|
|
378656
|
ma13-08 2018
|
17:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
378642
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
|
378643
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
378644
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
Fløng-Hedehusene Idræt (1)
3
|
|
378645
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
378646
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød (Øst 2)
0
|
|
|
378648
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
HHT
|
|
|
378649
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
378650
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK (Øst 2)
3
|
|
378651
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Øst 2)
1
|
|
|
378652
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
378653
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
HHT
|
|
|
378654
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
378655
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
UHT
|
|
|
378657
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
378658
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
378660
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
378661
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
378662
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
378663
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
986135
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
986136
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
986138
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
986139
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
986140
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
3
|
|
986141
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
UHT
|
|
|
986142
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
986143
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Lollands Bank stadion
|
HHT
|
|
|
986144
|
on15-08 2018
|
18:45
|
|
|
Borup Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
378659
|
on15-08 2018
|
18:45
|
|
|
Borup Stadion, kunstgræs
|
|
IF Frem Bjæverskov Fodbold (1)
1
|
|
378647
|
on15-08 2018
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
986137
|
to16-08 2018
|
18:30
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
646665
|
on22-08 2018
|
18:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
646661
|
ti28-08 2018
|
18:30
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
646657
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
646658
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
|
|
646660
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
646662
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
646663
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
HIK
|
|
|
|
646664
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
646668
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
646669
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
646670
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
646671
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
646672
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK (Øst 2)
5
|
|
646666
|
ma03-09 2018
|
17:30
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
646667
|
ti04-09 2018
|
18:30
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
3
|
|
646659
|
on05-09 2018
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
|
867738
|
on12-09 2018
|
18:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
867739
|
on12-09 2018
|
18:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK (Øst 2)
1
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
3
|
|
867743
|
on12-09 2018
|
18:00
|
|
|
Slagelse Stadion
|
|
|
|
867740
|
to13-09 2018
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
867737
|
to13-09 2018
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
867742
|
sø16-09 2018
|
11:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
867736
|
on19-09 2018
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
867741
|
on19-09 2018
|
18:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
|
401858
|
ti02-10 2018
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
401857
|
to04-10 2018
|
18:15
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
401860
|
to25-10 2018
|
18:30
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
12
|
|
401859
|
lø10-11 2018
|
10:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
|
596919
|
to11-04 2019
|
18:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
0
|
|
596920
|
on24-04 2019
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
396975
|
sø26-05 2019
|
13:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
1. runde uge 33
2. runde uge 35
3. runde uge 37
4. runde uge 39
Semifinaler uge 17 2019
Finale 26. maj 2019
Oversidder 1 runde:Farum BK
Der påsættes dommere fra 2.runde
Livelodtrækning efterår 2018 på Facebook DBU Sjælland
30 november kl. 12.00