714478 11:00 Holmegaard GB Borup IF Fodbold U15 Drenge 1 (06) Forår Holmegårdhallen
25-04-2021 207028 11:00 Ishøj IF Gladsaxe-Hero BK U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Ishøj Idrætscenter
25-04-2021 726956 11:00 LSF Karlslunde IF U14 Drenge 2 (07) Forår Smørum Idrætscenter
25-04-2021 595382 11:00 Sct. Jørgens IF Rørby - Hvidebæk U14 Drenge 8-mands 2 (07) Forår Nygårdsvej Idrætsanlæg
25-04-2021 201913 11:30 FC Holte Frederiksværk Fodbold Klub U12 Drenge 1 8-mands (09) Forår Rudegård Stadion
25-04-2021 256635 12:00 Brøndbyernes IF Holbæk B&I U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår Brøndby Stadion
25-04-2021 397682 12:00 Nerashté, Ballerup Hundige BK 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Damgårdsparken, Ballerup
25-04-2021 699540 12:00 Værløse BK Hørsholm-Usserød IK U16 Drenge Mester (05) Forår Værløse Stadion
25-04-2021 719347 12:30 Vallensbæk IF FIF, Hillerød U15 Drenge 3 (06) Forår Vallensbæk Idrætscenter
25-04-2021 707777 13:00 FC Ballerup Tuse IF U16 Drenge 3 (05) Forår Højagerskolen
25-04-2021 528519 13:00 Hørsholm-Usserød IK Nykøbing FC U15 Drenge Liga 2 (06) forår Hørsholm Idrætspark
25-04-2021 676906 13:00 Ishøj IF Måløv BK U17 Drenge 3 (04) Forår Ishøj Idrætscenter
25-04-2021 399227 13:00 Måløv BK SIF Oldboys/Girls 8-M+32 2 - Forår Måløv Idrætspark
25-04-2021 419073 13:15 Køge 2 KB 2 U19 Drenge Øst 2 Forår (02-03) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25-04-2021 708167 13:30 Brede IF FC Holte U15 Drenge 1 (06) Forår Brede Idrætsplads
             
             
26-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
26-04-2021 997184 18:00 Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF U16 Piger 2 (05) Forår Allerød Idrætspark
26-04-2021 403841 18:00 Avedøre IF Rebæk IF 8-M+40 2 - Forår Avedøre Stadion
26-04-2021 565990 18:00 Hundested IK BSF U21 B, 2021 forår (1999 og yngre) Hundested Stadion
26-04-2021 403779 18:30 Gundsølille SGIF Måløv BK 8-M+40 2 - Forår Gundsølillehallen
26-04-2021 403839 19:00 B. 77, Rødovre FC Hvidovre 8-M+40 2 - Forår Valhøj Skole
26-04-2021 405254 19:00 BK Vest, Rødovre Vallensbæk IF 8-M+45 2 - Forår Nørrekær
26-04-2021 399300 19:00 FC Ishøj Hedehusene Independents 8-M+32 2 - Forår Ishøj Idrætscenter
26-04-2021 190148 19:00 Frederiksværk Fodbold Klub Melby-Liseleje IF M+32 2 - 2021 Frederiksværk Stadion
26-04-2021 402880 19:00 Hornbæk IF Vapnagård FK 72 8-M+40 2 - Forår Pedella Park
26-04-2021 191987 19:00 Lynge-Uggeløse IF Allerød FK 8-Mands +50 - 2021 Lyngehallen
26-04-2021 586214 19:00 Nivå-Kokkedal (M) FA 2000 (Ø2) Ungdomspokal U16 Drenge (05) 20/21 Karsemosegård Kunstgræs
26-04-2021 192363 19:00 Slangerup & Omegn IF FC Rudersdal 8-mands +55 2 - 2021 Slangerup Stadion
26-04-2021 138743 19:30 FC Rudersdal BK Friheden 8-K+29 - Forår Rundforbi Stadion
26-04-2021 168231 20:45 Bagsværd BK Store Lyngby IF M+45 11-mands - 2021 Bagsværd Stadion Kunstgræs
             
