MENU

8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår, Pulje 1 (2018) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
997627 on
11-04 2018
Kl. 18:00
KBK Hillerød (1) FIF, Hillerød KBK Hillerød Øst-huset
HMH
997629 on
11-04 2018
Kl. 18:45
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
997626 to
12-04 2018
Kl. 18:30
Farum BK Ålholm IF Stavnsholt
2 - 10
997628 to
12-04 2018
Kl. 18:30
Store Lyngby IF Holte Star Club St. Lyngby Stadion
0 - 1
997643 on
18-04 2018
Kl. 19:00
Oversidder KBK Hillerød (1)
997642 on
18-04 2018
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Farum BK FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 2
997641
fr
20-04 2018
Kl. 18:00
Ålholm IF Kvistgård IF Hillerød Stadion Kunstgræs
3 - 1
997632
22-04 2018
Kl. 13:00
Holte Star Club Humlebæk BK Rudegård Stadion
3 - 3
997645
ma
23-04 2018
Kl. 18:30
Kvistgård IF FIF, Hillerød Kvistgård Idrætsanlæg
1 - 1
997650 on
25-04 2018
Kl. 19:00
Humlebæk BK KBK Hillerød (1) Humlebæk Stadion
1 - 1
997649 to
26-04 2018
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Ålholm IF St. Lyngby Stadion
3 - 6
997647
29-04 2018
Kl. 14:00
Farum BK Oversidder Stavnsholt
997653 ma
30-04 2018
Kl. 19:00
Ramløse IF Humlebæk BK Ramløsehallen
HMH
997659 on
02-05 2018
Kl. 18:00
KBK Hillerød (1) Farum BK KBK Hillerød Øst-huset
5 - 0
997662 on
02-05 2018
Kl. 19:00
Oversidder Kvistgård IF
997661 on
02-05 2018
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Store Lyngby IF FIF-Stadion
2 - 4
997658 fr
04-05 2018
Kl. 18:00
Ålholm IF Holte Star Club Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

997669 ma
07-05 2018
Kl. 18:30
Kvistgård IF KBK Hillerød (1) Kvistgård Idrætsanlæg
1 - 5
997670 ma
07-05 2018
Kl. 19:00
Ramløse IF Ålholm IF Ramløsehallen
2 - 7
997671 on
09-05 2018
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
997672 on
09-05 2018
Kl. 19:00
Humlebæk BK Farum BK Humlebæk Stadion
7 - 0
997664
13-05 2018
Kl. 13:00
Holte Star Club FIF, Hillerød Rudegård Stadion
2 - 0
733763 on
16-05 2018
Kl. 18:00
KBK Hillerød (1) Store Lyngby IF KBK Hillerød Øst-huset
2 - 1
997676 on
16-05 2018
Kl. 18:00
Ålholm IF Humlebæk BK Ålholmskolen
1 - 1
733765 on
16-05 2018
Kl. 19:00
Oversidder Holte Star Club
733764
on
16-05 2018
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Ramløse IF FIF-Stadion
0 - 2
997644
19-05 2018
Kl. 11:00
Ramløse IF Holte Star Club Ramløsehallen
4 - 2
997673 ma
21-05 2018
Kl. 12:30
Farum BK Kvistgård IF Stavnsholt
0 - 5
733767 ma
21-05 2018
Kl. 19:00
Ramløse IF Oversidder Ramløsehallen
997640 ma
21-05 2018
Kl. 19:00
Ramløse IF Store Lyngby IF Ramløsehallen
4 - 5
733770 on
23-05 2018
Kl. 19:00
Humlebæk BK Kvistgård IF Humlebæk Stadion
1 - 1
733769 to
24-05 2018
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Farum BK St. Lyngby Stadion
10 - 2
733768 fr
25-05 2018
Kl. 18:00
Ålholm IF FIF, Hillerød Ålholmskolen
2 - 0
733766
27-05 2018
Kl. 13:00
Holte Star Club KBK Hillerød (1) Rudegård Stadion
2 - 0
733771 ma
28-05 2018
Kl. 18:30
Kvistgård IF Store Lyngby IF Kvistgård Idrætsanlæg
HMH
733773 on
30-05 2018
Kl. 18:00
KBK Hillerød (1) Ramløse IF KBK Hillerød Øst-huset
0 - 2
733774 on
30-05 2018
Kl. 19:00
Humlebæk BK FIF, Hillerød Humlebæk Stadion
2 - 2
733860 on
30-05 2018
Kl. 19:00
Oversidder Ålholm IF
997625
03-06 2018
Kl. 12:00
Kvistgård IF Ramløse IF Kvistgård Idrætsanlæg
5 - 1
733772
03-06 2018
Kl. 12:30
Farum BK Holte Star Club Stavnsholt
3 - 2
733863 ma
04-06 2018
Kl. 18:00
Ålholm IF KBK Hillerød (1) Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

733861 on
06-06 2018
Kl. 19:00
Kvistgård IF Holte Star Club Kvistgård Idrætsanlæg
1 - 2
733862 on
06-06 2018
Kl. 19:00
Ramløse IF Farum BK Ramløsehallen
1 - 2
733865 on
06-06 2018
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Oversidder FIF-Stadion
733864 to
07-06 2018
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Humlebæk BK St. Lyngby Stadion
HMH
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) lørdag den 16. juni i Borup.

Semifinaler 16. juni kl. 09.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 16. juni kl. 12.00 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind