Søg
Hvad vil du søge efter?
Indhold og nyheder
Stillinger, resultater, klubber og hold
Kontakt os
Nyhedsbrev
Log ind
Opret profil
DBU SJÆLLAND
Hvad vil du søge efter?
Indhold og nyheder
Stillinger, resultater, klubber og hold
Klub/hold
Række
Spillested
Kamp
Find klub nær dig
Udvidet kampsøgning
Livescore
Find en klub eller et hold
Vælg forbund eller union
Dansk Boldspil-Union
DBU Sjælland
DBU Jylland
DBU Fyn
DBU København
DBU Lolland-Falster
DBU Bornholm
DBU Jylland Region 1
DBU Jylland Region 2
DBU Jylland Region 3
DBU Jylland Region 4
Vælg køn
Vælg
Herrer
Kvinder
Vælg aldersgruppe
M+65
M+70
M+75
M+60
M+55
M+50
M+45
M+40
K+36
K+29
M+32
Senior
U19
U18
U17
U16
U15
U14
U13
U12
U11
U10
U9
U8
U7
U6
U5
U4
Vælg sæson
Nuværende
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2001
Søg
Ålholm IF
U14 Drenge B Futsal Mellemrunde (09), Pulje 1
Stilling
Info
Kampprogram
Karantæner
Kampprogram for pulje
Kampnr
Dato
Tid
Hjemme
Ude
Spillested
Resultat
Arrangør
810969
lø
04-02 2023
12:10
Ålholm IF
Tølløse BK (1)
Stevnshallen
Bane 1
2
-
1
Store Heddinge BK
04. feb 2023
12:10
Ålholm IF
2
Tølløse BK (1)
1
810970
lø
04-02 2023
12:40
BK Avarta
Ålholm IF
Stevnshallen
Bane 1
HHT
Store Heddinge BK
04. feb 2023
12:40
BK Avarta
Ålholm IF
HHT
810972
lø
04-02 2023
13:20
Ålholm IF
BK Avarta
Stevnshallen
Bane 1
UHT
Store Heddinge BK
04. feb 2023
13:20
Ålholm IF
BK Avarta
UHT
810973
lø
04-02 2023
13:30
Tølløse BK (1)
Ålholm IF
Stevnshallen
Bane 1
0
-
4
Store Heddinge BK
04. feb 2023
13:30
Tølløse BK (1)
0
Ålholm IF
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på
mail
eller på tlf:
4632 3366
Nr. 1 fra hver pulje samt to bedste 2´ere kvalificerer sig til finalestævnet der spilles i Roskilde hallerne søndag den 5. marts 2023.
Log ind
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig til næste gang
Log ind
Glemt adgangskode?
Opret ny profil
Indtast din e-mail, så sender vi dig en mail hvorfra du kan nulstille din kode.
E-Mail
Nulstil adgangskode
Fortryd