             
27-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
27-04-2021 370206 15:00 Fårevejle Efterskole Idrætsefterskolen Ubby Efterskole Drenge 4 Faarevejle Stadion
27-04-2021 708577 15:00 Fårevejle Efterskole Idrætsefterskolen Ubby Idrætsefterskole / Ikke opgivet Faarevejle Stadion
27-04-2021 203602 17:45 Hornbæk IF Fredensborg BI U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Pedella Park
27-04-2021 383389 18:00 BSF Fremad Valby Kvindeserie Øst Ballerup Idrætspark
27-04-2021 202183 18:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Svogerslev BK U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Hedehusene idrætspark Kunstgræs
27-04-2021 397781 18:00 Føllenslev-Særslev IF Gevninge IF 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Firhøj Stadion
27-04-2021 727226 18:00 Kalundborg GB Asnæs BK U14 Drenge 3 (07) Forår Munkesø Stadion
27-04-2021 191699 18:30 BK 96, Solrød Holbæk United M+32 2 - 2021 Solrød Skole
27-04-2021 706196 18:30 Frederiksværk Fodbold Klub Farum BK U16 Drenge 1 (05) Forår Frederiksværk Stadion
27-04-2021 732020 18:30 Holmegaard GB Suså IF U14 Drenge 4 (07) Forår Holmegaardhallen kunst
27-04-2021 726959 18:30 LSF Greve Fodbold U14 Drenge 2 (07) Forår Smørum Idrætscenter
27-04-2021 714579 18:30 Måløv BK Slangerup & Omegn IF U15 Drenge 2 (06) Forår Måløv Idrætspark
27-04-2021 465181 18:30 Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Fodbold Klub U17/U16 Drenge 8-mands (04-05) Forår Slangerup Stadion
27-04-2021 696191 18:30 Stenløse BK Hareskov IF U19 Drenge 1 (02-03) Forår Stenløse Stadion
27-04-2021 707779 18:30 Tølløse BK FC Ballerup U16 Drenge 3 (05) Forår Tølløse Stadion
27-04-2021 398987 19:00 Lynge-Uggeløse IF Gundsømagle IF 8-M+32 1 - Forår Lyngehallen
27-04-2021 397685 19:00 Mosede BK Tune IF 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Mosede-skolen
27-04-2021 403778 19:00 Veksø IF BFC Lundegården 8-M+40 2 - Forår Veksø Multihal
27-04-2021 504738 19:00 Vordingborg IF NAB/EB/NFB U15 Drenge 8-mands (06) Forår Vordingborg Stadion
27-04-2021 776510 19:45 B. 1973, Herlev Grantoften IF 8-Herresenior Mester - Forår Elverroad Kunstgræs
27-04-2021 397688 20:00 Vestegnen FK Nerashté, Ballerup 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Vallensbæk Idrætscenter
27-04-2021 399113 20:15 Holte Star Club Hundested IK 8-M+32 2 - Forår Rudegård Stadion
             
