|
316046
|
ma08-04 2019
|
18:45
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
316047
|
ma08-04 2019
|
18:45
|
|
|
Tikøb Gl. Stadion
|
|
|
|
|
316048
|
ma08-04 2019
|
18:45
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
|
316045
|
ma08-04 2019
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
316044
|
on10-04 2019
|
18:45
|
|
|
Kvistgård Idrætsanlæg
|
|
|
|
316052
|
on24-04 2019
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
|
316050
|
on24-04 2019
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
316051
|
on24-04 2019
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
316049
|
to25-04 2019
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
316053
|
to25-04 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
UHT
|
|
|
|
316056
|
ma29-04 2019
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
316058
|
ma29-04 2019
|
19:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
316055
|
on01-05 2019
|
19:00
|
|
|
Kvistgård Idrætsanlæg
|
|
|
|
316057
|
on01-05 2019
|
19:00
|
|
|
Tikøb Gl. Stadion
|
|
|
|
316054
|
to02-05 2019
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
HMH
|
|
|
316059
|
ma06-05 2019
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
316062
|
on08-05 2019
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
316060
|
on08-05 2019
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
316061
|
on08-05 2019
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
316063
|
to09-05 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
HHT
|
|
|
316067
|
ma13-05 2019
|
19:00
|
|
|
Tikøb Gl. Stadion
|
UHT
|
|
|
316070
|
ma13-05 2019
|
19:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
316066
|
ti14-05 2019
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
HHT
|
|
|
316065
|
on15-05 2019
|
19:00
|
|
|
Kvistgård Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
316064
|
to16-05 2019
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
316073
|
ma20-05 2019
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
316074
|
on22-05 2019
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
316071
|
on22-05 2019
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
316072
|
on22-05 2019
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
316077
|
ma27-05 2019
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
UHT
|
|
|
316080
|
ma27-05 2019
|
19:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
316076
|
on29-05 2019
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
316078
|
on29-05 2019
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
316079
|
on29-05 2019
|
19:00
|
|
|
Tikøb Gl. Stadion
|
|
|
|
316098
|
ma03-06 2019
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
316100
|
ma03-06 2019
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
316101
|
ma03-06 2019
|
19:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
316081
|
on05-06 2019
|
19:00
|
|
|
Kvistgård Idrætsanlæg
|
|
|
|
316102
|
to06-06 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
316106
|
ti11-06 2019
|
19:00
|
|
|
Tikøb Gl. Stadion
|
|
|
|
316107
|
on12-06 2019
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
UHT
|
|
|
316105
|
on12-06 2019
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
316103
|
on12-06 2019
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
316104
|
on12-06 2019
|
19:30
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
316075
|
on19-06 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 3: Vinder kamp 6 - Vinder pulje 5
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 7
Kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5