|
309861
|
ti02-04 2019
|
17:30
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
309857
|
fr05-04 2019
|
18:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
|
309859
|
to11-04 2019
|
18:30
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
|
309860
|
to11-04 2019
|
18:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
309858
|
sø14-04 2019
|
12:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
309864
|
ti23-04 2019
|
18:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
|
309863
|
ti23-04 2019
|
18:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
309856
|
to25-04 2019
|
18:00
|
|
|
KL Køleteknik Arena
|
|
|
|
309865
|
lø27-04 2019
|
10:00
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
309867
|
lø27-04 2019
|
12:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
|
309870
|
ti30-04 2019
|
18:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
309869
|
to02-05 2019
|
18:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
309862
|
ti07-05 2019
|
18:00
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
309872
|
to09-05 2019
|
18:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
309873
|
sø12-05 2019
|
14:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
309866
|
ti14-05 2019
|
18:30
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
309871
|
to16-05 2019
|
18:30
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
309868
|
sø19-05 2019
|
11:15
|
|
|
Holmegårdhallen
|
UHT
|
|
|
309875
|
fr24-05 2019
|
18:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
309876
|
fr24-05 2019
|
18:15
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
309878
|
ti28-05 2019
|
18:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
309877
|
to30-05 2019
|
10:30
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
309881
|
ti04-06 2019
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
309882
|
ti04-06 2019
|
18:00
|
|
|
Lov Stadion
|
HHT
|
|
|
309880
|
fr07-06 2019
|
18:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
309879
|
ti11-06 2019
|
18:30
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
309874
|
to13-06 2019
|
18:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
309883
|
lø15-06 2019
|
10:00
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
UHT
|
|
|
309885
|
lø15-06 2019
|
12:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
309884
|
sø16-06 2019
|
11:00
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) søndag den 23 juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2