             
28-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
28-04-2021 186384 17:15 Torslunde-Ishøj IF T.G. 80 IF U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Ishøj Idrætsplads
28-04-2021 214891 18:00 BSF Allerød Fodbold Klub U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Ballerup Idrætspark
28-04-2021 597497 18:00 IF Skjold Birkerød Brøndbyernes IF U13 Drenge 8-mands 1 (08) Forår Birkerød Stadion
28-04-2021 720381 18:00 Rønnede IF Toksværd Olstrup Fodbold U15 Drenge 3 (06) Forår Rønnedehallen
28-04-2021 124164 18:00 Skensved IF Vallensbæk IF U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår Skensved Stadion
28-04-2021 492098 18:30 Allerød Fodbold Klub Herfølge BK U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Allerød Idrætspark
28-04-2021 402883 18:30 Esrum IF Helsingør FC 8-M+40 2 - Forår Esrum Stadion
28-04-2021 492092 18:30 Hareskov IF Taastrup FC U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Birkevang
28-04-2021 586216 18:30 Herlufsholm GF (Ø1) Farum BK (Ø1) Ungdomspokal U16 Drenge (05) 20/21 Herlufsholm Stadion
28-04-2021 395683 18:30 Hundige BK AIK 65 Strøby Fodbold U14 Piger 2 (07) Forår Hundige Boldfælled
28-04-2021 699498 18:30 Møns FK DMI/B1990 U17 Drenge 3 (04) Forår Stege Stadion
28-04-2021 397780 18:30 RU Mørkøv IF 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Målfeltet
28-04-2021 419726 18:30 Sorø Freja B. 73, Slagelse U17 Drenge 1 (04) Forår Sorø Stadion
28-04-2021 193632 18:30 Stenløse BK Kalundborg GB U14 Drenge Mester (07) Forår Stenløse Stadion
28-04-2021 727138 18:30 Stenløse BK Svogerslev BK U14 Drenge 3 (07) Forår Stenløse Stadion
28-04-2021 697092 18:30 Såby Fodbold Raklev GI U19 Drenge 2 (02-03) Forår Såby Hallen
28-04-2021 160229 19:00 Friheden Sundby Bk. M+ 60 M 7M Forår Strandmarkens Fritidscenter
28-04-2021 419727 19:00 Lynge-Broby IF Svebølle BI 2016 U17 Drenge 1 (04) Forår Frederiksberg Skole
28-04-2021 403020 19:00 Lynge-Uggeløse IF FIF, Hillerød 8-M+40 2 - Forår Lyngehallen
28-04-2021 399068 19:00 Mosede BK Høje Tåstrup IF 8-M+32 1 - Forår Mosede-skolen
28-04-2021 146904 19:00 Måløv BK HB Køge Pigetalent U13 Piger 8-mands 1 (08) Forår Måløv Idrætspark
28-04-2021 419075 19:00 Måløv BK FC Rudersdal U19 Drenge Øst 2 Forår (02-03) Måløv Idrætspark
28-04-2021 404371 19:00 Solrød FC Hundige BK 8-M+40 2 - Forår Solrød Idrætscenter
28-04-2021 112252 19:00 Vallensbæk IF Hundige BK U13 Drenge 8-mands 1 (08) Forår Vallensbæk Idrætscenter
28-04-2021 399069 19:00 Vallensbæk IF Greve Fodbold 8-M+32 1 - Forår Vallensbæk Idrætscenter
28-04-2021 405257 19:45 Brøndbyernes IF Glostrup 8-M+45 2 - Forår Brøndby Stadion
28-04-2021 404551 20:30 Bagsværd BK Torveparkens SK 8-M+45 1 - Forår Bagsværd Stadion Kunstgræs
             
             
29-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
29-04-2021 725971 17:30 Vallensbæk IF Greve Fodbold U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår Vallensbæk Idrætscenter
29-04-2021 112516 17:45 Melby-Liseleje IF Humlebæk BK U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Melby Stadion
29-04-2021 724023 17:45 Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub U14 Drenge 2 (07) Forår Melby Stadion
29-04-2021 707840 18:00 FC Hornsherred B. 1973, Herlev U16 Drenge 3 (05) Forår Skibby Stadion
29-04-2021 116552 18:00 Gundsø United Raklev GI U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Gundsømagle Bybane
29-04-2021 256488 18:00 Herfølge BK Haslev FC U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Herfølge Stadion
29-04-2021 707973 18:30 AIK 65 Strøby Fodbold Sct. Jørgens IF U16 Drenge 3 (05) Forår Strøbyhallen
29-04-2021 707704 18:30 Lynge-Broby IF Tune IF U16 Drenge 2 (05) Forår Frederiksberg Skole
29-04-2021 113636 18:30 Vallensbæk IF Måløv BK U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Vallensbæk Idrætscenter
29-04-2021 397454 19:00 Ballerup BK BK Avarta 8-Herresenior 1 - Forår Ballerup Idrætsby
29-04-2021 399201 19:00 Glostrup 95 Vallensbæk IF 8-M+32 2 - Forår Vestskovbanerne
29-04-2021 192364 19:15 Lyngby Boldklub 1921 Stenløse BK 8-mands +55 2 - 2021 Lyngby Stadion
29-04-2021 404374 20:00 Vestegnen FK Køge Nord FC 8-M+40 2 - Forår Vallensbæk Idrætscenter
             
