Hellerup Idræts Klub

Ryd
Hold Pulje
Senior
2. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
Sydbank Pokalen for kvinder 2024/25 - Øst Pokal
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 2
VinterBOLD M+55 Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 1
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-18 piger 1-2 Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger Øst Pulje 2
VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P2 - slut pr. 9. december 2023
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Piger Liga 2 (10) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 3
VinterBOLD 8-mands U-13 piger Liga/M Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 2
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 3
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 4
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 6
VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 4
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 3
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 8
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 Pulje 2
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1

Log ind