             
30-04-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
30-04-2021 776546 18:00 Høje Tåstrup IF Glostrup 95 8-Herresenior Mester - Forår Gadehaveskolen kunstgræs
30-04-2021 776547 18:30 Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK 8-Herresenior Mester - Forår Nordkysthallen
             
             
01-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
01-05-2021 438788 10:00 Allerød Fodbold Klub HB Køge Pigetalent U14 Piger Liga 1 (07) forår Allerød Idrætspark
01-05-2021 960785 10:00 FC Rudersdal Bagsværd BK U11 Piger 2 8-mands (10) Forår Rundforbi Stadion
01-05-2021 347951 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Brønshøj BK U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår Frederiksværk Stadion
01-05-2021 201917 10:00 IF Skjold Birkerød FC Holte U12 Drenge 1 8-mands (09) Forår Birkerød Stadion
01-05-2021 381858 10:15 Fårevejle BK Lynge-Broby IF Kvindesjællandsserien - Forår Faarevejle Stadion
01-05-2021 448275 10:30 Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK U13 Drenge 8-mands M (08) Forår Snekkersten Idrætscenter
01-05-2021 492849 11:00 Glostrup Vanløse U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) Glostrup Idrætspark
01-05-2021 529013 11:00 Kalundborg GB Fremad Valby U15 Drenge Liga 2 (06) forår Munkesø Stadion
01-05-2021 116362 11:00 Måløv BK Brøndbyernes IF U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Måløv Idrætspark
01-05-2021 438786 12:00 BSF/LSF Brøndbyernes IF U14 Piger Liga 1 (07) forår Smørum Idrætscenter
01-05-2021 529011 12:00 Gladsaxe-Hero BK Holbæk B&I U15 Drenge Liga 2 (06) forår Gladsaxe Stadion
01-05-2021 203570 12:00 Nyråd/Vordingborg Nykøbing FC U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Vordingborg Stadion
01-05-2021 572782 12:00 Virum-Sorgenfri BK Brøndby Strand IK U16 Drenge Øst 2 Forår (05) Virum Stadion
01-05-2021 203603 12:15 IF Skjold Birkerød Gilleleje FK U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Birkerød Stadion
01-05-2021 204363 12:30 Måløv BK B. 1973, Herlev U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår Måløv Idrætspark
01-05-2021 737092 12:30 Måløv BK IF Bytoften U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår Måløv Idrætspark
01-05-2021 328111 13:00 Allerød Fodbold Klub Fremad Valby U16 Piger Øst 2 (05) forår Allerød Idrætspark
01-05-2021 383386 13:00 Allerød Fodbold Klub Husum Bk Kvindeserie Øst Allerød Idrætspark
01-05-2021 381861 13:00 FC Bella Herstedøster IC Kvindesjællandsserien - Forår Mørkhøj Skole
01-05-2021 699541 13:00 Nivå-Kokkedal FK Værløse BK U16 Drenge Mester (05) Forår Karsemosegård
01-05-2021 524790 14:00 AB GVI U15 Drenge Liga 2 (06) forår Akademisk Boldklub
01-05-2021 708069 14:00 Bagsværd BK FC Storebælt U15 Drenge Mester (06) Forår Bagsværd Stadion
01-05-2021 166130 14:00 Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK U14 Drenge Liga 2 (07) forår Hillerød Stadion
01-05-2021 530413 14:00 Lyngby Boldklub 1921 Brønshøj BK (M) U15 Drenge Liga 2 (06) forår Lyngby Stadion
01-05-2021 382486 15:00 Farum BK Brøndbyernes IF U16 Piger Øst 1 (05) forår Farum Park
             
             
02-05-2021 Kampnr. Kl. Hjemmehold Udehold Række / Niveau Spillested
02-05-2021 519558 10:30 Virum-Sorgenfri BK Slagelse B&I Træningskamp U11 - Drenge / Ikke opgivet Virum Stadion
02-05-2021 397845 11:00 Hundige BK Køge BK 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Hundige Boldfælled
02-05-2021 397734 12:00 Hundige BK IF Hjorten 8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Hundige Boldfælled